Motul

„Motul“ įmonė „Swan & Finch“, įkurta 1853 metais Niujorke kaip Johno D. Rockfellerio naftos koncerno dalis, nuo pat veiklos pradžios gamino tepimo priemones.

Motul
Motul 300v 5w40
Motul 8100 xclean+ 5w30
Motul Specific 5w30
Įmonės gaminių populiarumas Amerikos rinkoje lėmė, kad XX amžiaus pradžioje jos filiale Europoje buvo pradėta prekiauti kelių produktų gamomis, viena jų – prekių ženklo „Motul“ alyvos. 1932 metai įmonę įsigijus prancūzų investuotojui, šio prekių ženklo gaminiai jau buvo gerai vertinami dirbtuvių ir individualių klientų. Taip tebėra iki šiol – įmonė, kuri šeštajame XX amžiaus dešimtmetyje buvo pavadinta „Motul“, eksportuoja savo gaminius į daugiau kaip 60 šalių ir aprūpina jais nemažai pirmaujančių įvairų motorinių sportų šakų komandų. „Motul“ taip pat didžiuojasi ilgamete inovatyvumo tradicija: įmonės tyrimų laboratorijų mokslininkams keletą kartų pavyko sukurti novatoriškas automobilių eksploatacinių skysčių receptūras, tarp jų pirmosios pasaulyje pusiau sintetinės alyvos. Dėl aukštos kokybės prekių ženklo „Motul“ produktai tebėra labai populiarūs – naudojami sportiniuose varikliuose, jie patvirtina savo veiksmingumą, išlaikydami puikias tepimo savybes net ekstremaliomis sąlygomis. Plačiame prekių ženklo „Motul“ asortimente galima rasti stabdžių skysčių, įvairių transporto priemonių priežiūros, valymo ir tepimo priemonių ir platų pasirinkimą variklinių ir transmisinių alyvų, kurios atitinka, o neretai net viršija pirmaujančių pasaulyje automobilių ir motociklų gamintojų specifikacijų reikalavimus.

MOTUL 8100 Alyva

8100 Alyva. 100% „Synthetic combi“ produktų asortimentą galima palyginti su Šveicarišku peiliu: Vienoje alyvoje sujungta skirtingi naujausi priedai patvirtinti gamintojų. Šį produktą labai vertina pardavėjai ir nepriklausomi antrinės rinkos klientai: tai padeda jiems aprėpti platų automobilių rinkos spektrą su minimaliu skirtingų specifikacijų kiekiu.

MOTUL 300v Alyva

Kaip sintetinių tepalų pradininkas Motul išvystė 300V Motorsport asortimentą naudojant unikalią ESTER Core® technologiją, kuri padidina galią, suteikia išskirtinį sutepimą ir apsaugą. 

MOTUL Specific Alyva

„Motul“ 100% „Syntetic Specific“ asortimento paskirtis yra automobilių rinkai pateikti tik OEM patvirtintą alyvą. kiekvienas alyvos tipas yra atskirai patvirtinamas atskiro gamyliklinio gamintojo, taip suteikiant ypač kokybišką alyvą Jūsų automobiliui

Jus taip pat gali sudominti:

„Ravenol Biosyntolub® Racing Eco“ serija – neutrali CO2 atžvilgiu ir biologiškai iri

„Ravenol Biosyntolub® Racing Eco“ serija – neutrali CO2 atžvilgiu ir biologiškai iri

Alyva QUARTZ INEO LONG LIFE OW-30 – patikrinta „Long Life“ testuose

Alyva QUARTZ INEO LONG LIFE OW-30 – patikrinta „Long Life“ testuose

Motociklų alyva – kam jos reikia?

Motociklų alyva – kam jos reikia?

„Ravenol“ tapo oficialiu „Mercedes-AMG Motorsport“ tiekėju

„Ravenol“ tapo oficialiu „Mercedes-AMG Motorsport“ tiekėju