Delphi

„Delphi“ asortimentą sudaro vairo mechanizmo ir pakabos sistemos dalys, stabdžių sistemos (stabdžių diskai, trinkelės, kt.) dalys, aušinimo sistemos dalys, variklio valdymo sistemos (lambda zondai, common rail purkštuvai ir purkštukai, jutikliai, EGR vožtuvai, kaitinimo žvakės, uždegimo ritės ir kt.) dalys.

Jau daugiau nei amžių įmonė „Delphi“ su aistra projektuoja ir gamina dalis, kurios užtikrina geresnę, ilgesnę bei efektyvesnę automobilių eksploataciją visame pasaulyje.

„Delphi“ bendradarbiauja su 25 didžiausiais pasaulyje automobilių gamintojais. O įdarbinus virš 170 tūkstančių darbuotojų 44 šalyse, turi atitinkamus resursus, pasiekimus ir patirtį pirmojo montavimo detalių gamyboje tam, kad galėtų tiekti inovacines technologijas pasaulinei atsarginių dalių rinkai.

„Delphi“ šiuolaikiškos technologijos apima kiekvieną transporto priemonės funkcionavimo aspektą, pradedant elektroniką, vairo mechanizmą ir pakabą, toliau stabdžių sistemą, kondicionavimą ir variklio valdymą ir baigiant degalų sistemomis – nepriklausomai nuo to, ar tai yra hibridinė, benzininė arba dyzelinė transporto priemonė. „Delphi“ tikslas – inovacijų užtikrinančių didesnį transporto priemonių saugumą, geresnį ryšį ir aplinkos apsaugą įgyvendinimas.

Įmonė „Delphi“ nestebi nuolatinės transporto priemonių plėtros, o joje dalyvauja. „Delphi“ jau negali sulaukti to, ką sugebės pasiekti per ateinantį veiklos šimtmetį.

„Delphi“ savo gaminamų dalių kokybei, efektyvumui ir patikimumui skiria ypatingą dėmesį. Kai įmonė nusprendžia gaminti naują, antrinei atsarginių dalių rinkai skirtą dalį, iškart sau iškelia savitą tikslą: „Delphi“ gaminama dalis turi atitikti automobilių gamintojų keliamus reikalavimus ir standartus.

„Delphi“ užtikrina tiek viso automobilio, tiek originalios įrangos efektyvumą, nes įmonė pasitiki savimi ir žino, kad gali klientams pasiūlyti atsargines dalis, kurios yra tokios pat kokybės kaip ir originalios.

„DELPHI“ STABDŽIŲ SISTEMOS

Kalbant apie stabdžių trinkeles ir diskus, „Delphi“ gamybos metodai, naudojamos frikcinės medžiagos ir patikros procedūros padeda kurti dalis, kurios sustabdo automobilį taip pat greitai, sklandžiai ir saugiai, kaip originali automobilio įranga.

„Delphi“ atliko daugybę įvairiausių reklamacijų patikrų, kurių metu gauti rezultatai aiškiai rodo, kad įmonės pasitikėjimas savimi yra visiškai pagrįstas. Daugelio testų metu, kai automobilis važiuoja apie 110 km/h greičiu, buvo matuotas vidutinis automobilio stabdymo kelias, automobilyje sumontavus „Delphi“ dalis, originalias automobilių gamintojo dalis ir pagrindinio konkurento gaminamas dalis. Kiekvienu atveju „Delphi“ stabdžiai buvo patys efektyviausi. Gauti rezultatai įrodo „Delphi“ projektuotojų paveldo ir įmonės atsidavimo vertę – „Delphi“ nuolat atlieka patikras ir vertina savo produktus. „Delphi“ stabdžių trinkelės išlaikė daugelį testų realiomis sąlygomis. Tarp jų - ir „AK Master Performance“ testą, „Auto Motor und Sport“ (AMS) testą, „AK“ keliamo triukšmo testą ir Alpių testą.

„Delphi“ asortimentą sudaro daugiau nei 19 skirtingų frikcinių medžiagų, kurios užtikrina optimalų trinkelių efektyvumą. „Delphi“ frikcinių medžiagų sudėtis nuolat peržiūrima. Įmonė siekia užtikrinti, kad jos naudojami mišiniai atitiktų originalioms automobilio dalims keliamus reikalavimus įvairiais panaudojimo atvejais ir pačiomis įvairiausiomis sąlygomis. „Delphi“ gaminamos stabdžių sistemų dalys veikia tiesiog puikiai, nes jose yra „slaptų“ sudedamųjų medžiagų ir mišinių „receptų“. Todėl automobilių su „Delphi“ dalimis stabdymo kelias yra labai trumpas, stabdymas – sklandus, tylus ir patogus. Būtent to ir tikisi vairuotojas. „Delphi“ stabdžių trinkelės yra tokios tylios todėl, kad jų gamyboje naudojame aukštos kokybės apatinius sluoksnius bei triukšmą slopinančias plokšteles.

„DELPHI“ VARIKLIŲ VALDYMO SISTEMOS

Automobilių gamintojams tiekiama išmanioji technologija, skirta išmetamųjų dujų kontrolei, degalų taupymui ir ilgaamžiškumui.

SUSIPAŽINKITE SU „DELPHI“ JUTIKLIAIS

„Delphi“ siūlo jutiklius, kuriuose naudojamos trys technologijos:

Magnetiniai jutikliai – nekontaktiniai jutikliai, kuriuose ritė su poliais ir metalinis magnetas mechaninius judesius paverčia elektriniais signalais.

Holo jutikliai – reaguodamas į magnetinį lauką, keitiklis moduliuoja jutiklių išvesties signalą.

Magnetinės varžos jutikliai – pasireiškus išorinio magnetinio lauko poveikiui, keičiasi elektrinė varža.

„DELPHI“ UŽDEGIMO RITĖS

„Delphi“ uždegimo ritės niekada jūsų nenuvils. Į kiekvieną „Delphi“ gaminamą uždegimo ritę įmonė sudeda visą patirtį, sukauptą per 100 metų darbo po variklio gaubtu. „Delphi“ didžiuojasi galėdami pasiūlyti uždegimo ričių visų markių automobiliams. Jos gaminamos taikant pasaulinės klasės apvijų montavimo technologiją, kuri užtikrina aukščiausią išėjimo įtampą, pirminei įrangai prilygstančias darbines charakteristikas ir visišką Jūsų bei Jūsų klientų lūkesčių pateisinimą.

„DELPHI“ TECHNOLOGIJŲ, KURIOS STIPRIAI PADIDINA AUTOMOBILIO SAUGUMĄ NAUJUOSE AUTOMOBILIUOSE

  • Susidūrimo išvengimo sistema, kurią sudaro keletas saugumo funkcijų, tokių kaip adaptyvi kelionės kontrolės sistema, įspėjimas apie priešpriešinio susidūrimo pavojų su visiškai autonominiu avariniu stabdymu (pėsčiojo arba automobilio priartėjimo atveju), susidūrimo numatymo sistema, eismo juostos sekimo sistema, automatinė priekinių žibintų kontrolės sistema ir kelio ženklų atpažinimo sistema.
  • Gale ir šonuose esančių zonų stebėjimo sistemos: informuoja vairuotoją apie aklojoje zonoje esančius objektus, apie nukrypimą iš eismo juostos ir apie artėjantį susikertančio eismo srautą.
  • Pasyvi keleivių atpažinimo sistema.
  • Ultragarsinis jutiklis, imobilaizeris ir signalizacija.
  • Antenos sistema.
  • Dyzelinio kuro droselio korpusas.