Evert

„Evert“ – autoservisų įrangos ir įrankių gamintojas. „Evert“ asortimentą sudaro autoservisų baldai, kompresoriai, padangų montavimo staklės, keltuvai, kondicionierių užpildymo stotelės ir kt. „Evert“ prekės ženklas priklauso įmonei „Inter Cars“ SA.

„EVERT“ AUTOSERVISO BALDAI

Prekės ženklui „Evert“ kokybė reiškia funkcionalumą, todėl jis yra užtikrinimas klientams siūlomuose produktuose. „Evert“ inžinieriai nuolat kuria naujus autoservisų įrangos modelius ir tobulina esamus sprendimus. Todėl „Evert“ produktai yra ne tik patikimi, funkcionalūs, išsiskiria estetine išvaizda, bet ir yra labai gerai apsaugoti nuo korozijos.

„Evert“ taikoma elektrostatinė technologija suteikia galimybę užtikrinti idealiai lygius paviršius, veiksmingai ir patvariai apsaugotus nuo korozijos, bei gražią spalvą, nekintančią ilgus naudojimo metus.

Gamybos procese taip pat atsižvelgiam į produktus naudojančių žmonių saugumą. Daugumos jų uždarymo sistemos pasižymi naujoviškais sprendimais. Profesionalios „Master Key“ sistemos spynos ir stalčių fiksavimo būdas akivaizdžiai išskiria mus iš konkurentų. „Evert“ baldų kokybę patvirtina suteikiama 2 metų garantija, kuri yra unikali šio tipo produktų rinkoje.

„Evert“ – patvarumo ir patikimumo garantas.