4GAS

"4GAS II" yra sekvencinio dujų įpurškimo sistema, pagaminta pagal "Inter Cars S.A." specifikaciją.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

  • Nėra priskirtų kategorijų

4max

4MAX yra „Inter Cars SA“ platintojo prekių ženklo atsarginės dalys. Bendradarbiaujančios bendrovės, gaminančios „4max“ prekių ženklo prekes, yra gerai žinomos gamyklos, jau daug metų dirbančios su kitais populiariais prekių ženklais. Visi įmonės verslo partneriai turi tinkamus kokybės sertifikatus – jie tiekia pirmojo surinkimo linijose naudojamus gaminius daugeliui automobilių gamintojų.

Gamintojo svetainė

Abe

„Automotive Brake Engineering Company“ siūlo daug įvairių automobilių stabdžių sistemų atsarginių dalių. Gaminių asortimentą sudaro: stabdžių diskai, stabdžių būgnai, diskinių ir būgninių stabdžių trinkelės, hidraulinės sistemos ir hidraulinės sankabos elementai (stabdžių siurbliai, stabdžių apkabos, sankabos siurbliai, sankabos išjungimo elementai), taip pat lankstūs stabdžių vamzdeliai. 

Gamintojo svetainė

Adriauto

„Adriauto“ yra gerai žinomas ir gerbiamas gamintojas, gaminantis kabelius ir žarnas visų markių ir modelių automobiliams. Moderni techninė įranga ir ilgametė bendrovės patirtis leido išplėsti prekybą per visą pasaulį, o bendrovės siūlomą kokybę patvirtina ISO sertifikatai.

Gamintojo svetainė

Aisin

AISIN – viena pirmaujančių automobilių dalių, skirtų naujų automobilių gamybai, gamintojų. Įmonė patenka į pirmąjį didžiausių pasaulyje įmonių, gaminančių OE įrangą automobilių pramonei, dešimtuką. AISIN – AUKŠČIAUSIA JAPONIŠKA KOKYBĖ.

Gamintojo svetainė

Apollo

„Apollo“ – tai vienas iš sparčiausiai besivystančių padangų gamintojų pasaulyje.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Ate

ATE yra „Continental AG“ automobilių sistemų padalinio prekių ženklas. ATE antrinei rinkai pasaulio mastu tiekia novatoriškas remonto sistemas ir konkurencingas originalios kokybės stabdžių sistemas.

Gamintojo svetainė

Autlog

Naudodama prekių ženklą AUTLOG, Vokietijos bendrovė „FEDDERMANN & LANKAU GmbH“ siūlo paklausius gaminius nepriklausomoje antrinėje automobilių dalių rinkoje. Kokybiški gaminiai ir optimalūs sprendimai kiekvienam profesionaliam remontui. Visapusiai remonto rinkiniai ir rinkos aprėptis ne mažiau svarbūs užtikrinant didžiausią eksploatacinę parengtį.

Gamintojo svetainė

Barum

„Barum“ prekių ženklas didžiuojasi labai geru klientų vertinimu ir nuolat stiprina savo padėtį rinkoje. Pastaruosius septyniasdešimt metų gamina patikimas padangas, pasitelkdami savo patirtį ir technines žinias. Įmonės gamyklos yra vienos iš moderniausių Europoje. Jose vykdoma detali kiekvienos padangos kokybės kontrolė, prieš joms paliekant gamyklą, todėl garantuojama didelė rida ir ilgai išliekanti aukšta kokybė. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

BF Goodrich

MICHELIN priklausantis prekės ženklas, įkurtas JAV 1870 metais.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Blic

Inter Cars“ pasiūla dar kartą papildyta naujais gaminiais. Šį kartą platintojas įtraukė į savo asortimentą prekės ženklo BLIC variklių rėmus. Atsižvelgdama į tai „Inter Cars“ ir toliau didina naujų į rinką pateikiamų lengviesiems automobiliams skirtų variklio pakabos sijų asortimentą. Tai BLIC prekės ženklo variklio pakabos sijos, jas galima rasti internetiniame kataloge. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Boge

BOGE yra dujinių amortizatorių, cilindrinių spyruoklių, pakabos komponentų ir važiuoklės tvirtinimo elementų gamintojas. 1907 m. įkurta BOGE dabar yra ZF filialas ir didžiausias Europoje originalių amortizatorių gamintojas.

Gamintojo svetainė

Bosal

Lengvųjų automobilių ir komercinių transporto priemonių išmetimo, vilkimo, stelažų  sistemų gamintojas. 

Gamintojo svetainė

Brembo

BREMBO yra pasaulinis itin efektyvių stabdžių sistemų ir jų elementų, skirtų lengviesiems automobiliams, komercinėms transporto priemonėms ir motociklams, projektavimo ir gamybos lyderis.

Gamintojo svetainė

Bridgestone

BRIDGESTONE – tai pasaulinis lengvųjų automobilių, komercinio transporto, sunkvežimių, motociklų, žemės ūkio technikos, lėktuvų ir žemės darbų technikos padangų gamintojas. Japonų koncerną įkurė Shojiro Ishibashi 1931 m. Šiuo metu turi 50 padangų gamyklų visame pasaulyje. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

BTA

BTA asortimentas – tai atsarginės dalys, susijusios su transporto priemonių guoliais. Plačiame produktų asortimente rasite ratų guolių komplektus, integruotas stebules, stebules be guolių bei montavimo elementus: riebokšlius, stebulių veržles, įvores bei daugelį kitų. Taip pat BTA asortimente yra trapecinių ir juostinių diržų įtempimo bei varančiųjų guolių, pagamintų iš aukščiausios kokybės medžiagų. BTA gaminiuose yra sumontuoti tik garsiausių japonų gamintojų guoliai. Be to, BTA siūlo varančiųjų velenų atramas ir kryžmes. Gaminiai kuriami lengviesiems automobiliams ir komercinėms transporto priemonėms, pagamintoms Europoje, Azijoje ir JAV.

Gamintojo svetainė

C.E.I.

Bendrovė projektuoja ir gamina įvairias stabdžių ir vairo sistemų atsargines dalis (traukles, vairo svirtis, stabdžių diskus, torsionus), dantračius, krumpliaračius, perdavimo pavaras ir diferencialus. Taip pat atlieka šių gaminių kokybės kontrolę.

Gamintojo svetainė

Cargoparts

„Cargoparts“ gamina profesionalius priedus saugiam krovinių transportavimui. Gaminių asortimentą sudaro įvairios atsarginės antstatų ir priekabų dalys. Tarp gaminių rasite krovinių tvirtinimo diržų, šoninių sijų, statramsčių, viršutinių TSE ritinėlių ir kt.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

  • Nėra priskirtų kategorijų

Cartechnic

„Cartechnic“ yra „ATR Germany“ („Inter Cars“ yra šios bendrovių grupės narė nuo 1999 m.) prekių ženklas. Dabartinį „Cartechnic“ gaminių asortimentą sudaro: akumuliatoriai, aušalai, autoservisų cheminės medžiagos, alyvos, lemputės, langų plovimo skysčiai ir t. t.

Gamintojo svetainė

Champion

Ilgiau nei 100 metų etaloninis prekių ženklas „Champion®“ buvo pasaulinis įvairiausių vidaus degimo variklių uždegimo žvakių gamybos lyderis. Nuo novatoriškų aviacijos technologijų iki tradicinio dominavimo automobilių sporte – prekių ženklas „Champion“ buvo kiekvieno tipo variklių kūrimo dalimi.

Gamintojo svetainė

Contitech

Hanoveryje įsikūrusi „ContiTech Antriebssystemme GmbH“ yra vienas iš pirmaujančių pavarų diržų gamintojų. Bendrovė tiekia įvairiausius aukščiausios kokybės automobilių diržus:  krumplinius diržus, daugiatrapecius diržus, trapecinius diržus, diržų rinkinius su ritiniais, vandens siurbliais ir kt., populiariausių modelių automobiliams. Pneumatinės pakabos pagalvės – „ContiTech Luftfedersysteme GmbH“. 1955 m. „ContiTech“ pirmoji Europoje pradėjo gaminti pneumatines pakabos pagalves ir iki šiol yra didžiausias šių gaminių gamintojas mūsų žemyne. 

Gamintojo svetainė

Corteco

CORTECO® yra nepriklausomos antrinės automobilių dalių rinkos specialistas, priklausantis „Freudenberg Group“.  CORTECO® specializuojasi automobilių atsarginių dalių, ypač sandariklių, valdymo ir vibracijų slopinimo sistemų srityje, taip pat siūlo paklausias eksploatacines dalis, pvz., salono filtrus.

Gamintojo svetainė

DAC

Įmonė dirba dviejose kryptyse tai automobilinė  ir statybinė chemija skirta tiek mėgėjams tiek profesionalams.  Įmonei priklauso šie gerai žinomi prekiniai ženklai: „DAC luxury quality", „DSC luxury quality", „Arlitas". Populiariausi mūsų gaminami produktai: Automobilio stiklams plauti „DAC stiklų ploviklis -25C", efektyviai tirpdyti ledą - „DAC Ice Breaker", profesionalams skirtas šampūnas -„DAC aktyviosios putos".

Gamintojo svetainė

Dayco

DAYCO pasaulinis krumplinių diržų, diržų rinkinių, trapecinių diržų ir visų markių automobiliams skirtų guminių žarnų gamybos lyderis.

Gamintojo svetainė

Dayton

„Dayton“ padangas gamina BRIDGESTONE / FIRESTONE koncernui priklausantis gamintojas. DAYTON padangų gamą sudaro beveik visiems Lenkijos keliais važinėjantiems automobilių modeliams tinkami dydžiai, o padangos gaminamos naujai atidarytoje „Bridgestone / Firestone“ gamykloje Poznanėje ir kitose „Bridgestone“ bei „Firestone“ gamyklose. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Delphi

„Delphi Automotive“ yra pirmaujantis lengvųjų automobilių ir komercinių transporto priemonių technologijų tiekėjas. Įmonės techniniai centrai, gamyklos ir klientų aptarnavimo centrai įsikūrę 32 šalyse.  Automobiliuose ir komercinėse transporto priemonėse diegiamos šio gamintojo inovacijos jas padaro saugesnes, efektyvesnes, patikimesnes ir geriau parengtas darbui. 

Gamintojo svetainė

Denso

Bendrovę „Denso“ 1949 m. įkūrė „Toyota Motor Company“. „Denso“ gamina daug įvairių automobilių dalių. 9 iš 10 keliais važinėjančių automobilių įtaisyta šios bendrovės pagamintų dalių. Beveik visi Japonijos ir Europos automobilių gamintojai naudoja „Denso“ gaminamas dalis. 

Gamintojo svetainė

Dębica

„T.C. Dębica S.A.“ yra didžiausias Lenkijos lengvųjų automobilių ir komercinių transporto priemonių padangų gamintojas. Jis taip pat pirmauja tarp sunkiasvorių krovininių transporto priemonių padangų su plieno juostomis, visureigių, mašinų ir žemės ūkio technikos padangų ir kitų padangų gaminių gamintojų.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Diesel technic

„DIESEL TECHNIC Group“ yra pasaulyje vienas didžiausių įvairiausių atsarginių dalių, skirtų komercinėms transporto priemonėms, gamintojų, veikiančių antrinėje automobiliams skirtų gaminių rinkoje. Platų gaminių asortimentą sudaro daugiau nei 22 000 sunkiasvorių krovininių transporto priemonių ir autobusų gaminių. Gaminiai tinka šių markių transporto priemonėms: DAF, MAN, MERCEDES-BENZ, SCANIA, RENAULT ir VOLVO. 

Gamintojo svetainė

Dunlop

Vienas populiariausių padangų prekės ženklų, priklausantis GOODYEAR grupei.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Elf

„ELF“ yra koncernui „TOTAL“ priklausantis prekės ženklas. „TOTAL“– tai vienas didžiausių pasaulyje energetikos šakos koncernų, užsiimančių naftos ir gamtinių dujų gavyba, gabenimu bei platinimu didmeninėse rinkose bei mažmeninėje prekyboje. „TOTAL“ koncerno ir jam priklausančio prekės ženklo „ELF“ logotipas vairuotojams visų pirma asocijuojasi su variklių ir pavarų dėžių alyva, naudojama beveik kiekvieno modelio automobiliams.

Gamintojo svetainė

Elring

„Elring“ tiekia įvairiausius variklio tarpinių rinkinius, skirtus variklio, variklio galvutės ar variklio alkūninio veleno remontui, transmisijų ir ašių remontui, taip pat tarpiklius ir sandariklius atskiriems remonto darbams atlikti. 

Gamintojo svetainė

Evert

Naujas prekių ženklas „Evert“, sukurtas bendradarbiaujant su „Inter Cars SA“, pristato profesionalius ir modernius prietaisus su įtaisytais elektros varikliais ir diržinėmis pavaromis. Šie lėtaeigiai pramoniniai mazgai gaminami tik ES.
„Evert“ – patvarumo ir patikimumo garantas. 

Gamintojo svetainė

Febi-Bilstein

Vienas pirmaujančių automobilių atsarginių dalių tiekėjų antrinėje rinkoje. Nuolat tobulinamų gaminių gamą sudaro vairo sistemų, stabdžių sistemų, elektros sistemų, pakabos ir ratų tvirtinimo komponentai. Šie gaminiai kokybe prilygsta originalioms dalims, todėl jais pasitiki daugiau nei 130 šalių pirkėjai. 

Gamintojo svetainė

Federal Mogul

„Federal-Mogul Corporation“ yra JAV bendrovė, kurianti, gaminanti ir tiekianti gaminius, skirtus automobiliams, komerciniam transportui, aviacijos ir kosmoso, jūrų ir geležinkelių transportui, visureigiams bei pramonės, žemės ūkio ir energijos gamybos sistemoms. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

  • Nėra priskirtų kategorijų

Filtron

Automobilinių ir įvairios technikos bei prietaisų filtrų gamintojas ir platintojas. Gaminių asortimentą sudaro daugiau nei 1 800 filtrų, kokybe prilygstančių originaliai įrangai, tipų, tinkamų beveik visų tipų automobiliams. Filtrai kaip originali įranga tiekiami šiems gamintojams: „Aston Martin“, „Lotus“, „Ford“, VW, „Seat“, GM, „Fiat“, „Land Rover“, „MG Rover“. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Firestone

„Firestone“ siūlo padangas, skirtas lengviesiems automobiliams, visureigiams, komercinėms transporto priemonėms, sunkiasvorėms krovininėms transporto priemonėms, autobusams ir žemės darbų mašinoms.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Fortune Line

Platus Europos gamintojų automobiliams skirtų gaminių asortimentas, apimantis pakabos ir vairo bei metalinius ir guminius komponentus. 

Gamintojo svetainė

GKN

Yra tik keletas automobilių detalių gamintojų, kurie kaip GKN gali atsekti savo paveldą prieš 250 metų. Iki pat jos atsiradimo šaknų, kai 1759 m. buvo įkurta Velso plieno gamykla Dowlais'e. 1900 pradžioje Tom'ui Guest'ui kilo idėja suderinti šį valdomą verslą su veržlių bei varžtų specialistu Arthur'u Keen'u ir pasaulio medsriegių gamybos lyderiu Nettlefolds'u - taip gimė GKN šiuo vardu (iš pirmųjų pavardžių raidžių). 

Gamintojo svetainė

Glyco

GLYCO gamina įvairias variklio dalis jau daugiau nei šimtą metų. Gaminių asortimentą sudaro pagrindiniai guoliai, alkūninio veleno guoliai ir daugybė kitų variklio guolių. Gaminiai jau sumontuoti daugiau nei 10 milijonų variklių.

Gamintojo svetainė

Goodyear

„Goodyear“ yra vienas žinomiausių ir pripažintų padangų prekių ženklų pasaulyje, užimantis daugiau nei 20 proc. pasaulinės rinkos. Lenkijoje „Goodyear Group“ pirmauja lengvųjų automobilių ir komercinių transporto priemonių padangų rinkoje ir siūlo šių prekių ženklų padangas: „Goodyear“, „Dunlop“, „Fulda“, „Sava“ ir „Dębica“. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Hans Pries

Visame pasaulyje žinomas aukščiausios kokybės automobilių atsarginių dalių gamintojas, tiekiantis gaminius europietiškiems, daugiausia vokiškiems, automobiliams. Šiuo metu gaminių asortimentą sudaro apie 12 tūkst. prekių, kurias galima nedelsiant įsigyti iš bendrovės sandėlių.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

  • Nėra priskirtų kategorijų

Hella

HELLA gamina ir tiekia automobilių apšvietimo elementus, elektroninius elementus, atsargines dalis ir priedus antrinei automobilių dalių rinkai. 

Gamintojo svetainė

JC Premium

Labai paklausus gaminių asortimentas, įskaitant įvairius lengvųjų automobilių filtrus ir azijietiškų automobilių sinchronizavimo mechanizmo remonto rinkinius. Rinkinių komponentus tiekia tik gerai žinomi Japonijos gamintojai. Bendrovė taip pat siūlo THO sandariklius.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Kayaba

Pasaulinio masto moderniausių amortizatorių projektavimo ir gamybos lyderis. Tiekia amortizatorius tokių gamintojų, kaip „Audi-VW“, „Ford“, „General Motors“, „Mitsubishi“, „Renault“, „Lexus“ ir „Toyota“, pirmojo surinkimo linijoms. Gaminių asortimentą taip pat sudaro pakabos spyruoklės, viršutinis ir apatinis amortizatorių lizdai. 

Gamintojo svetainė

Kelly

„Kelly-Springfield Tire Company“ buvo Amerikos motorinių transporto priemonių padangų gamintojas, įkurtas 1894 m. Springfilde. 1935 m. jį įsigijo bendrovė „Goodyear Tire and Rubber Company“, kuri išlaikė jį kaip filialą iki 1999 m., kol galiausiai jis buvo sujungtas su „Goodyear North America“. Šiandien tai yra žinomas prekės ženklas, kurį naudoja „Goodyear“. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Kleber

Vienam didžiausių padangų gamintojų pasaulyje MICHELIN priklausantis prekės ženklas.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Knecht

KNECHT automobilių filtrų pagrindiniai klientai, naudojantys šios bendrovės gaminius, yra „Daimler - Chrysler“, „Volkswagen“, „Audi“, „Fiat“, „Toyota“, „Peugeot - Citroen“, MAN, VOLVO, SCANIA, RVI, DAF, „Ford“ ir kiti. Tai yra kokybės sinonimas, kurį patvirtina mūsų klientų, kokybės valdymo sistemų ir aplinkosaugos vadybos sistemos sertifikatai.  

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Kolbenschmidt

Bendrovė yra pirmaujantis varikliuose naudojamų dalių ir panašių gaminių tiekėjas tokiems prekių ženklams, kaip KOLBENSCHMIDT, PIERBURG ir „TRW Engine Components“. „Kongsberg“ automobilių pramonės gaminiai suteikia didesnį vairavimo malonumą ir pagerina transporto priemonės konstrukciją. Jie taip pat pasižymi derama kokybe už pagrįstą kainą.

Gamintojo svetainė

Kormoran

KORMORAN yra prekinis ženklas, priklausantis vienam didžiausių padangų gamintojui pasaulyje MICHELIN.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Lauber

„LAUBER Sp. z o.o.“ yra viena iš didžiausių Lenkijoje restauravimo bendrovių, restauruojanti automobilių atsargines dalis. Naujų ir restauruotų gaminių asortimentą sudaro daugiau nei 10 000 dalių, skirtų visų rinkoje siūlomų modelių vairo stiprintuvų krumpliastiebiams, vairo stiprintuvų siurbliams, mechaninėms pavarų dėžėms ir kt. 

Gamintojo svetainė

Laufenn

Koncernui HANKOOK priklausantis prekės ženklas

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Lemfoerder

ZF siūlo įvairiausias sankabų, amortizatorių, pakabos elementų, vairo sistemų ir transmisijos dalis, kurių kokybė nenusileidžia originalių gaminių kokybei. Gaminių asortimentą sudaro restauruotos „Sachs“, „Lemförder“, „ZF Lenksysteme“ dalys ir ZF dalys, pagamintos bendrovės gamyklose. 

Gamintojo svetainė

Liqui Moly

„Liqui Moly“ gaminių asortimentą sudaro įvairios variklinės alyvos, atitinkančios griežčiausias automobilių gamintojų normas ir reikalavimus, įvairūs degalų ir alyvos priedai, autoservisų cheminės medžiagos, automobilių kosmetikos priemonės, šiai pramonės sričiai skirtos alyvos ir tepalai, įvairūs gaminiai, skirti motociklams. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Lpr

Bendrovė LPR daugiau nei 50 metų intensyviai gamina stabdžius, įskaitant pirmojo surinkimo linijoms skirtus hidraulinius stabdžius. Gaminių asortimentą sudaro hidrauliniai elementai, diskinių ir būgninių stabdžių trinkelės, stabdžių žarnelės, stabdžių skysčiai, trauklės. Nauji gaminiai: stabdžių apkabos ir varantieji velenai. 

Gamintojo svetainė

Magneti Marelli

„Magneti Marelli Aftermarket“ („Fiat Group“) yra pirmaujantis atsarginių dalių ir diagnostikos prietaisų, skirtų antrinei automobilių dalių rinkai, tiekėjas. Gaminių asortimentą sudaro daugiau nei 30 tūkst. produktų, įskaitant elektrinius ir elektroninius produktus, mechaninius produktus, kėbulo dalis, eksploatacines medžiagas, diagnostikos sistemas ir prietaisus.

Gamintojo svetainė

Magnum technology

Pakabos dalių asortimentą sudaro: amortizatoriai, dangteliai ir viršutiniai amortizatorių lizdai, pakabos spyruoklės, bagažinės dujiniai amortizatoriai. „Magnum Technology“ kokybę patvirtina B saugos ženklo ir PIMOT techninių reikalavimų atitikties sertifikatai. 

Gamintojo svetainė

Mahle

Bendrovė MAHLE gamina aukščiausios kokybės stūmoklius, cilindrų įvorės, remonto rinkinius, vožtuvus, vožtuvų kreipiančiąsias įvores, alyvos, degalų, hidraulinės alyvos, oro ir salono filtrus įvairių markių lengviesiems automobiliams ir komercinėms transporto priemonėms.  

Gamintojo svetainė

Mann-filter

MANN-FILTER vardas yra prižiūrimas MANN+HUMMEL, kuris yra primaujantis plėtros partneris ir OE tiekėjas tarptautinėje automobilių pramonėje

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Moog

MOOG priklauso bendrovei „Federal-Mogul“. MOOG prekių ženklo gaminių asortimentą sudaro vairo sistemos ir pakabos elementai, skirti daugelio modelių amerikietiškiems, europietiškiems ir azijietiškiems automobiliams. Šio prekių ženklo gaminiai pasižymi aukščiausia gamybos kokybe ir patvarumu. 

Gamintojo svetainė

NGK

Japonijos bendrovė NGK yra pasaulinio masto uždegimo žvakių gamybos lyderis. Dėl savo prekių ženklo NTK, ji taip pat yra pirmaujantis liambda jutiklių gamintojas. Be to, NGK gamina aukščiausios kokybės uždegimo žvakių jungiamuosius laidus ir kaitinimo žvakes. 

Gamintojo svetainė

Nokian

„Nokian Tyres“, įsikūrusi Nokijoje, Suomijoje, gamina padangas automobiliams, sunkvežimiams, autobusams ir sunkiasvorėms mašinoms. Dėl savo žieminių padangų žinomai „Nokian“ priklauso vienintelė pasaulyje nuolat veikianti žieminių padangų bandymų bazė. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Osram

OSRAM yra vienas iš didžiausių pasaulyje apšvietimo sistemų gamintojų. Lemputės naudojamos ne tik gaminant naujas transporto priemones, bet ir antrinėje rinkoje. Be plataus standartinių OEM kokybės lempučių asortimento, OSRAM taip pat siūlo specialias automobilių lemputes.

Gamintojo svetainė

Pascal

Bendrovės „Pascal“ gaminių asortimentą sudaro įvairūs varantieji velenai ir apsauginių guminių gaubtų rinkiniai, skirti visų markių lengviesiems automobiliams ir komercinėms transporto priemonėms. Asortimente taip pat yra universalių juostų ir gaubtų, kuriuos galima pritaikyti praktiškai visų modelių automobiliams, riedantiems keliais.

Gamintojo svetainė

Pierburg

PIERBURG - įmonė nuo pat pradžių rėmusi automobilių pramonės plėtrą. Įkurta 1909 m., Berlyne.
1928 m. pradėjo gaminti karbiuratorius ir netrukus tapo vieninteliu tiekėju visoms Vokietijos automobilių kompanijoms ir daugeliui tarptautinių automobilių ir variklių gamintojų. 1986 m. bendrovę perėmė „Rheinmetall” grupė.

Gamintojo svetainė

Ravenol

RAVENOL yra viena iš dinamiškiausių ir didžiausius pasaulyje pajėgumus turinčių bendrovių, gaminančių aukščiausios kokybės tepalinius produktus. Bendrovė klientams siūlo įvairius tepalus ir valymo priemones, įskaitant automobilių ir sunkvežimių variklines alyvas, lenktyninių automobilių alyvas, automatinių bei mechaninių pavarų dėžių ir varančiųjų ašių transmisines alyvas, taip pat žemės ūkio mašinų produktus, hidraulines alyvas, pramonines alyvas, specialius tepalus, itin gerų eksploatacinių savybių tepalus, automobilių priežiūros priemones, valiklius, žiemai skirtas chemines medžiagas ir variklio aušalą (antifrizą).

Gamintojo svetainė

Kategorijos

REVLINE

REVLINE prekės ženklas turi aukščiausios kokybės automobilių alyvas, kurios skiriasi nuo kitų tos pačios rūšies produktų rinkoje. REVLINE tepalų patikimumas užtikrinamas aukščiausios kokybės priedų paketu ir daugiapakopiu žaliavų ir gatavų produktų kokybės kontrole.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Ruville

RUVILLE nepriklausomai antrinei automobilių dalių rinkai pasauliniu mastu tiekia aukščiausios kokybės atsargines dalis, įsigytas iš tarptautinių aukščiausius kokybės pagamintos produkcijos gamintojų. Specialūs važiuoklės ir variklio elementai, taip pat tam tikriems remonto darbams skirti sprendimai, pagaminti atsižvelgiant į klientų ir rinkos reikmes. 

Gamintojo svetainė

Sachs

Įvairiausios sankabų, amortizatorių, pakabos elementų, vairo sistemų ir transmisijos dalys, kurių kokybė nenusileidžia originalių gaminių kokybei. 

Gamintojo svetainė

SBP

SBP – „Safe Braking Products“ – yra pavadinimas, reiškiantis aukščiausios kokybės stabdžių sistemos dalis. Pagrindinės gaminių grupės yra stabdžių diskai ir būgnai, stabdžių trinkelės, stabdžių trinkelių kumšteliniai skėtikliai ir stabdžių trinkelių nusidėvėjimo jutikliai.  

Gamintojo svetainė

Schaeffler

„Schaeffler Group“ yra riedėjimo guolių, naudojamų automobiliuose, aviaciniuose kosminiuose aparatuose ir pramonėje, gamintojas.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

  • Nėra priskirtų kategorijų

SKF

Bendrovė SKF yra didžiausias pasaulyje gaminių, sprendimų ir paslaugų tiekėjas guolių, sandarinimo ir kitose pramonės srityse, susijusiose su sukamuoju judėjimu. Beveik šimto metų patirtis guolių ir sandariklių srityse neabejotinai užtikrina aukščiausią siūlomų gaminių ir paslaugų kokybę. 

Gamintojo svetainė

SNR

Bendrovė SNR nuo 1916 m. gamina ir parduoda guolius, daugiausia skirtus automobilių ir aviacijos pramonei. Nuo 2007 m. kartu su bendrove NTN yra didžiausios Europoje guolių organizacijos dalis.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

  • Nėra priskirtų kategorijų

Sunfull

SUNFULL padangas gaminanti kompanija „Shandong Hengfeng Rubber & Plastic Co., Ltd.“ yra viena pirmaujančių padangų gamintojų Kinijoje.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Swag

Bendrovė  „SWAG Autoteile GmbH“ siūlo originaliai įrangai prilygstančios kokybės gaminius: sinchronizavimo sistemos elementus (ritinėlius, kreiptuvus, įtempiklius),  sinchronizavimo grandines (IWIS), pakabos ir vairo sistemų elementus, dujinius amortizatorius, guminius-metalinius elementus, vandens siurblius, elektros įrangą, sankabas.

Gamintojo svetainė

Toptul

TOPTUL prekės ženklo įrankius įmonė „Rotar Machinery Industrial Co“ gamina nuo 1994 m. Iš pat pradžių jos asortimente buvo tik kruopščiai sukonstruoti ir pagaminti įrankiai iš aukštos kokybės chromo vanadžio ir chromo molibdeno plieno bei kitų naujoviškų lydinių, skirtų įrankių gamybai. 

Gamintojo svetainė

Total

„TOTAL“– tai vienas didžiausių pasaulyje energetikos šakos koncernų, užsiimančių naftos ir gamtinių dujų gavyba, gabenimu bei platinimu didmeninėse rinkose bei mažmeninėje prekyboje. „TOTAL“ koncerno ir jam priklausančio prekės ženklo „ELF“ logotipas vairuotojams visų pirma asocijuojasi su variklių ir pavarų dėžių alyva, naudojama beveik kiekvieno modelio automobiliams.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

TYC

Taivano gamintojas, tiekiantis automobilių apšvietimo elementus. TYC gamyklų gaminami elementai įgijo daugelio pagrindinių originalios apšvietimo įrangos gamintojų pasitikėjimą. Šiuo metu TYC pateikia didelį tradicinių žibintų, LED ir ksenono žibintų asortimentą, o jų kokybė prilygsta originalios įrangos kokybei.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Valeo

„Valeo“ turi 12 gamybos linijų; įmonė gamina sankabų įjungimo sistemas, valytuvų sistemas, apšvietimo ir signalizacijos, stabdžių, uždegimo sistemas, variklio termistorius, oro kondicionavimo sistemas, kintamosios srovės generatorius ir variklių paleidiklius, apsaugos sistemas, elektroniką, jungiklius, elektros įrangos priedus. 

Gamintojo svetainė

VDO

VDO yra „Automotive Group Continental AG“ prekių ženklas. Tai yra vienas iš didžiausių pasaulyje tiekėjų automobilių pramonėje. Bendrovėje „Automotive Group“ dirba daugiau nei 80 000 žmonių ir ji turi daugiau nei 130 objektų visame pasaulyje. Bendrovė gamina ir kuria novatoriškus gaminius ir sistemas ateities automobilių pramonei.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Victor Reinz

„Reinz Dichtungs GmbH“ yra pasaulyje pirmaujantis transporto priemonių variklių sandariklių gamintojas ir tiekėjas. Jo gaminiai skirti lengvųjų automobilių, sunkiasvorių krovininių transporto priemonių, autobusų, žemės ūkio ir statybos mašinų varikliams, stacionariems ir pramoniniams varikliams, agregatų ir laivų varikliams.

Gamintojo svetainė

Wabco

„WABCO Vehicle Control Systems“ yra pirmaujantis aukščiausios kokybės stabdžių sistemos elementų ir rinkinių, skirtų komercinėms transporto priemonėms ir sunkvežimiams, gamintojas. Rinkoje bendrovė žinoma nuo 1869 m., o pirmąją ABS sistemą pagamino 1981 m. Dabar ji veiklą vykdo daugiau nei 30 šalių, o bendrovėje dirba 7 700 žmonių.

Gamintojo svetainė

Yokohama

„Yokohama Rubber Co“ yra šeštas pagal dydį padangų gamintojas pasaulyje. Koncernas gamina lengvųjų automobilių, sporto aikštėms skirtų automobilių, komercinių automobilių, sunkiųjų transporto priemonių, autobusų ir lėktuvų padangas. Turi 12 gamyklų (Japonijoje, JAV, Kinijoje, Vietname, Tailande ir Filipinuose). 

Gamintojo svetainė

Kategorijos