„Laufenn“ padangos

„Laufenn“ – vasarinės ir žieminės automobilių padangos, pritaikytos jūsų automobiliui.


„Laufenn“ prekių ženklo produktai
yra idealiai pritaikyti Europos klimatui ir kelių sąlygoms. Todėl jie atitinka daugumos vairuotojų poreikius ir, be abejo, nenuvils ir jūsų.  

„Laufenn“ asortimentą sudaro įvairioms transporto priemonėms skirtos padangos. Čia rasite didelį vasarinių ir žieminių padangų pasirinkimą lengviesiems automobiliams ir SUV tipo transporto priemonėms, padangų lengviesiems sunkvežimiams ir komerciniam transportui, taip pat kompleksinį asortimentą padangų, skirtų sunkvežimiams važinėti sudėtingesnėmis kelių ir bekelių sąlygomis. Lengviesiems automobiliams „Laufenn“ taip pat gamina universalias padangas.  


„Laufenn“ lengvųjų ir SUV tipo automobilių padangos  „Laufenn“
gali pasiūlyti kelias serijas vasarinių padangų lengviesiems automobiliams ir SUV tipo transporto priemonėms. Jos skiriasi greičio indeksais ir protektoriaus raštu. Pažangiausi „Laufenn“ prekių ženklo produktai – tai sport-premium klasės padangos „Z Fit EQ“. Jos pasižymi sportiniu protektoriumi, užtikrinančiu gerą sukibimą ir vairavimą tiek ant sausos, tiek ant šlapios kelio dangos. Tiesa, šių padangų keliamo triukšmo lygis yra gana aukštas, tačiau jos yra nepakeičiamos dinamiško važiavimo metu. 

Kasdieniam važiavimui galingesniais automobiliais skirtos „Laufenn“ padangos „S Fit EQ+“. Jos užtikrina pusiausvyrą tarp komforto, tylos ir efektyvumo. Tai puikus pasirinkimas, jei daug laiko leidžiate automagistralėse ir užmiesčių keliuose. Universali šių vasarinių padangų serija, žymima „G Fit EQ+“, yra skirta kasdieniam važinėjimui. Šios padangos nėra pritaikytos labai dinamiškam važiavimui, bet jos yra patvarios, komfortiškos ir saugios, kai vairuojama normaliai. 

„Laufenn“ gaminių serija „ Fit+“ – tai žieminės padangos, pritaikytos važiuoti per sniegą ir keliais, padengtais tirpstančiu sniegu, taip pat šlapiais keliais esant žemai oro temperatūrai. Jei nenorite kiekvieną sezoną keisti automobilio padangų, galite pasirinkti universalias „Laufenn“ padangas „G Fit 4S“. 


„Laufenn“ padangos komerciniam transportui ir sunkvežimiams„Laufenn“ prekių ženklo produktų
kataloge taip pat rasite komercinio transporto padangų. Tai sustiprintos padangos, skirtos didesnėms apkrovoms ir pasižyminčios didesniu atsparumu susidėvėjimui. Dėl to jos itin praverčia automobiliuose, vežiojančiuose didesnius krovinių kiekius, bei mikroautobusuose. Jos yra suprojektuotos taip, kad gerokai sumažintų degalų sąnaudas, o tai yra ypač svarbu transporto priemonėms, vykdančioms vietinius ir tarptautinius gabenimus. „Laufenn“ gaminiai leis sutaupyti dideles pinigų sumas, išleidžiamas degalams.  

Mūsų parduotuvėje galima įsigyti vasarinių ir žieminių „Laufenn“ padangų. Padangos, skirtos važinėti šiltuoju metų laiku, – „X Fit Van“. Jos tinka važinėti asfaltuotais keliais, bet taip pat pritaikytos žvyrkeliams ir gruntiniams keliams. „Laufenn“ padangos „X Fit Van“ – taip pat vertas dėmesio pasiūlymas komercinėms transporto priemonėms, kurios dažnai važinėja purvinais keliais.  

Žieminių padangų serija „I Fit Van“ skirta komerciniam transportui. Jos pasižymi puikiomis savybėmis, atsiskleidžiančiomis ant šlapios kelio dangos esant žemoms temperatūroms. Šių padangų protektorius yra pritaikytas važinėti per sniegą ir keliais, padengtais tirpstančio sniego purvu.  

Be padangų komerciniam transportui, „Laufenn“ produktai taip pat apima padangų seriją sunkvežimiams ir autobusams. Jos yra skirstomos į transportavimo, miesto ir kelio-bekelės padangas. Universalios paskirties sunkvežimių transportavimo padangos yra žymimos simboliais LF21 ir LF22, skirtos montuoti ant varančiosios ašies – LZ22, o puspriekabėms ir priekaboms – LF90 ir LF91. Miesto transporto ir autobusų serija yra žymima LF60, o  padangos, skirtos važinėti ant lengvo grunto, – LR01 ir LR02 arba LR53 varančiosios ašies padangoms. Toks platus įmonės gaminių asortimentas, be abejo, leis pasirinkti padangas, geriausiai tinkančias jūsų automobiliui.