APIE INTER CARS

„Inter Cars“, S. A. – tai didžiausia lengvųjų automobilių, komercinių transporto priemonių ir sunkvežimių atsarginių dalių importuotoja bei platintoja Vidurio ir Rytų Europoje. Įmonė taip pat siūlo servisų įrangą, t.y. automobilių priežiūros bei remonto įrenginius ir motociklų bei automobilių modifikavimo dalis. „Inter Cars“ siūlo plačiausią Rytų Europoje automobilių dalių asortimentą, kuriame yra ir aukščiausios kokybės produktų, gaunamų iš gerai žinomų ir patikimų tiekėjų, tiekiančių dalis naujų automobilių gamybai, ir gerokai pigesnių, tačiau geros kokybės produktų, gaunamų iš mažiau žinomų gamintojų.

Nuo 2004 m. gegužės mėnesio bendrovės akcijomis yra prekiaujama Varšuvos vertybinių popierių biržoje. 2007 m. liepos mėnesį bendrovė pasirašė susijungimo sutartį su įmone „JC Auto“ – Japonijos ir Korėjos automobilių dalių rinkos segmento lydere. Dėl šio susijungimo įmonės „Inter Cars“, S. A., pozicijos Lenkijos ir Europos automobilių dalių rinkoje gerokai sustiprėjo – „Inter Cars“, S.A. strateginis tikslas yra lyderio pozicijų Vidurio ir Rytų Europoje išsaugojimas.

„Inter Cars“, S. A., šiuo metu turi daugiau nei 400 filialų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Ukrainoje bei kitose Europos šalyse. Įmonė siūlo daugiau nei milijoną įvairių lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams skirtų atsarginių dalių, taip pat puspriekabėms, priekaboms, autobusams ir žemės ūkio mašinoms skirtų atsarginių dalių ir reikmenų. Nesvarbu, ar automobilis yra pagamintas Europoje, ar Azijoje, klientams užtikrinamas visų atsarginių dalių asortimentas, didelis įrankių ir servisų įrangos pasirinkimas. Šiuo metu rinkai mūsų siūlomų produktų asortimentas yra pats didžiausias. Be prekybos dalimis, kuri yra pagrindinė „Inter Cars“, S. A. veiklos sritis, įmonė prekiauja legendinių prekės ženklų „Triumph“ ir „Ducati“ motociklais („Inter Motors“ prekybos tinkle), taip pat kitiems motociklams skirtomis dalimis ir reikmenimis. „Inter Cars“, S. A., taip pat priklauso dvi gamybos įmonės: „Lauber“, Sp. z o.o., užsiimanti automobilių detalių restauravimu, ir „Feber“, Sp. z o.o., gaminanti priekabas ir puspriekabes. Siekdami savo klientams užtikrinti aukščiausios kokybės serviso paslaugas, siūlome didelį mechanikams ir įmonių savininkams skirtų mokymų pasirinkimą. Kviečiame apsilankyti interneto svetainėje mokymai.intercars.lt ir daugiau sužinoti apie mokymus.

„Inter Cars“, S. A., taip pat priklauso ir servisų tinklas, kurį sudaro: „Perfect Service“, „Q-Service“, „Q-Service Truck“, „Q-Service Premium“, „Q-Service Moto“, „Q-Service MotorSport“ ir „Q-Service Off Road“. Iš viso jis jungia maždaug 1 000 servisų. Nuo 2000 m. „Inter Cars“, S. A., organizuoja atsarginių dalių, įrankių ir servisų įrangos parodas. Jos išsiskiria ne tik ilgiausia šio tipo susibūrimų istorija Rytų Europos automobilių rinkoje, bet taip pat – šios srities specialistų ir parodų svečių nuomone – yra laikomos didžiausiu ir profesionaliausiai organizuojamu renginiu. Iki 2009 m. paroda buvo rengiama „Inter Cars“ logistikos centro teritorijoje Cząstków Mazowiecki vietovėje. 2009 m. paroda pirmą kartą buvo organizuota Modlino oro uoste šalia Varšuvos, o nuo 2011 m. organizuojama Bemowo oro uoste. 2012 m. kartu su paroda vyko ir „Inter Cars Motor Show“ – didžiulis renginys, skirtas Varšuvos ir apylinkių gyventojams. 2003 m. „Inter Cars“, S. A., buvo suteiktas ISO 9001:2008 kokybės vadybos sertifikatas, kurį išdavė „DEKRA Certification“.

Šis sertifikatas patvirtina, kad mūsų įmonės kokybės vadybos sistema atitinka keliamus reikalavimus. Suteiktas sertifikatas taip pat patvirtina aukštą mūsų teikiamų automobilių ir pramoninių produktų platinimo paslaugų kokybę.

Ir dabar kokybės standartai yra nuolat tobulinami bei reguliariai sertifikuojami.

2012 m. birželio mėnesį „Inter Cars“, S. A., tapo Atsakingo verslo koalicijos nare.