Padangos

Apollo

„Apollo“ – tai vienas iš sparčiausiai besivystančių biudžetinės klasės padangų gamintojų pasaulyje. Įmonė apima prekės ženklus „Apollo Tyres“ Indijoje, „Apollo Vredestein“ Europoje bei padangų eksportą į daugiau nei 100 šalių.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Barum

„Barum“ gamina biudžetinės klasės padangas lengviesiems automobiliams bei sunkvežimiams. Šis prekės ženklas priklauso „Continental“ grupei.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

BF Goodrich

Padangų gamintojas „BFGoodrich“ yra vidutinės klasės „Michelin“ priklausantis prekės ženklas, įkurtas JAV 1870 metais. Prekės ženklas „BFGoodrich“, turintis daugiau nei 100 metų paveldą, tiekia aukštos kokybės padangas visiems, kurie aistringai vairuoja bet kokiais keliais.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Bridgestone

„Bridgestone“ – pasaulinis premium klasės padangų gamintojas tiekiantis padangas lengviesiems automobiliams, komerciniam transportui, motociklams, žemės ūkio technikai, lėktuvams ir žemės darbų technikai. Japonų koncerną įkūrė Shojiro Ishibashi 1931 m. „Bridgestone“ šiuo metu turi 50 padangų gamyklų visame pasaulyje.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Kategorijos

Dayton

„Dayton“ – biudžetinės klasės padangų lengviesiems automobiliams bei sunkvežimiams gamintoja. „Dayton“ prekės ženklas priklauso „Bridgestone“ koncernui.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Dębica

„Dębica“ yra vidutinės klasės lengvųjų automobilių ir komercinių transporto priemonių padangų gamintojas. Didžioji dalis įmonės „Dębica“ priklausi „Goodyear“ koncernui.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Dunlop

„Dunlop“ yra verslo klasės padangų lengviesiems automobiliams ir komerciniam transportui gamintojas. „Dunlop“ yra vienas populiariausių padangų prekės ženklų, priklausantis „Goodyear“ koncernui. Daugiau nei šimtas metų inovacijų ir patirties lenktynėse patenka į kiekvieną „Dunlop“ padangą. Prekės ženklo „Dunlop“ tradicija grindžiama aukštos kokybės technologijomis, kurios sujungia vairuotoją ir kelią kaip niekada anksčiau.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Firestone

„Firestone“ siūlo padangas, skirtas lengviesiems automobiliams, visureigiams, komercinėms transporto priemonėms, sunkiasvorėms krovininėms transporto priemonėms, autobusams ir žemės darbų mašinoms.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Goodyear

„Goodyear“ yra vienas žinomiausių ir pripažintų padangų prekių ženklų pasaulyje, užimantis daugiau nei 20 proc. pasaulinės rinkos. Lenkijoje „Goodyear Group“ pirmauja lengvųjų automobilių ir komercinių transporto priemonių padangų rinkoje ir siūlo šių prekių ženklų padangas: „Goodyear“, „Dunlop“, „Fulda“, „Sava“ ir „Dębica“. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Hankook

HANKOOK asortimente galite rasti „Dynapro“ padangų, išsiskiriančių visiems paviršiams pritaikytu agresyviu protektoriumi, sportinių padangų seriją „Ventus“, užtikrinančią visišką kontrolę ir sukibimą net ir važiuojant labai dideliu greičiu, ir „e-cube“ – inovatyvių, ekologiškų ir degalus taupančių padangų serija, skirta sunkvežimiams. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

HANKOOK atidarė nuosavą žieminių padangų bandymų poligoną Suomijoje

Aukštos kokybės padangų gamintojas HANKOOK TIRE oficialiai atidarė nuosavą europietiškai žiemai skirtų padangų bandymo poligoną TECHNOTRAC Ivalo mieste Suomijoje. Jis įsikūrė maždaug 300 kilometrų nuo šiaurės poliarinio rato. Šį poligoną pastatė suomių kompanija TEST WORLD. Bandymų poligonas žymi naują etapą HANKOOK TIRE istorijoje ir rodo, kad HANKOOK žieminės padangos ne tik kuriamos ir gaminamos Europoje, bet ir išbandomos realiomis Europai būdingomis sąlygomis.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Kaip išsirinkti tinkamas padangas?

Pataria MICHELIN

Gamintojo svetainėPDF_CATALOGUE

Kategorijos

Kelly

„Kelly-Springfield Tire Company“ buvo Amerikos motorinių transporto priemonių padangų gamintojas, įkurtas 1894 m. Springfilde. 1935 m. jį įsigijo bendrovė „Goodyear Tire and Rubber Company“, kuri išlaikė jį kaip filialą iki 1999 m., kol galiausiai jis buvo sujungtas su „Goodyear North America“. Šiandien tai yra žinomas prekės ženklas, kurį naudoja „Goodyear“. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Kleber

Vienam didžiausių padangų gamintojų pasaulyje MICHELIN priklausantis prekės ženklas.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Kormoran

KORMORAN yra prekinis ženklas, priklausantis vienam didžiausių padangų gamintojui pasaulyje MICHELIN.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Laufenn

Koncernui HANKOOK priklausantis prekės ženklas

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Lyjant lietui saugokitės akvaplanavimo: kaip suvaldyti slystantį automobilį?

Naujos padangos gali išstumti iki 30 l vandens vos per vieną sekundę, kai važiuojama 80 km/val. greičiu. Tuo metu padangos, kurių protektoriaus gylis siekia tik minimalų reikalaujamą 1,6 mm gylį, pašalina net dvigubai mažiau vandens. „Continental“ atlikti bandymai su skirtingų tipų padangomis atskleidė, kad tos padangos, kurių protektoriaus gylis siekė 3 mm, užtikrino iki 80 proc. naujos padangos vandens pašalinimo savybių.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Michelin

„Michelin“ – pasaulinė judumo srities lyderė – siekia teikti savo klientams geresnius ir tvaresnius judumo sprendimus. Įmonė kuria ir tiekia klientų poreikius geriausiai atitinkančias padangas, paslaugas ir sprendimus. Siūlo skaitmenines paslaugas, žemėlapius ir vadovus, kurie jūsų išvykas ir keliones papildo išskirtiniais potyriais. Kuria ir vysto aukštųjų technologijų medžiagas, kurios vėliau naudojamos įvairiose pramonės šakose. Grupės būstinė įsikūrusi Klermone-Ferane, Prancūzijoje. Įmonė veiklą vykdo 170 šalių, joje dirba 123 600 darbuotojų, ir valdo 71 padangų gamyklą. Šios gamyklos 2020 m. iš viso pagamino apie 170 mln. padangų.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

MICHELIN PILOT SPORT 4S - tikra aistra. Išskirtinis vairavimas.

Pristatome išskirtines MICHELIN padangas, skirtas tiems, kam vairavimo malonumas yra pirmoje vietoje.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Nokian

„Nokian Tyres“, įsikūrusi Nokijoje, Suomijoje, gamina padangas automobiliams, sunkvežimiams, autobusams ir sunkiasvorėms mašinoms. Dėl savo žieminių padangų žinomai „Nokian“ priklauso vienintelė pasaulyje nuolat veikianti žieminių padangų bandymų bazė. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Padangos

Padangos yra išorinė rato dalis, užtikrinanti transporto priemonės sukibimą su kelio danga ir apsauganti ratlankį nuo kelio dangos nelygumų keliamų pavojų.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Padangų apkrovos ir greičio indeksas

Kodėl tinkamų padangų pasirinkimas neturėtų apsiriboti tik tinkamo jų dydžio konkrečiam automobiliui parinkimu? Plotis, profilis ir skersmuo – tai tik keletas parametrų, būtinų profesionaliam padangų pasirinkimui. Ne mažiau svarbus yra gamintojo nurodytų apkrovos ir greičio indeksų išsiaiškinimas.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

PIRELLI – aukštos kokybės padangos

Pirelli & C. SpA yra akcinė bendrovė įsikūrusi Milane, Italijoje. Bendrovė užsiima padangų gamyba.

Pirelli kompanija remia daugelio sporto šakų komandas.

2009 m. Pirelli tapo pagrindine Kinijos aukščiausios futbolo lygos rėmėja.

Kompanija remia jaunuosius ralio lenktynininkus ir kartu su FIA kasmet rengia Pirelli vairuotojo žvaigždės (Pirelli Star Driver) projektą, kurio metu jauniems lenktynininkams suteikia teisę dalyvauti įvairiose ralio lenktynėse.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Saugumas net ir labai sudėtingomis žiemos sąlygomis

Dar geresnes visapusiškas eksploatacines savybes užtikrina MICHELIN pirmaujančios technologijos.

Gamintojo svetainėPDF_CATALOGUE

Kategorijos

Sunfull

SUNFULL padangas gaminanti kompanija „Shandong Hengfeng Rubber & Plastic Co., Ltd.“ yra viena pirmaujančių padangų gamintojų Kinijoje.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

TIGAR – prekės ženklas, priklausantis MICHELIN kompanijai

Prekės ženklas, priklausantis MICHELIN kompanijai, gaminantis kokybiškas ekonominės klasės padangas lengviesiems automobiliams, lengvajam krovininiam transportui bei visureigiams.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Yokohama

„Yokohama Rubber Co“ yra šeštas pagal dydį padangų gamintojas pasaulyje. Koncernas gamina lengvųjų automobilių, sporto aikštėms skirtų automobilių, komercinių automobilių, sunkiųjų transporto priemonių, autobusų ir lėktuvų padangas. Turi 12 gamyklų (Japonijoje, JAV, Kinijoje, Vietname, Tailande ir Filipinuose). 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Žieminės padangos DĘBICA, skirtos lengviesiems automobiliams ir SUV

Gamintojo svetainė

Kategorijos

„Continental“: Premium klasės padangos

„Continental“ gamina premium klasės padangas lengviesiems, lengviesiems krovininiams automobiliams, komerciniam transportui bei motociklams. „Continental“ yra vienas didžiausių padangų lengviesiems automobiliams, lengviesiems krovininiams automobiliams ir komerciniam transportui gamintojų Europoje ir ketvirtas pasaulyje originalių ir atsarginių padangų lengviesiems automobiliams gamintojas.

Gamintojo svetainė

Kategorijos