„Kormoran“ padangos

„Kormoran“ padangos – padangų prekių ženklas, priklausantis vienam didžiausių padangų gamintojų pasaulyje MICHELIN.

Kormoran.jpg
Kormoran SnowPro B2
Kormoran Road performance
Kormoran RunPro
Kormoran Impulser
Kormoran VanPro B2
Kormoran Gamma B2

Konkurencingame padangų gamybos pasaulyje, kuriame našumas ir saugumas svarbiausia, kompanija „Kormoran“ tapo reikšminga rinkos dalyve. Įkurta septintojo dešimtmečio pradžioje, įmonė nuolat augo. „Kormoran“ tapo pripažintu prekių ženklu, ypač žinomu dėl savo novatoriškų technologijų ir įsipareigojimo gaminti aukštos kokybės padangas.

Kompanija „Kormoran“ buvo įkurta 1969 metais Olštyne, Lenkijoje. Nuo pat įkūrimo įmonė siekė sukurti padangas, kurios puikiai tiktų įvairiomis vairavimo sąlygomis, kartu būtų patvarios ir ekonomiškos. Dešimtmečius sukauptą padangų gamybos patirtį sujungusi su pažangiu požiūriu, „Kormoran“ greitai pelnė pripažinimą kaip patikima padangų gamintoja Lenkijoje ir už jos ribų.

Per visą savo istoriją „Kormoran“ buvo padangų gamybos inovacijų priešakyje. Bendrovė daug investavo į mokslinius tyrimus ir plėtrą, sutelkdama dėmesį į padangų eksploatacinių savybių, saugos ir aplinkos tvarumo didinimą.Kormoran“ padangų inžinieriai ir mokslininkai nuolat dirbo kurdami pažangiausius gumos mišinius, protektoriaus dizainą ir gamybos procesus, siekdami optimizuoti eksploatacines savybes.

„Kormoran“ gamybos įrenginiai gali pasigirti naujausia įranga, atitinkančia aukščiausius pramonės standartus. Įmonės įsipareigojimas vykdyti kokybės kontrolę užtikrina, kad kiekviena iš gamyklos išvežama padanga atitiktų griežtas specifikacijas. Toks požiūris „Kormoran“ pelnė daugybę sertifikatų ir apdovanojimų už gaminių tobulumą.

„Kormoran“ siūlo platų padangų asortimentą, pritaikytą įvairiems transporto priemonių tipams, vairavimo stiliams ir kelio sąlygoms. Nesvarbu, ar tai lengvieji automobiliai, visureigiai, lengvieji sunkvežimiai ar komercinės transporto priemonės, „Kormoran“  turi padangų sprendimą kiekvienam poreikiui.


„Kormoran“lengvųjų automobilių padangos„Kormoran“ lengvųjų automobilių padangos sukurtos taip, kad pagrindinės jų savybės būtų patogumas, žemas triukšmo lygis ir puikus sukibimas, užtikrinant sklandų ir saugų važiavimą kasdienėse ir ilgose kelionėse.


„Kormoran“ padangos SUV transporto priemonėms

Vairuotojams, ieškantiems nuotykių ir universalumo, SUV transporto priemonėms skirtos „Kormoran“ padangos užtikrina optimalų sukibimą su kelio danga ir valdymą važiuojant tiek asfaltuotu keliu, tiek bekelės reljefu.„Kormoran“ lengvųjų sunkvežimių padangos

Lengvųjų sunkvežimių padangos yra sukurtos taip, kad atlaikytų dideles apkrovas ir sudėtingas kelio sąlygas, todėl idealiai tinka komerciniam naudojimui ir tokio tipo transporto priemonių parkui.
„Kormoran“ žieminės padangos

„Kormoran“ žieminės padangos užtikrina puikų sukibimą ir stabdymą apledėjusiu ir snieguotu keliu, padidindamos saugumą atšiauriomis žiemomis.


„Kormoran“vasarinės padangos

Pritaikytos šiltam orui „Kormoran“ vasarinės padangos puikiai tinka važiuojant tiek sausu, tiek šlapiu keliu: suteikia didesnį stabilumą ir padeda lengviau įveikti posūkius.

Pastaraisiais metais „Kormoran“  taip pat aktyviai dalyvauja propaguojant ekologišką padangų gamybos praktiką. Bendrovė stengėsi sumažinti poveikį aplinkai įgyvendindama tvarius gamybos procesus, optimizuodama padangų savybes, kad būtų ilgesnė eksploatavimo trukmė, ir tirdama alternatyvias padangų konstrukcijų medžiagas.

Be to, „Kormoran“ aktyviai remia padangų perdirbimo iniciatyvas siekdama atsakingai valdyti nebenaudojamas padangas. Dalyvaudama šiose programose bendrovė siekia sumažinti atliekų kiekį ir prisidėti prie tvaresnės automobilių pramonės ateities.

Nuo 1995 m. priklausanti „Michelin“ grupei „Kormoran Tire Company“ gerokai išplėtė savo veiklą visame pasaulyje.

Pasiekti bendrovės gaminius visame pasaulyje tapo įmanoma dėl įsipareigojimo nuolat tiekti patikimus, aukštos kokybės produktus, atitinkančius įvairius vairuotojų poreikius.

„Kormoran“ kompanijos kelias nuo mažo Lenkijos padangų gamintojo iki visame pasaulyje pripažinto prekių ženklo liudija įmonės palankų požiūrį į naujoves, kokybę ir tvarumą. Sukūrusi įvairų gaminių asortimentą, įsipareigojusi rūpintis aplinkosauga ir aktyviai tarptautinėse rinkose dalyvaujanti bendrovė „Kormoran“ ir toliau daro teigiamą poveikį automobilių pramonei ir daugybės žmonių visame pasaulyje vairavimo patirčiai. Tobulėjant automobilių pramonei, „Kormoran“ yra pasirengusi išlikti saugesnių, efektyvesnių ir aplinkai nekenksmingų padangų gamintoja.„Kormoran“ gamina šių modelių padangas:


 • Kormoran Gamma HD
 • Kormoran Gamma B2
 • Kormoran Impulser
 • Kormoran RoadPerformance
 • Kormoran RunPro
 • Kormoran SUV
 • Kormoran Ultra High Performance
 • Kormoran VanPro
 • Kormoran SUV Snow
 • Kormoran SUV Stud
 • Kormoran SnowPro B2
 • Kormoran SnowPro
 • Kormoran VanPro Winter