4max

4MAX yra „Inter Cars SA“ platintojo prekių ženklo atsarginės dalys. Bendradarbiaujančios bendrovės, gaminančios „4max“ prekių ženklo prekes, yra gerai žinomos gamyklos, jau daug metų dirbančios su kitais populiariais prekių ženklais. Visi įmonės verslo partneriai turi tinkamus kokybės sertifikatus – jie tiekia pirmojo surinkimo linijose naudojamus gaminius daugeliui automobilių gamintojų.

Gamintojo svetainė

ABE

„Automotive Brake Engineering Company“ siūlo daug įvairių automobilių stabdžių sistemų atsarginių dalių. Gaminių asortimentą sudaro: stabdžių diskai, stabdžių būgnai, diskinių ir būgninių stabdžių trinkelės, hidraulinės sistemos ir hidraulinės sankabos elementai (stabdžių siurbliai, stabdžių apkabos, sankabos siurbliai, sankabos išjungimo elementai), taip pat lankstūs stabdžių vamzdeliai. 

Gamintojo svetainė

Adriauto

„Adriauto“ gamina kabelius ir žarnas visų markių ir modelių automobiliams. „Adriauto“ yra gerai žinomas ir gerbiamas gamintojas visame pasaulyje. Moderni techninė įranga ir ilgametė bendrovės patirtis leido išplėsti prekybą per visą pasaulį, o bendrovės siūlomą kokybę patvirtina ISO sertifikatai.

Gamintojo svetainė

Aisin

AISIN tiekia sankabos sistemos, aušinimo sistemos, transmisijos, variklio, stabdžių sistemos ir kėbulo dalis tiek naujų automobilių gamybai, tiek antrinei rinkai.

Gamintojo svetainė

Apollo

„Apollo“ – tai vienas iš sparčiausiai besivystančių biudžetinės klasės padangų gamintojų pasaulyje. Įmonė apima prekės ženklus „Apollo Tyres“ Indijoje, „Apollo Vredestein“ Europoje bei padangų eksportą į daugiau nei 100 šalių.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Ate

ATE tiekia originalios kokybės stabdžių sistemos dalis ir novatoriškas remonto sistemas.  ATE yra „Continental AG“ priklausanti prekės ženklas. Įmonė ATE turi daugiau kaip 190 filialų 39-iose šalyse visame pasaulyje. Centrinė ATE būstinė yra Hanoverio mieste, Vokietijoje.

Gamintojo svetainė

Autlog

„Autolog“ prekės ženklas siūlo platų pakabos dalių, variklio dalių ir jutiklių asortimentą.  Prekės ženklas „Autolog“, priklausantis Vokietijos bendrovei „FEDDERMANN & LANKAU GmbH“, siūlo paklausius gaminius nepriklausomoje antrinėje automobilių dalių rinkoje. Dešimčių metų patirtis ir įmonės bendradarbiavimas su automobilių dalių tiekėjais visame pasaulyje, leidžia klientams pasiūlyti aukštos kokybės produktus už konkurencingą kainą.

Gamintojo svetainė

Barum

„Barum“ gamina biudžetinės klasės padangas lengviesiems automobiliams bei sunkvežimiams. Šis prekės ženklas priklauso „Continental“ grupei.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

BERAL – stabdžių sistemos dalys komerciniam transportui

„Beral“ prekės ženklas gamina stabdžių sistemos dalis komerciniam transportui. „Beral“ priklauso „Federal Mogul“ korporacijai. Jau daugiau nei 60 metų, milijonai sunkvežimių, priekabų ir autobusų stabdo su „Beral“ stabdžių diskais ir trinkelėmis. Šios originalios įrangos (OE) stabdžių dalys yra sukurtos specialiai kiekvienos transporto priemonės stabdžių sistemai, atsižvelgiant į du pagrindinius verslo prioritetus – saugumą ir pelną.

Gamintojo svetainė

Beru

„Beru“  asortimentą sudaro kaitinimo žvakės, dyzelinių variklių elektronines skubaus paleidimo sistemos, dyzelinių variklių šaltojo paleidimo ir benzininių variklių uždegimo sistemos. „Beru“ yra registruotas „BorgWarner“ prekės ženklas. „Beru“ prekės ženklas turi didžiulę techninių naujovių ir produktų kūrimo istoriją.

Gamintojo svetainė

BF Goodrich

Padangų gamintojas „BFGoodrich“ yra vidutinės klasės „Michelin“ priklausantis prekės ženklas, įkurtas JAV 1870 metais. Prekės ženklas „BFGoodrich“, turintis daugiau nei 100 metų paveldą, tiekia aukštos kokybės padangas visiems, kurie aistringai vairuoja bet kokiais keliais.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Blic

„Blic“ – kėbulo dalių prekės ženklas priklausantis įmonei „Inter Cars“ SA. „Blic“ produktai yra sertifikuoti specializuotose automobilių kėbulo dalių institucijose, tokiose kaip „Centro Zagaroza“, „Thatcham“, TUV.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Boge

„Boge“ yra dujinių amortizatorių, cilindrinių spyruoklių, pakabos komponentų ir važiuoklės tvirtinimo elementų gamintojas. 1907 m. įkurta „Boge“ dabar yra „ZF Friedrichshafen AG“ dalis ir didžiausias Europoje originalių amortizatorių gamintojas.

Gamintojo svetainė

Bosal

„Bosal“ gamina išmetimo, vilkimo ir stelažų sistemas lengviesiems automobiliams ir komerciniam transportui.

Gamintojo svetainė

Bosch

„Bosch“ asortimente galite rasti: stabdžių sistemos dalis, oro, alyvos, salono ir kuro filtrus, rites, jungiamuosius laidus ir uždegimo žvakes, akumuliatorius, valytuvus, lemputes, akumuliatorius, programinę diagnostikos įrangą, autoservisų įrangą ir įrankius. Visi šio prekių ženklo produktai gaminami iš kokybiškiausių medžiagų ir su jais atliekami griežti bandymai.

Gamintojo svetainė

Brembo

„Brembo“ yra pasaulinis itin efektyvių stabdžių sistemų ir jų elementų, skirtų lengviesiems automobiliams, komercinėms transporto priemonėms ir motociklams, projektavimo ir gamybos lyderis.

Gamintojo svetainė

BTA

BTA asortimente rasite ratų guolių komplektus, integruotas stebules, stebules be guolių bei montavimo elementus: riebokšlius, stebulių veržles, įvores bei daugelį kitų. Taip pat BTA asortimente yra trapecinių ir juostinių diržų įtempimo bei varančiųjų guolių, pagamintų iš aukščiausios kokybės medžiagų. BTA asortimentas – atsarginės dalys, susijusios su transporto priemonių guoliais.

Gamintojo svetainė

C.E.I.

C.E.I projektuoja ir gamina įvairias stabdžių ir vairo sistemų atsargines dalis (traukes, vairo svirtis, stabdžių diskus, torsionus), dantračius, krumpliaračius, perdavimo pavaras ir diferencialus sunkvežimiams. Taip pat atlieka šių gaminių kokybės kontrolę.

Gamintojo svetainė

Cargoparts

„Cargoparts“ gamina profesionalius priedus saugiam krovinių transportavimui. Gaminių asortimentą sudaro įvairios atsarginės antstatų ir priekabų dalys. Tarp gaminių rasite krovinių tvirtinimo diržų, šoninių sijų, statramsčių, viršutinių TSE ritinėlių ir kt.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

  • Nėra priskirtų kategorijų

Castrol

„Castrol“ klientams siūlo kokybiškiausią alyvą, kuri idealiai atitinka jų transporto priemonių reikalavimus.  „Castrol“ yra pasaulinis alyvų, technologinių ir eksploatacinių skysčių gamybos lyderis. Bendrovė įkurta 1899 m.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Champion

„Champion“ gamina uždegimo sistemos dalis, valytuvus, filtrus, apšvietimo elementus bei stabdžių sistemos dalis lengviesiems automobiliams, valytuvus ir apšvietimo elementus sunkvežimiams ir autobusams bei filtrus ir uždegimo žvakes motociklams.

Gamintojo svetainė

COMMA – variklinės alyvos ir aušinimo skysčių gamintojas

„Comma“ yra variklinės alyvos ir aušinimo skysčių gamintoja. Jos produktai yra gaminami Jungtinėje Karalystėje iš aukščiausios kokybės žaliavų, naudojant tik patvirtintas bazines alyvas ir specialiai pritaikytus priedų paketus, gaunamus iš „Lubrizol“, „Infineum“ ir „Chevron“. Kiekvienas produktas skirtas užtikrinti maksimalų variklių patikimumą, efektyvumą ir ilgiausią eksploatavimo trukmę.

Gamintojo svetainėPDF_CATALOGUE

Kategorijos

Contitech

Hanoveryje įsikūrusi „ContiTech Antriebssystemme GmbH“ yra vienas iš pirmaujančių pavarų diržų gamintojų. Bendrovė tiekia įvairiausius aukščiausios kokybės automobilių diržus:  krumplinius diržus, daugiatrapecius diržus, trapecinius diržus, diržų rinkinius su ritiniais, vandens siurbliais ir kt., populiariausių modelių automobiliams. Pneumatinės pakabos pagalvės – „ContiTech Luftfedersysteme GmbH“. 1955 m. „ContiTech“ pirmoji Europoje pradėjo gaminti pneumatines pakabos pagalves ir iki šiol yra didžiausias šių gaminių gamintojas mūsų žemyne. 

Gamintojo svetainė

Corteco

„Corteco“ asortimentą sudaro vožtuvų riebokšliai, radialiniai riebokšliai, galvučių tarpinės ir varžtai, skriemuliai, salono filtrai, pakabos, pavaros ir kėbulo virpesių slopinimo elementai, amortizatorių pagalvės bei velenų elastinės jungtys, stabdžių žarnelės.

Gamintojo svetainė

DAC

Įmonė dirba dviejose kryptyse tai automobilinė  ir statybinė chemija skirta tiek mėgėjams tiek profesionalams.  Įmonei priklauso šie gerai žinomi prekiniai ženklai: „DAC luxury quality", „DSC luxury quality", „Arlitas". Populiariausi mūsų gaminami produktai: Automobilio stiklams plauti „DAC stiklų ploviklis -25C", efektyviai tirpdyti ledą - „DAC Ice Breaker", profesionalams skirtas šampūnas -„DAC aktyviosios putos".

Gamintojo svetainė

Dayco

„Dayco“ asortimentą sudaro krumpliniai diržai, diržų rinkiniai, trapeciniai diržai ir visų markių automobiliams skirtos guminės žarnos, alkūniniai velenai, pavaros mechanizmai. „Dayco“ gamina variklio ir pavaros sistemų dalis lengviesiems automobiliams, komerciniam transportui, žemės ūkio technikai bei motociklam.

Gamintojo svetainė

Dayton

„Dayton“ – biudžetinės klasės padangų lengviesiems automobiliams bei sunkvežimiams gamintoja. „Dayton“ prekės ženklas priklauso „Bridgestone“ koncernui.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Delphi

„Delphi“ asortimentą sudaro vairo mechanizmo ir pakabos sistemos dalys, stabdžių sistemos (stabdžių diskai, trinkelės, kt.) dalys, aušinimo sistemos dalys, variklio valdymo sistemos (lambda zondai, common rail purkštuvai ir purkštukai, jutikliai, EGR vožtuvai, kaitinimo žvakės, uždegimo ritės ir kt.) dalys.

Gamintojo svetainė

Denso

„Denso“ asortimentą sudaro jutikliai, lambda zondai, uždegimo žvakės, dyzelinių variklių dalys, valytuvai ir kitos dalys. Bendrovę „Denso“ 1949 m. įkūrė „Toyota Motor Company“. 9 iš 10 keliais važinėjančių automobilių įtaisyta šios bendrovės pagamintų dalių. Beveik visi Japonijos ir Europos automobilių gamintojai naudoja „Denso“ gaminamas dalis.

Gamintojo svetainė

Diesel technic

„DT Spare Parts“ prekės ženklo platų asortimentą sudaro: variklio, aušinimo, kuro, išmetimo, sankabos, pakabos, stabdžių, pavarų dėžės, valdymo, elektros sistemų dalys, ašys ir kėbulo dalys sunkvežimiams, autobusams bei kitai sunkiajai technikai.

Gamintojo svetainė

Elf

Prekės ženklas ELF gamina variklių ir pavarų dėžių alyvą lengviesiems automobiliams bei komerciniam transportui. ELF alyva tinka beveik kiekvieno modelio automobiliams. ELF yra koncernui „TOTAL“ priklausantis prekės ženklas. „TOTAL“– tai vienas didžiausių pasaulyje energetikos šakos koncernų, užsiimančių naftos ir gamtinių dujų gavyba, gabenimu bei platinimu didmeninėse rinkose bei mažmeninėje prekyboje.

Gamintojo svetainė

Elring

„Elring“ tiekia cilindrų bloko galvutės sandariklius, cilindro galvutės varžtų rinkinius, spindulinius riebokšlius ir vožtuvo koto sandariklius, įvairias tarpines, sandarinimo mišinius bei sandariklių rinkinius. „Elring“ asortimento dalys skirtos tiek lengviesiems automobiliams, tiek komerciniam transportui.

Gamintojo svetainė

Engitech

„Engitech“ asortimentą sudaro variklio dalys, kuro įpurškimo sistemos dalys, variklio degalų tiekimo ir  valdymo komponentai (elektropneumatiniai vožtuvai, EGR vožtuvai, MAP jutikliai, moduliniai įsiurbimo kolektoriai, degalų tiekimo siurbliai, vakuuminiai siurbliai ir t. t.).

Gamintojo svetainė

Evert

„Evert“ – autoservisų įrangos ir įrankių gamintojas. „Evert“ asortimentą sudaro autoservisų baldai, kompresoriai, padangų montavimo staklės, keltuvai, kondicionierių užpildymo stotelės ir kt. „Evert“ prekės ženklas priklauso įmonei „Inter Cars“ SA.

Gamintojo svetainė

EXIDE TECHNOLOGIES S.A. – akumuliatorių rinkos lyderė

„Exide Technologies S.A.“ Lenkijos rinkoje gyvuoja jau daugiau nei 100 metų. Nuo pat bendrovės įsteigimo ji tapo akumuliatorių rinkos lydere ne tik Lenkijoje, bet ir Vidurio ir Rytų Europoje. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

  • Nėra priskirtų kategorijų

FA KROSNO

„FA Krosno“ – tai įmonė, turinti ilgametę dujinių spyruoklių gamybos patirtį. Jau nuo 8-ojo XX a. dešimtmečio vidurio, pradėjus veikti gamyklai Krosno mieste, įmonė tiekė savo produkciją pirmiesiems automobilių pramonės klientams. Šiuolaikiniai gamybos metodai ir nuolatinės investicijos į automatizuotas gamybos linijas suteikė galimybę patenkinti net reikliausių klientų lūkesčius. Šiuo metu „FA Krosno“ tiekia produktus daugeliui pirmaujančių gamintojų ir žinomų platintojų. Plėsdama dujinių spyruoklių automobilių pramonei asortimentą, įmonė taip pat kuria spyruokles statybos pramonei, baldų gamybai, žemės ūkio technikai, jachtų gamybai ir medicinai.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

  • Nėra priskirtų kategorijų

Febi-Bilstein

Vienas pirmaujančių automobilių atsarginių dalių tiekėjų antrinėje rinkoje. Nuolat tobulinamų gaminių gamą sudaro vairo sistemų, stabdžių sistemų, elektros sistemų, pakabos ir ratų tvirtinimo komponentai. Šie gaminiai kokybe prilygsta originalioms dalims, todėl jais pasitiki daugiau nei 130 šalių pirkėjai. 

Gamintojo svetainė

Federal Mogul

„Federal-Mogul Corporation“ yra JAV bendrovė, kurianti, gaminanti ir tiekianti gaminius, skirtus automobiliams, komerciniam transportui, aviacijos ir kosmoso, jūrų ir geležinkelių transportui, visureigiams bei pramonės, žemės ūkio ir energijos gamybos sistemoms. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

  • Nėra priskirtų kategorijų

Filtron

Automobilinių ir įvairios technikos bei prietaisų filtrų gamintojas ir platintojas. Gaminių asortimentą sudaro daugiau nei 1 800 filtrų, kokybe prilygstančių originaliai įrangai, tipų, tinkamų beveik visų tipų automobiliams. Filtrai kaip originali įranga tiekiami šiems gamintojams: „Aston Martin“, „Lotus“, „Ford“, VW, „Seat“, GM, „Fiat“, „Land Rover“, „MG Rover“. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Firestone

„Firestone“ siūlo padangas, skirtas lengviesiems automobiliams, visureigiams, komercinėms transporto priemonėms, sunkiasvorėms krovininėms transporto priemonėms, autobusams ir žemės darbų mašinoms.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Fortune Line

Platus Europos gamintojų automobiliams skirtų gaminių asortimentas, apimantis pakabos ir vairo bei metalinius ir guminius komponentus. 

Gamintojo svetainė

Gates - paskirstymo diržų ekspertai

1911 m. Charles Gates Kolorado valstijos mieste Denveryje įsteigė „Gates Company“. Jo brolis John savo automobiliui

Gamintojo svetainė

GKN

Yra tik keletas automobilių detalių gamintojų, kurie kaip GKN gali atsekti savo paveldą prieš 250 metų. Iki pat jos atsiradimo šaknų, kai 1759 m. buvo įkurta Velso plieno gamykla Dowlais'e. 1900 pradžioje Tom'ui Guest'ui kilo idėja suderinti šį valdomą verslą su veržlių bei varžtų specialistu Arthur'u Keen'u ir pasaulio medsriegių gamybos lyderiu Nettlefolds'u - taip gimė GKN šiuo vardu (iš pirmųjų pavardžių raidžių). 

Gamintojo svetainė

Glyco

GLYCO gamina įvairias variklio dalis jau daugiau nei šimtą metų. Gaminių asortimentą sudaro pagrindiniai guoliai, alkūninio veleno guoliai ir daugybė kitų variklio guolių. Gaminiai jau sumontuoti daugiau nei 10 milijonų variklių.

Gamintojo svetainė

Goodyear

„Goodyear“ yra vienas žinomiausių ir pripažintų padangų prekių ženklų pasaulyje, užimantis daugiau nei 20 proc. pasaulinės rinkos. Lenkijoje „Goodyear Group“ pirmauja lengvųjų automobilių ir komercinių transporto priemonių padangų rinkoje ir siūlo šių prekių ženklų padangas: „Goodyear“, „Dunlop“, „Fulda“, „Sava“ ir „Dębica“. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Hans Pries

Visame pasaulyje žinomas aukščiausios kokybės automobilių atsarginių dalių gamintojas, tiekiantis gaminius europietiškiems, daugiausia vokiškiems, automobiliams. Šiuo metu gaminių asortimentą sudaro apie 12 tūkst. prekių, kurias galima nedelsiant įsigyti iš bendrovės sandėlių.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

  • Nėra priskirtų kategorijų

Hella

HELLA gamina ir tiekia automobilių apšvietimo elementus, elektroninius elementus, atsargines dalis ir priedus antrinei automobilių dalių rinkai. 

Gamintojo svetainė

JC Premium

Labai paklausus gaminių asortimentas, įskaitant įvairius lengvųjų automobilių filtrus ir azijietiškų automobilių sinchronizavimo mechanizmo remonto rinkinius. Rinkinių komponentus tiekia tik gerai žinomi Japonijos gamintojai. Bendrovė taip pat siūlo THO sandariklius.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Kayaba

Pasaulinio masto moderniausių amortizatorių projektavimo ir gamybos lyderis. Tiekia amortizatorius tokių gamintojų, kaip „Audi-VW“, „Ford“, „General Motors“, „Mitsubishi“, „Renault“, „Lexus“ ir „Toyota“, pirmojo surinkimo linijoms. Gaminių asortimentą taip pat sudaro pakabos spyruoklės, viršutinis ir apatinis amortizatorių lizdai. 

Gamintojo svetainė

Kelly

„Kelly-Springfield Tire Company“ buvo Amerikos motorinių transporto priemonių padangų gamintojas, įkurtas 1894 m. Springfilde. 1935 m. jį įsigijo bendrovė „Goodyear Tire and Rubber Company“, kuri išlaikė jį kaip filialą iki 1999 m., kol galiausiai jis buvo sujungtas su „Goodyear North America“. Šiandien tai yra žinomas prekės ženklas, kurį naudoja „Goodyear“. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Knecht

KNECHT automobilių filtrų pagrindiniai klientai, naudojantys šios bendrovės gaminius, yra „Daimler - Chrysler“, „Volkswagen“, „Audi“, „Fiat“, „Toyota“, „Peugeot - Citroen“, MAN, VOLVO, SCANIA, RVI, DAF, „Ford“ ir kiti. Tai yra kokybės sinonimas, kurį patvirtina mūsų klientų, kokybės valdymo sistemų ir aplinkosaugos vadybos sistemos sertifikatai.  

Gamintojo svetainė

Kategorijos

KNIPEX

Mūsų pagrindinė idėja tai specializacija. Tik būdami specialistais galime pasiūlyti mūsų klientams aukščiausią našumą ir išgyventi globalios konkurencijos sąlygomis. Per virš 140 metų sukaupėme apie reples ir jų gamybą labai plačias žinias, kurios atsispindi visuose įmonės KNIPEX įrankiuose.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

  • Nėra priskirtų kategorijų

Kolbenschmidt

Bendrovė yra pirmaujantis varikliuose naudojamų dalių ir panašių gaminių tiekėjas tokiems prekių ženklams, kaip KOLBENSCHMIDT, PIERBURG ir „TRW Engine Components“. „Kongsberg“ automobilių pramonės gaminiai suteikia didesnį vairavimo malonumą ir pagerina transporto priemonės konstrukciją. Jie taip pat pasižymi derama kokybe už pagrįstą kainą.

Gamintojo svetainė

Lauber

„LAUBER Sp. z o.o.“ yra viena iš didžiausių Lenkijoje restauravimo bendrovių, restauruojanti automobilių atsargines dalis. Naujų ir restauruotų gaminių asortimentą sudaro daugiau nei 10 000 dalių, skirtų visų rinkoje siūlomų modelių vairo stiprintuvų krumpliastiebiams, vairo stiprintuvų siurbliams, mechaninėms pavarų dėžėms ir kt. 

Gamintojo svetainė

Lemfoerder

ZF siūlo įvairiausias sankabų, amortizatorių, pakabos elementų, vairo sistemų ir transmisijos dalis, kurių kokybė nenusileidžia originalių gaminių kokybei. Gaminių asortimentą sudaro restauruotos „Sachs“, „Lemförder“, „ZF Lenksysteme“ dalys ir ZF dalys, pagamintos bendrovės gamyklose. 

Gamintojo svetainė

Liqui Moly

„Liqui Moly“ gaminių asortimentą sudaro įvairios variklinės alyvos, atitinkančios griežčiausias automobilių gamintojų normas ir reikalavimus, įvairūs degalų ir alyvos priedai, autoservisų cheminės medžiagos, automobilių kosmetikos priemonės, šiai pramonės sričiai skirtos alyvos ir tepalai, įvairūs gaminiai, skirti motociklams. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Lpr

Bendrovė LPR daugiau nei 50 metų intensyviai gamina stabdžius, įskaitant pirmojo surinkimo linijoms skirtus hidraulinius stabdžius. Gaminių asortimentą sudaro hidrauliniai elementai, diskinių ir būgninių stabdžių trinkelės, stabdžių žarnelės, stabdžių skysčiai, trauklės. Nauji gaminiai: stabdžių apkabos ir varantieji velenai. 

Gamintojo svetainė

Magneti Marelli

„Magneti Marelli Aftermarket“ („Fiat Group“) yra pirmaujantis atsarginių dalių ir diagnostikos prietaisų, skirtų antrinei automobilių dalių rinkai, tiekėjas. Gaminių asortimentą sudaro daugiau nei 30 tūkst. produktų, įskaitant elektrinius ir elektroninius produktus, mechaninius produktus, kėbulo dalis, eksploatacines medžiagas, diagnostikos sistemas ir prietaisus.

Gamintojo svetainė

Magnum technology

Pakabos dalių asortimentą sudaro: amortizatoriai, dangteliai ir viršutiniai amortizatorių lizdai, pakabos spyruoklės, bagažinės dujiniai amortizatoriai. „Magnum Technology“ kokybę patvirtina B saugos ženklo ir PIMOT techninių reikalavimų atitikties sertifikatai. 

Gamintojo svetainė

Mahle

Bendrovė MAHLE gamina aukščiausios kokybės stūmoklius, cilindrų įvorės, remonto rinkinius, vožtuvus, vožtuvų kreipiančiąsias įvores, alyvos, degalų, hidraulinės alyvos, oro ir salono filtrus įvairių markių lengviesiems automobiliams ir komercinėms transporto priemonėms.  

Gamintojo svetainė

Mann-filter

MANN-FILTER vardas yra prižiūrimas MANN+HUMMEL, kuris yra primaujantis plėtros partneris ir OE tiekėjas tarptautinėje automobilių pramonėje

Gamintojo svetainė

Kategorijos

MEYLE

„Wulf Gaertner Autoparts AG“ naudoja MEYLE prekių ženklą, gamindama ir tiekdama aukščiausios kokybės tinkamai išbandytas atsargines dalis lengviesiems automobiliams, autofurgonams ir komercinėms transporto priemonėms. Bendrovė didmeninę prekybą vykdo daugiau nei 120 šalių visuose žemynuose.

Gamintojo svetainė

Michelin

„Michelin“ – pasaulinė judumo srities lyderė – siekia teikti savo klientams geresnius ir tvaresnius judumo sprendimus. Įmonė kuria ir tiekia klientų poreikius geriausiai atitinkančias padangas, paslaugas ir sprendimus. Siūlo skaitmenines paslaugas, žemėlapius ir vadovus, kurie jūsų išvykas ir keliones papildo išskirtiniais potyriais. Kuria ir vysto aukštųjų technologijų medžiagas, kurios vėliau naudojamos įvairiose pramonės šakose. Grupės būstinė įsikūrusi Klermone-Ferane, Prancūzijoje. Įmonė veiklą vykdo 170 šalių, joje dirba 123 600 darbuotojų, ir valdo 71 padangų gamyklą. Šios gamyklos 2020 m. iš viso pagamino apie 170 mln. padangų.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Moog

MOOG priklauso bendrovei „Federal-Mogul“. MOOG prekių ženklo gaminių asortimentą sudaro vairo sistemos ir pakabos elementai, skirti daugelio modelių amerikietiškiems, europietiškiems ir azijietiškiems automobiliams. Šio prekių ženklo gaminiai pasižymi aukščiausia gamybos kokybe ir patvarumu. 

Gamintojo svetainė

Motul

„Motul“ įmonė „Swan & Finch“, įkurta 1853 metais Niujorke kaip Johno D. Rockfellerio naftos koncerno dalis, nuo pat veiklos pradžios gamino tepimo priemones.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

NGK

Japonijos bendrovė NGK yra pasaulinio masto uždegimo žvakių gamybos lyderis. Dėl savo prekių ženklo NTK, ji taip pat yra pirmaujantis liambda jutiklių gamintojas. Be to, NGK gamina aukščiausios kokybės uždegimo žvakių jungiamuosius laidus ir kaitinimo žvakes. 

Gamintojo svetainė

Nissens

NISSENS yra vienas iš didžiausių pasaulyje radiatorių ir aušinimo sistemų elementų gamintojų. Bendrovė gamina viską, kas susiję su šilumos mainais lengvuosiuose automobiliuose, komercinėse transporto priemonėse ir sunkvežimiuose. Gaminių asortimentui taip pat priklauso sudėtingi sprendimai ir šiluminės sistemos, skirtos kariuomenei, pramonei ir žemės ūkiui. 

Gamintojo svetainė

NRF

NRF įkurta 1927 m. Bendrovė gamina ir tiekia produktus, skirtus šiluminėms sistemoms, naudojamoms automobilių ir geležinkelių pramonėje. Pažangi technologija suteikia galimybę gaminti elementus, naudojamus tiek nedideliuose automobiliuose, tiek didžiausiose transporto priemonėse ir pramoninėse mašinose. 
Renkatės NRF - renkatės kokybę.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Oro filtras

Oro filtras - neatsiejama visų automobilių dalis, kurių paskirtis – sulaikyti ore esančius teršalus. Oro filtrus reikėtų keisti pagal gamintojų nustatytus intervalus arba kai susidėvi.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

  • Nėra priskirtų kategorijų

Osram

OSRAM yra vienas iš didžiausių pasaulyje apšvietimo sistemų gamintojų. Lemputės naudojamos ne tik gaminant naujas transporto priemones, bet ir antrinėje rinkoje. Be plataus standartinių OEM kokybės lempučių asortimento, OSRAM taip pat siūlo specialias automobilių lemputes.

Gamintojo svetainė

Pascal

Bendrovės „Pascal“ gaminių asortimentą sudaro įvairūs varantieji velenai ir apsauginių guminių gaubtų rinkiniai, skirti visų markių lengviesiems automobiliams ir komercinėms transporto priemonėms. Asortimente taip pat yra universalių juostų ir gaubtų, kuriuos galima pritaikyti praktiškai visų modelių automobiliams, riedantiems keliais.

Gamintojo svetainė

Pierburg

PIERBURG - įmonė nuo pat pradžių rėmusi automobilių pramonės plėtrą. Įkurta 1909 m., Berlyne.
1928 m. pradėjo gaminti karbiuratorius ir netrukus tapo vieninteliu tiekėju visoms Vokietijos automobilių kompanijoms ir daugeliui tarptautinių automobilių ir variklių gamintojų. 1986 m. bendrovę perėmė „Rheinmetall” grupė.

Gamintojo svetainė

Profitool

PROFITOOL siūlo taškinius hidraulinius keltuvus, presus,  kranus, montavimo atramas, dirbtuvių baldus, smėliasroves, vulkanizavimo įrankius, darbinius drabužius ir įrankius darbui su alyva, taip pat specialiuosius įrankius ir įrenginius: paskirstymo velenėlių blokavimo komplektus, specialius trauktuvus, oro kondicionierių priežiūros įrenginius ir pan. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

  • Nėra priskirtų kategorijų

Ravenol

RAVENOL yra viena iš dinamiškiausių ir didžiausius pasaulyje pajėgumus turinčių bendrovių, gaminančių aukščiausios kokybės tepalinius produktus. Bendrovė klientams siūlo įvairius tepalus ir valymo priemones, įskaitant automobilių ir sunkvežimių variklines alyvas, lenktyninių automobilių alyvas, automatinių bei mechaninių pavarų dėžių ir varančiųjų ašių transmisines alyvas, taip pat žemės ūkio mašinų produktus, hidraulines alyvas, pramonines alyvas, specialius tepalus, itin gerų eksploatacinių savybių tepalus, automobilių priežiūros priemones, valiklius, žiemai skirtas chemines medžiagas ir variklio aušalą (antifrizą).

Gamintojo svetainė

Kategorijos

REVLINE

REVLINE prekės ženklas turi aukščiausios kokybės automobilių alyvas, kurios skiriasi nuo kitų tos pačios rūšies produktų rinkoje. REVLINE tepalų patikimumas užtikrinamas aukščiausios kokybės priedų paketu ir daugiapakopiu žaliavų ir gatavų produktų kokybės kontrole.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Sachs

Įvairiausios sankabų, amortizatorių, pakabos elementų, vairo sistemų ir transmisijos dalys, kurių kokybė nenusileidžia originalių gaminių kokybei. 

Gamintojo svetainė

SBP

SBP – „Safe Braking Products“ – yra pavadinimas, reiškiantis aukščiausios kokybės stabdžių sistemos dalis. Pagrindinės gaminių grupės yra stabdžių diskai ir būgnai, stabdžių trinkelės, stabdžių trinkelių kumšteliniai skėtikliai ir stabdžių trinkelių nusidėvėjimo jutikliai.  

Gamintojo svetainė

Schaeffler

„Schaeffler Group“ yra riedėjimo guolių, naudojamų automobiliuose, aviaciniuose kosminiuose aparatuose ir pramonėje, gamintojas.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

  • Nėra priskirtų kategorijų

SKF

Bendrovė SKF yra didžiausias pasaulyje gaminių, sprendimų ir paslaugų tiekėjas guolių, sandarinimo ir kitose pramonės srityse, susijusiose su sukamuoju judėjimu. Beveik šimto metų patirtis guolių ir sandariklių srityse neabejotinai užtikrina aukščiausią siūlomų gaminių ir paslaugų kokybę. 

Gamintojo svetainė

SNR

Bendrovė SNR nuo 1916 m. gamina ir parduoda guolius, daugiausia skirtus automobilių ir aviacijos pramonei. Nuo 2007 m. kartu su bendrove NTN yra didžiausios Europoje guolių organizacijos dalis.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

  • Nėra priskirtų kategorijų

Swag

Bendrovė  „SWAG Autoteile GmbH“ siūlo originaliai įrangai prilygstančios kokybės gaminius: sinchronizavimo sistemos elementus (ritinėlius, kreiptuvus, įtempiklius),  sinchronizavimo grandines (IWIS), pakabos ir vairo sistemų elementus, dujinius amortizatorius, guminius-metalinius elementus, vandens siurblius, elektros įrangą, sankabas.

Gamintojo svetainė

TEXTAR

Textar prekės ženklas, priklausantis TMD Friction grupei, didžiausiai pasaulyje stabdžių sistemų komponentų gamintojai, veikia nuo 1913 metų

Gamintojo svetainė

Thermotec

„Thermotec“ gaminių asortimentą sudaro aušinimo ir oro kondicionavimo sistemų atsarginės dalys lengviesiems automobiliams, komercinėms transporto priemonėms ir sunkvežimiams. Be kitų dalykų bendrovė siūlo: aušinimo radiatorius, šildytuvus, tarpinius aušintuvus, vandens siurblius, radiatorių ventiliatorius, ventiliatorių mentes.

Gamintojo svetainė

TIGAR – prekės ženklas, priklausantis MICHELIN kompanijai

Prekės ženklas, priklausantis MICHELIN kompanijai, gaminantis kokybiškas ekonominės klasės padangas lengviesiems automobiliams, lengvajam krovininiam transportui bei visureigiams.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Toptul

TOPTUL prekės ženklo įrankius įmonė „Rotar Machinery Industrial Co“ gamina nuo 1994 m. Iš pat pradžių jos asortimente buvo tik kruopščiai sukonstruoti ir pagaminti įrankiai iš aukštos kokybės chromo vanadžio ir chromo molibdeno plieno bei kitų naujoviškų lydinių, skirtų įrankių gamybai. 

Gamintojo svetainė

Total

„TOTAL“– tai vienas didžiausių pasaulyje energetikos šakos koncernų, užsiimančių naftos ir gamtinių dujų gavyba, gabenimu bei platinimu didmeninėse rinkose bei mažmeninėje prekyboje. „TOTAL“ koncerno ir jam priklausančio prekės ženklo „ELF“ logotipas vairuotojams visų pirma asocijuojasi su variklių ir pavarų dėžių alyva, naudojama beveik kiekvieno modelio automobiliams.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

TYC

Taivano gamintojas, tiekiantis automobilių apšvietimo elementus. TYC gamyklų gaminami elementai įgijo daugelio pagrindinių originalios apšvietimo įrangos gamintojų pasitikėjimą. Šiuo metu TYC pateikia didelį tradicinių žibintų, LED ir ksenono žibintų asortimentą, o jų kokybė prilygsta originalios įrangos kokybei.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Valeo

„Valeo“ turi 12 gamybos linijų; įmonė gamina sankabų įjungimo sistemas, valytuvų sistemas, apšvietimo ir signalizacijos, stabdžių, uždegimo sistemas, variklio termistorius, oro kondicionavimo sistemas, kintamosios srovės generatorius ir variklių paleidiklius, apsaugos sistemas, elektroniką, jungiklius, elektros įrangos priedus. 

Gamintojo svetainė

Varta

„Varta Batteries LTD“ priklauso pasaulinei bendrovių grupei „Johnson Controls Power Solutions“, kuri priklauso „American concern JCI, Inc.“.  „Varta Batteries“ užtikrina tinkamą galią ir dinamiką, patikimumą ir patvarumą, visada tiekia tiek energijos, kiek reikia.

Gamintojo svetainė

VDO

VDO yra „Automotive Group Continental AG“ prekių ženklas. Tai yra vienas iš didžiausių pasaulyje tiekėjų automobilių pramonėje. Bendrovėje „Automotive Group“ dirba daugiau nei 80 000 žmonių ir ji turi daugiau nei 130 objektų visame pasaulyje. Bendrovė gamina ir kuria novatoriškus gaminius ir sistemas ateities automobilių pramonei.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Victor Reinz

„Reinz Dichtungs GmbH“ yra pasaulyje pirmaujantis transporto priemonių variklių sandariklių gamintojas ir tiekėjas. Jo gaminiai skirti lengvųjų automobilių, sunkiasvorių krovininių transporto priemonių, autobusų, žemės ūkio ir statybos mašinų varikliams, stacionariems ir pramoniniams varikliams, agregatų ir laivų varikliams.

Gamintojo svetainė

Wabco

„WABCO Vehicle Control Systems“ yra pirmaujantis aukščiausios kokybės stabdžių sistemos elementų ir rinkinių, skirtų komercinėms transporto priemonėms ir sunkvežimiams, gamintojas. Rinkoje bendrovė žinoma nuo 1869 m., o pirmąją ABS sistemą pagamino 1981 m. Dabar ji veiklą vykdo daugiau nei 30 šalių, o bendrovėje dirba 7 700 žmonių.

Gamintojo svetainė

Yokohama

„Yokohama Rubber Co“ yra šeštas pagal dydį padangų gamintojas pasaulyje. Koncernas gamina lengvųjų automobilių, sporto aikštėms skirtų automobilių, komercinių automobilių, sunkiųjų transporto priemonių, autobusų ir lėktuvų padangas. Turi 12 gamyklų (Japonijoje, JAV, Kinijoje, Vietname, Tailande ir Filipinuose). 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

„ABE“ – aukšta kokybė

„Automotive Brake Engineering Company“ siūlo daug įvairių automobilių stabdžių sistemų atsarginių dalių. Gaminių asortimentą sudaro: stabdžių diskai, stabdžių būgnai, diskinių ir būgninių stabdžių trinkelės, hidraulinės sistemos ir hidraulinės sankabos elementai (stabdžių siurbliai, stabdžių apkabos, sankabos siurbliai, sankabos išjungimo elementai), taip pat lankstūs stabdžių vamzdeliai. 

Gamintojo svetainė

„Bridgestone“ padangos


„Bridgestone“ – pasaulinis premium klasės padangų gamintojas tiekiantis padangas lengviesiems automobiliams, komerciniam transportui, motociklams, žemės ūkio technikai, lėktuvams ir žemės darbų technikai. Japonų koncerną įkūrė Shojiro Ishibashi 1931 m. „Bridgestone“ šiuo metu turi 50 padangų gamyklų visame pasaulyje.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

„Cartechnic“ akumuliatoriai

„Cartechnic“ gaminių asortimentą sudaro: akumuliatoriai, antifrizai, autoservisų cheminės medžiagos, alyvos, lemputės, langų plovimo skysčiai ir t. t. „Cartechnic“ yra „ATR Germany“ („Inter Cars“ yra šios bendrovių grupės narė nuo 1999 m.) priklausantis prekės ženklas.

Gamintojo svetainė

„Continental“: Premium klasės padangos


„Continental“ gamina premium klasės padangas lengviesiems, lengviesiems krovininiams automobiliams, komerciniam transportui bei motociklams. „Continental“ yra vienas didžiausių padangų lengviesiems automobiliams, lengviesiems krovininiams automobiliams ir komerciniam transportui gamintojų Europoje ir ketvirtas pasaulyje originalių ir atsarginių padangų lengviesiems automobiliams gamintojas.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

„Dębica“ padangos

„Dębica“ – vidutinės klasės lengvųjų automobilių ir komercinių transporto priemonių padangų gamintojas. Didžioji dalis įmonės „Dębica“ priklauso „Goodyear“ koncernui.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

„Diamondback“ padangos

„Diamondback“ – tai padangos, gaminamos taip, kad atitiktų reikliausių tiek lengvųjų automobilių, tiek visureigių, tiek komercinio transporto vairuotojų poreikius.  

Gamintojo svetainė

Kategorijos

„Hankook“ padangos„Hankook“ padangos yra puikus pasirinkimas visiems metų laikams. Tai patvirtina kasmetiniai pripažintų žurnalų nepriklausomų padangų bandymų rezultatai

Gamintojo svetainė

Kategorijos

„Kleber“ padangos

Vienam didžiausių padangų gamintojų pasaulyje MICHELIN priklausantis prekės ženklas.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

„Kormoran“ padangos

„Kormoran“ padangos – padangų prekių ženklas, priklausantis vienam didžiausių padangų gamintojų pasaulyje MICHELIN.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

„Laufenn“ padangos

„Laufenn“ – vasarinės ir žieminės automobilių padangos, pritaikytos jūsų automobiliui.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

„Nexen“ padangos„Nexen“ padangos  
– tai aukštos kokybės vasarinės, žieminės ir universalios padangos.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

„Nokian“ padangos

„Nokian“ – žieminės, vasarinės ir universalios padangos, sukurtos remiantis patikima suomiška technologija.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

„Pirelli“ padangos

Pirelli & C. SpA yra akcinė bendrovė įsikūrusi Milane, Italijoje. Bendrovė užsiima padangų gamyba.

Pirelli kompanija remia daugelio sporto šakų komandas.

2009 m. Pirelli tapo pagrindine Kinijos aukščiausios futbolo lygos rėmėja.

Kompanija remia jaunuosius ralio lenktynininkus ir kartu su FIA kasmet rengia Pirelli vairuotojo žvaigždės (Pirelli Star Driver) projektą, kurio metu jauniems lenktynininkams suteikia teisę dalyvauti įvairiose ralio lenktynėse.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

„Sunfull“ padangos

Sunfull padangas gaminanti kompanija „Shandong Hengfeng Rubber & Plastic Co., Ltd.“ yra viena pirmaujančių padangų gamintojų Kinijoje.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Kiti gamintojai: