Filtrai

Corteco

„Corteco“ asortimentą sudaro vožtuvų riebokšliai, radialiniai riebokšliai, galvučių tarpinės ir varžtai, skriemuliai, salono filtrai, pakabos, pavaros ir kėbulo virpesių slopinimo elementai, amortizatorių pagalvės bei velenų elastinės jungtys, stabdžių žarnelės.

Gamintojo svetainė

Diesel technic

„DIESEL TECHNIC Group“ yra pasaulyje vienas didžiausių įvairiausių atsarginių dalių, skirtų komercinėms transporto priemonėms, gamintojų, veikiančių antrinėje automobiliams skirtų gaminių rinkoje. Platų gaminių asortimentą sudaro daugiau nei 22 000 sunkiasvorių krovininių transporto priemonių ir autobusų gaminių. Gaminiai tinka šių markių transporto priemonėms: DAF, MAN, MERCEDES-BENZ, SCANIA, RENAULT ir VOLVO. 

Gamintojo svetainė

Elring

„Elring“ tiekia cilindrų bloko galvutės sandariklius, cilindro galvutės varžtų rinkinius, spindulinius riebokšlius ir vožtuvo koto sandariklius, įvairias tarpines, sandarinimo mišinius bei sandariklių rinkinius. „Elring“ asortimento dalys skirtos tiek lengviesiems automobiliams, tiek komerciniam transportui.

Gamintojo svetainė

Filtron

Automobilinių ir įvairios technikos bei prietaisų filtrų gamintojas ir platintojas. Gaminių asortimentą sudaro daugiau nei 1 800 filtrų, kokybe prilygstančių originaliai įrangai, tipų, tinkamų beveik visų tipų automobiliams. Filtrai kaip originali įranga tiekiami šiems gamintojams: „Aston Martin“, „Lotus“, „Ford“, VW, „Seat“, GM, „Fiat“, „Land Rover“, „MG Rover“. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

JC Premium

Labai paklausus gaminių asortimentas, įskaitant įvairius lengvųjų automobilių filtrus ir azijietiškų automobilių sinchronizavimo mechanizmo remonto rinkinius. Rinkinių komponentus tiekia tik gerai žinomi Japonijos gamintojai. Bendrovė taip pat siūlo THO sandariklius.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Knecht

KNECHT automobilių filtrų pagrindiniai klientai, naudojantys šios bendrovės gaminius, yra „Daimler - Chrysler“, „Volkswagen“, „Audi“, „Fiat“, „Toyota“, „Peugeot - Citroen“, MAN, VOLVO, SCANIA, RVI, DAF, „Ford“ ir kiti. Tai yra kokybės sinonimas, kurį patvirtina mūsų klientų, kokybės valdymo sistemų ir aplinkosaugos vadybos sistemos sertifikatai.  

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Mann-filter

MANN-FILTER vardas yra prižiūrimas MANN+HUMMEL, kuris yra primaujantis plėtros partneris ir OE tiekėjas tarptautinėje automobilių pramonėje

Gamintojo svetainė

Kategorijos