Denso

„Denso“ asortimentą sudaro jutikliai, lambda zondai, uždegimo žvakės, dyzelinių variklių dalys, valytuvai ir kitos dalys. Bendrovę „Denso“ 1949 m. įkūrė „Toyota Motor Company“. 9 iš 10 keliais važinėjančių automobilių įtaisyta šios bendrovės pagamintų dalių. Beveik visi Japonijos ir Europos automobilių gamintojai naudoja „Denso“ gaminamas dalis.

„DENSO“ UŽDEGIMO ŽVAKĖS

„Denso“ produktai, skirti atsarginių dalių rinkai, sujungia naujoviškus sprendimus ir originalios įrangos dalių kokybę, todėl įmonės klientai dar geresnes dalis gali įsigyti už dar prieinamesnę kainą. Konsoliduotas uždegimo žvakių asortimentas suteikia galimybę paprasčiau rasti tinkamą produktą. Tai geriausias laikas investuoti į novatorišką DENSO technologiją.

DENSO nuolat tobulina visas savo gaminamas dalis, todėl nestebina tai, kad devyniuose iš dešimties automobilių yra naudojamos originalios DENSO dalys. Pavyzdžiui, įmonės kaitinimo žvakės sutrumpina pradinio pakaitinimo trukmę ir užtikrina patikimą šalto variklio paleidimą.

„DENSO“  LAMBDA ZONDAI

Bendras automobilio efektyvumas priklauso nuo nepriekaištingo visų variklio dalių darbo. Pažangios „DENSO“ jutiklių technologijos saugo variklį ir užtikrina veikimą maksimaliais sūkiais. Pavyzdžiui, „Denso“ patikimi ir tikslūs lambda zondai, kurie sumažina degalų sąnaudas ir išmetamų dujų emisiją.

Pirmuosius lambda zondus „Denso“ pagamino 1977 metais. Nuo tada šimtai milijonų „Denso“ lambda zondų įvykdė savo užduotį – matavo deguonies kiekį išmetamosiose dujose, o įmonę pavertė viena iš pasaulyje pirmaujančių lambda zondų gamintojų. Automobilių pramonė vis didina teršalų išmetimo ribojimo standartus, todėl „Denso“ lambda zondai yra vis pažangesni, su įdiegtomis novatoriškomis aptikimo technologijomis. Jie veiksmingiau veikia degalų naudojimo efektyvumą ir išmetamų teršalų kiekio mažinimą.

„DENSO“ DYZELINIŲ VARIKLIŲ DALYS

„Denso“ yra trečias pagal dydį pasaulyje common rail sistemų gamintojas. Įmonė jau kelis dešimtmečius investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą, dažnai bendradarbiaudama su stambiausiais automobilių gamintojais, kad sukurtų veiksmingesnius, efektyvesnius ir patikimesnius dyzelinius variklius su mažiausia teršalų emisija.

„Denso“ yra pirmoji įmonė pasaulyje, pristačiusi common rail tipo sistemą su pjezo purkštukais ir 1800 bar magistralės slėgiu. Kitas įmonės pasiekimas yra common rail sistema su didžiausiu pasaulyje slėgiu (2500 bar), kuri padėjo net 3 % sumažinti degalų sąnaudas.

„Denso“ atsarginių dalių rinkai skirtų variklio komponentų asortimentą sudaro aukščiausios originalios įrangos kokybės purkštukai, įpurškimo siurbliai ir CSV vožtuvai, atitinkantys arba viršijantys automobilių gamintojų reikalavimus. Dauguma „Denso“ siūlomų dalių yra unikalios atsarginių dalių rinkoje, o nuolat plėtojamos produktų linijos užtikrina dalių panaudojimą įvairiose srityse, tokių markių automobiliuose, kaip „Citroen“, „Fiat“, „Ford“, „Land Rover“, „Mazda“, „Mitsubishi“, „Nissan“, „Opel/Vauxhall“, „Peugeot“, „Subaru“ ir „Toyota“.