GKN

Yra tik keletas automobilių detalių gamintojų, kurie kaip GKN gali atsekti savo paveldą prieš 250 metų. Iki pat jos atsiradimo šaknų, kai 1759 m. buvo įkurta Velso plieno gamykla Dowlais'e. 1900 pradžioje Tom'ui Guest'ui kilo idėja suderinti šį valdomą verslą su veržlių bei varžtų specialistu Arthur'u Keen'u ir pasaulio medsriegių gamybos lyderiu Nettlefolds'u - taip gimė GKN šiuo vardu (iš pirmųjų pavardžių raidžių). 

Verslas nuosekliai ir sparčiai augo, o 1950-tais pasiektas plėtimosi ir identiteto nustatymo periodas, kai GKN investavo į įvairias pramonės, gamybos ir paslaugų sritis. Jos pasauliniai interesai didėjo kartu su akcijų paketų įsigijimu ir naujų verslų pradžiomis, suteikiant jiems strateginį pagrindą kiekviename žemyne. Šis GKN XX-ir XXI-ojo amžiaus augimas matomas veiklą išplečiant į erdvėlaivių, visureigių ir naujausių technologijų metalurgijos gamybos programas.

Viena iš pagrindinių GKN augimo sričių dar tuo metu tapo automobiliniai produktai. Po inovacijų proveržio su Mini priekinių ratų pavara 1959-ais, GKN pasinaudojo sparčiai augančia pastovių kampinių lankstų paklausa naujos kartos priekinių ratų pavaros automobiliams. Po kelių strateginių įmonių įsigijimo GKN iki šių dienų išliko automobilių transmisijos sistemų ir komponentų gamybos lydere, sėkmingai kuriančia ir platinančia naujus produktus, reikalingus pasaulio automobilių pramonei su jos besikeičiančiais poreikiais.

GKN šiuo metu yra pasaulinė inžinerijos bendrovė, apimanti automobilių, aviacijos, pramonės ir bekelės rinkas. Kiekvieną kartą kai keliaujate oru ar keliais daugelyje pasaulio vietų, tikėtina, kad GKN jūsų kelionėje jums padeda. Ji projektuoja, gamina paslaugų sistemas bei dalis originalios įrangos gamintojams visame pasaulyje. GKN nuolat vystosi, išranda naujas technologijas ir tobulina esamas.

Visuose šešiuose žemynuose GKN daro įtaką žmonių gyvenimui beveik kiekviename pasaulio kampelyje. Bendrovė turi virš 160 gamybos pastatų, paslaugų centrų bei atstovybių daugiau nei 30-yje šalių. Pasauliniams GKN klientams reikalingas pasaulinio tinklo servisas, todėl veikla priartinta prie partnerių gamybos vietų, kad galėtų sklandžiai bendradarbiauti kuriant naujas technologijas ir ilgalaikius santykius.

Originalioje automobilių pramonėje GKN Driveline yra stiprus pramonės lyderis pusašių sistemose, tiekiantis ne tik naujas technologijas, bet ir aukščiausio lygio paslaugas visame pasaulyje.

Atsarginių dalių rinkoje GKN Driveline NMA padalinys tiekia aukščiausios kokybės detales SPIDAN® ir LÖBRO® prekiniais ženklais.

Pusašiai ir jų sudedamos dalys

Šie pusašiai bei jų komponentai yra pagaminti GKN, pasaulinio originalios įrangos gamintojo. Rinkdamiesi SPIDAN® ar LÖBRO® pusašius, savo klientams galite pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus daugumai Europos ir Azijos automobilių bei optimalų važiavimo saugumą. Pusašių lankstai ir gaubtai tiekiami komplektuose su tvirtinimo detalėmis bei tepalu. Atsarginių dalių rinkai tiekiamos naujausios OE sukurtos technologijos, pvz. Ballspline®, SX Countertrack®, Facespline®.

Kardaniniai velenai

Stiprumas, standumas, tikslus balansavimas ir mažas svoris - tai esminės kardaninių velenų savybės, užtikrinant ilgaamžiškumą ir aukštas vibro-garsines savybes. Kardaninių velenų lankstai ir movos taip pat turi išlaikyti sunkias apkrovas, didelių kampų posūkius ir veleno ilgio pokyčius dėl santykinio poslinkio tarp ašių ir pavarų dėžės lengvuosiuose automobiliuose, o taip pat dideles dinamines apkrovas, jei kalbame apie visureigius. GKN Driveline unikali patirtis, kardaninių velenų konstrukcijų inovacijos bei lyderiavimas saugumo srityje užtikrina Jūsų saugesnį ir patogesnį važiavimą.

Vairo sistemų detalės

GKN siūlo plačiausią hidraulinės vairo sistemos asortimentą automobiliams ir lengvosioms komercinėms transporto priemonėms. Vairo kolonėlės priklauso toms transporto priemonių atsarginėms dalims, kurios svarbiausios keleivių saugumui. GKN įmonėje jos atstatomos specialistų su naujausiomis technikos žiniomis. Mūsų dešimtmečių patirtis leidžia teikti Jums aukščiausios kokybės atsargines dalis. Be vairo kolonėlių SPIDAN asortimentas apima taip pat hidraulinius stiprintuvo siurblius, vairo apsaugas ir kitas vairo sistemos dalis, siekiant užtikrinti nepriekaištingą vairo sistemos su stiprintuvu veikimą.
Vairo stiprintuvų programa sėkmingai plečiama vairo elektro-stiprintuvų asortimentu.
GKN reiškia aukščiausią inžinerijos kompetenciją su stipriomis novatoriškomis galimybėmis bei didele atsakomybe žmogui ir aplinkai. SPIDAN elektrinės vairo sistemos bruožas - pažangus energijos valdymas, padedantis sumažinti degalų sąnaudas ir CO2 emisiją. Gamykliškai atstatytų atsarginių dalių naudojimas saugo gamtos išteklius. Visa tai darniai atitinka jūsų klientų poreikius patikimoms ateities technologijoms SPIDAN vairo sistemose.

Pakabos spyruoklės

SPIDAN siūlo plačiausią spyruoklių asortimentą virš 70'000 transporto priemonių: Europos, Japonijos ir Korėjos keleiviniams automo­biliams bei lengvosioms komercinėms transporto priemonėms.

SPIDAN spyruoklės gaminamos OE gamyklose, todėl atitinka transporto priemonių gamintojų originalias specifikacijas. Forma, matmenys ir standumas yra identiškos originalioms dalims. Suderintos su OE spyruoklių tvirtinimo atramomis.

Tik keli spyruoklių tiekėjai atsarginėje detalių rinkoje turi prieigą prie reikalingos technologijos gaminti kintamo skersmens vijos spyruokles. SPIDAN spektras apima abi: tiek linijines, tiek progresinės eigos spyruokles, pagamintas iš pastovaus arba kintamo skersmens vielos.

Išsami svetainės informacija bei prekybos komanda jums suteiks techninį ir rinkodarinį palaikymą.

Svarios priežastys jūsų klientams likti ištikimiems nuolatos!

www.gknservice.com/lt