COMMA – variklinės alyvos ir aušinimo skysčių gamintojas

„Comma“ yra variklinės alyvos ir aušinimo skysčių gamintoja. Jos produktai yra gaminami Jungtinėje Karalystėje iš aukščiausios kokybės žaliavų, naudojant tik patvirtintas bazines alyvas ir specialiai pritaikytus priedų paketus, gaunamus iš „Lubrizol“, „Infineum“ ir „Chevron“. Kiekvienas produktas skirtas užtikrinti maksimalų variklių patikimumą, efektyvumą ir ilgiausią eksploatavimo trukmę.

„Comma“ aušinimo skysčių „Xstream“®, gaminamų naudojant BASF komponentą „Glysantin“®, asortimentas apima didžiausią naudojimo sričių skaičių automobilių pramonėje. Jį sudarančius produktus patvirtino daugiausia automobilių priežiūros rinkos gamintojų.

PUIKI KOKYBĖ

„Comma“ laikosi nepriekaištingų produkcijos standartų ir įgyvendina griežčiausias kokybės kontrolės priemones. Pavyzdžiui, iš kiekvienos variklių alyvos partijos paimama daug ėminių, jie lyginami su etalonais ir tiriami siekiant įsitikinti, kad produktų savybės atitiks reikalavimus iki jų naudojimo pabaigos.

„Comma“ produktai atitinka toliau nurodytus kokybės standartus:

  • Kokybės kontrolė – ISO 9001:2008, eksploatacinės savybės (kokybė);
  • ISO 14001:2004 – aplinkos apsauga;
  • OSHAS 18001 – darbuotojų saugos ir sveikatos vadyba.100 % suderinamumo garantija. Garantuota kokybė

EKSPLOATACINIŲ SAVYBIŲ PATVIRTINIMAS AUTOMOBILIŲ SPORTE

Geriausios automobilių sporto komandos ir varžovai naudoja „Comma“ produktus beveik 50 metų – nuo ralikroso iki asfaltinio ralio, nuo „British Touring Cars“ iki Le Mano prototipų, FIA Formulės 2 ir komandos „Carlin GP2“. Tai – labai svarbus lementas, padedantis tobulinti ir tikrinti mūsų variklių alyvas, aušinimo skysčius ir techninės priežiūros chemines medžiagas, naudojamas automobilių priežiūros rinkoje. Nuo 2007 metų bendrovė „Comma“ yra bendrovių grupės MSV partnerė. Į šios partnerystės apimtį įeina ir „PalmerSport“ – geriausias pasaulyje bendrovių vairuotojų renginys. „Comma“ taip pat remia Willą Palmerį „Formula Renault 2.0“ varžybose, kur jis atkakliai kopia tarptautinio lenktynininko karjeros laiptais.

100% TINKAMUMO GARANTIJA

Iki šiol niekur netaikytos išsamios „Comma“ procedūros, sudarančios naudojimo ir katalogavimo sistemas, leidžia vartotojams, naudojantiems „Comma“ internetinę arba spausdintinę rekomendacinę medžiagą, pasiekti rinkoje unikalią šimtaprocentinę tinkamumo naudoti garantiją.

BRITIŠKOJO PREKĖS ŽENKLO IŠSKIRTINUMAS

1965 metais Jungtinėje Karalystėje įsteigta įprastinės variklių alyvos gamybos bendrovė „Comma“ iš pradžių visą dėmesį skyrė automobilių priežiūros rinkai skirtos produkcijos gamybai. Dabar bendrovė priklauso vienam iš pirmaujančių Brazilijos konglomeratų „Cosan Lubricants“. „Comma“ prekės ženklo produkcija pelnė gerą reputaciją už produktų bei paslaugų kokybę. Jais prekiaujama greta kitų garsių prekės ženklų gaminiais daugiau kaip 40-yje tarptautinių rinkų.

„COMMA“ ISTORIJA

1965 m. įkurta privataus kapitalo alyvų gamybos įmonė

1970 m. nusprendžia užsiimti automobilių priežiūros rinkos aptarnavimu

1982 m. Nyderlandų ir Belgijos rinka tampa pirmąja, į kurią „Comma“ pradeda eksportą

1989 m. bendrovę „Comma“ įsigyja „Esso Petroleum UK“

1990 m. sukuria pirmąjį variklio alyvos naudojimo vadovą

1999 m. „Comma“ nuosavybės teisės pereina naujai susijungusiai „ExxonMobil Corporation“

2000 m. pasirašyta aušinimo skysčių prekės ženklo „Glysantin“® bendro naudojimo sutartis su BASF

2009 m. bendrovė atrinkta FIA Formulės 2 čempionato technikos partnere

2012 m. „Comma“ remiamas Luchiano Bacheta laimi FIA Formulės 2 čempionatą

2012 m. bendrovę „Comma“ įsigyja „Cosan S.A. Industria e Comercio“

2013 m. „Comma“ pristato naują prekės ženklo identitetą

2014 m. „Comma“ remiamas Jolyonas Palmeris laimi GP2 serijos čempionatą

2015 m. „Comma“ švenčia 50 metų jubiliejų

Susijęs failas