Corteco

„Corteco“ asortimentą sudaro vožtuvų riebokšliai, radialiniai riebokšliai, galvučių tarpinės ir varžtai, skriemuliai, salono filtrai, pakabos, pavaros ir kėbulo virpesių slopinimo elementai, amortizatorių pagalvės bei velenų elastinės jungtys, stabdžių žarnelės.

„Corteco“ yra nepriklausomos antrinės automobilių dalių rinkos specialistas, priklausantis „Freudenberg Group“. „Corteco“ specializuojasi automobilių atsarginių dalių, ypač sandariklių, valdymo ir vibracijų slopinimo sistemų srityje, taip pat siūlo paklausias eksploatacines dalis, pvz., salono ir oro filtrus.

EUROPOS AUTOMOBILIŲ PRAMONEI – 2 MLRD. SANDARIKLIŲ PER METUS

„Corteco“ asortimente yra 5 800 įvairių riebokšlių lengviesiems automobiliams, 1 500 – sunkvežimiams bei žemės ūkio technikai. Viso pasaulio automobilių gamintojai pasitiki įmonės žiniomis ir jos praktine patirtimi.

Taip pat „Corteco“ asortimente galite rasti pavienes tarpines bei jų komplektus. Asortimente yra virš 7 000 tarpinių ir virš 200 galvučių varžtų komplektų. Alyvos išpylimo kamščių asortimentas apima virš 180 pozicijų, iš kurių 50 komplektų tinka 15 961 transporto priemonei.

VIBRACIJOS SLOPINIMO PRIEMONIŲ GAMYBOS LYDERIS

„Corteco“ yra didžiausias Europoje virpesių kontrolės ir slopinimo elementų gamintojas – apyvarta per metus viršija 1,7 mlrd. Eurų.

Šioje srityje „Corteco“ asortimentą sudaro: variklio ir pavarų dėžės pagalvės (standartinės, hidraulinės kintamos charakteristikos), viršutiniai amortizatorių tvirtinimai, velenų elastinės sankabos, svirčių įvorės, veleno sukamųjų virpesių slopintuvai, skriemuliai su sankabomis, elastinės jungės, jungiančios ir vedančios įvorės, pakabos įvorės bei virpesių skaidytuvai.

SALONO IR ORO FILTRŲ GAMINTOJAS

Salono ir oro filtrai yra sumontuoti kas antrame naujame automobilyje. „Corteco“ įdiegė inovacinę non-woven tipo filtruojančią medžiagą ir yra naujausios kartos variklinių oro filtrų gamybos lyderė.

DAC

Prekės ženklas DAC gamina aušinimo skysčius, plovimo priemones, rankų valymo priemones, atitirpintojus, langų skystį, stabdžių skystį, įvairius valiklius ir tepalus. Populiariausi DAC gaminami produktai: automobilio stiklams plauti „DAC stiklų ploviklis -25C", efektyviai tirpdyti ledą - „DAC Ice Breaker", profesionalams skirtas šampūnas -„DAC aktyviosios putos".

DAC prekės ženklas priklauso įmonei UAB „Danushis Chemicals“. Įmonė dirba dviejose kryptyse tai automobilinė  ir statybinė chemija skirta tiek mėgėjams tiek profesionalams.  Įmonei priklauso šie gerai žinomi prekiniai ženklai: „DAC luxury quality", „DSC luxury quality", „Arlitas".

UAB „Danushis Chemicals" tai Lietuviško kapitalo įmonė  buvo įkurta 1993 metų gegužės 3 dieną Kretingoje netoli Klaipėdos. Įmonės tikslai - profesionalių kokybiškų chemijos produktų kūrimas ir gamyba. Įmonė dirba dviejose kryptyse tai automobilinė  ir statybinė chemija skirta tiek mėgėjams tiek profesionalams. Nuo 2014 balandžio mėnesio yra Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų (LAuGEA) asociacijos narė.