Paskelbimo data: 2017-11-08

Comma

„Comma“ alyvos gaminamos Jungtinėje Karalystėje iš aukščiausios kokybės žaliavų, naudojant tik patvirtintas bazines alyvas ir specialiai pritaikytus priedų paketus, gaunamus iš „Lubrizol“, „Infineum“ ir „Chevron“. Kiekvienas mūsų produktas skirtas užtikrinti maksimaliam variklių patikimumui, efektyvumui ir ilgiausiai eksploatavimo trukmei.

„Comma“ antifrizų ir aušinimo skysčių „Xstream“®, gaminamų naudojant BASF komponentą „Glysantin“®, asortimentas apima didžiausią skaičių naudojimo sričių automobilių pramonėje. Jį sudarančius produktus patvirtino daugiausia automobilių priežiūros rinkos gamintojų.

Puiki kokybė ir vientisumo užtikrinimo savybės

Didžiuojamės nepriekaištingais savo produkcijos standartais ir griežčiausiomis kokybės kontrolės priemonėmis. Pavyzdžiui, iš kiekvienos variklių alyvos partijos paimama daug ėminių, jie lyginami su etalonais ir tiriami siekiant įsitikinti, kad produktų savybės atitiks reikalavimus iki jų naudojimo pabaigos.

Daugiau nei 100 skirtingų produktų

„Comma“ produktai atitinka toliau nurodytus kokybės standartus:

  • Kokybės kontrolė – ISO 9001:2008, eksploatacinės savybės (kokybė);
  • ISO 14001:2004 – aplinkos apsauga;
  • OSHAS 18001 – darbuotojų saugos ir sveikatos vadyba.100 % suderinamumo garantija. Garantuota kokybė

Iki šiol niekur netaikytos išsamios „Comma“ procedūros, sudarančios naudojimo ir katalogavimo sistemas, leidžia vartotojams, naudojantiems „Comma“ internetinę arba spausdintinę rekomendacinę medžiagą, pasiekti rinkoje unikalią šimtaprocentinę tinkamumo naudoti garantiją.

„Comma“  didžiuojasi nepriekaištingais savo produkcijos standartais ir griežčiausiomis kokybės kontrolės priemonėmis. Pavyzdžiui, iš kiekvienos variklių alyvos partijos paimama daug ėminių, jie lyginami su etalonais ir tiriami siekiant įsitikinti, kad produktų savybės atitiks reikalavimus iki jų naudojimo pabaigos.

Susijęs failas