„ABE“ – aukšta kokybė

„Automotive Brake Engineering Company“ siūlo daug įvairių automobilių stabdžių sistemų atsarginių dalių. Gaminių asortimentą sudaro: stabdžių diskai, stabdžių būgnai, diskinių ir būgninių stabdžių trinkelės, hidraulinės sistemos ir hidraulinės sankabos elementai (stabdžių siurbliai, stabdžių apkabos, sankabos siurbliai, sankabos išjungimo elementai), taip pat lankstūs stabdžių vamzdeliai. 

ABE stabdžių sistemos elementai daugelį metų yra vertinami „Inter Cars“ klientų, pilnai patenkina vairuotojų, ieškančių produkto, užtikrinančio patikimumą ir saugumą bet kurioje situacijoje kelyje, lūkesčius.

„ABE“ – AUKŠTA KOKYBĖ

Įmonė tikrina, ar ABE produktai atitinka griežtus kokybės normos reikalavimus. Šiuo metu ABE produktai turi PIMOT (Automobilių Pramonės Institutas) sertifikatą, kuris patvirtina griežčiausių reikalavimų keliamų automobilių pramonės produktams įvykdymą bei „B“ saugos ženklą.

„Inter Cars“ daugelį metų yra siejama su plačiu, aukštos kokybės produktu asortimentu. Įmonė besirūpindama vartotojų saugumu ypatingai rūpinasi, kad ABE stabdžių sistemos atitiktų aukštus reikalavimus. 

Nuolatinio ABE stabdžių diskų ir būgnų kokybės tobulinimo procese, bendradarbiaujant su tyrimų laboratorija „Intermeko Europe“, buvo įvesta daugiapakopė kokybės užtikrinimo sistema, kurią be kitą ko sudaro:

  1. Prototipų medžiagų tyrimai
  2. Produktų mėginių geometrinių parametrų tyrimai
  3. Griežta tiekiamų produktų kokybės kontrolė prieš pardavimą
  4. Produktų plėtros programa pagal RCA analizę, t.y. stabdžių diskų ir būgnų nusidėvėjimo priežasčių tyrimas

Aukštą ABE produktų kokybės lygį lemia sisteminga  stabdžių diskų ir būgnų kokybės kontrolė dar prieš jų išleidimą į rinką. Ji yra sudaryta iš trinties paviršių skersinio mušimo geometrinių parametrų matavimų bei metalografinės struktūros tyrimų, suteikiančių galimybę aptikti nepageidaujamus teršalus, o tai pat, patikrinti medžiagų apdirbimo gamybos procese tinkamumą. Tinkamų parametrų pasiekimui ypatingą reikšmę turi teisingas medžiagų parinkimas frikcinių elementų gamybai, todėl tyrimų rezultatai yra aptariami su gamyklomis tam, kad butų atliekami atitinkami pakeitimai ir produktų patobulinimai ir į rinką patektų tik produktai atitinkantys aukščiausius kokybės normų reikalavimus. Dėl įgyvendintų veiksmų, pastaraisiais metais ženkliai sumažėjo nusiskundimų susijusių su stabdžių sistemos vibracija arba triukšmu skaičius.

PERIODINĖ KOKYBĖS PATIKRA

Bendradarbiaudami su PIMOT įgyvendinome periodinę ABE produktų kokybės patikros programą. Pagrindinis šios programos įvedimo tikslas – stabdžių diskų ir stabdžių būgnų saugaus vartojimo užtikrinimas bet kuriomis eismo sąlygomis.

Su dideliu pasitenkinimu galime informuoti „Inter Cars“ klientus, kad ABE stabdžių diskai bei stabdžių būgnai atitinka visus PIMOT tyrimų instituto keliamus reikalavimus, o tai patvirtina, kad mūsų pastangos keliant ir palaikant aukštą produktų kokybę atnešė apčiuopiamus rezultatus.

ABE asortimente be stabdžių diskų, trinkelių, būgnų ir stabdžių kaladėlių, taip pat rasite papildomų produktų, kurie yra būtini kompleksiškam stabdžių sistemų aptarnavimui, pvz.: ABS davikliai, elastinės stabdžių žarnelės, sankabų cilindrai, stabdžių cilindrai bei sankabų stiprintuvai. Autoservisų besinaudojančių ABE produkcija savo veikloje patogumui šių produktų asortimentas yra pasiekiamas dideliais kiekiais kiekviename „Inter Cars Lietuva“ filiale. 

ABE stabdžių diskai bei stabdžių būgnai atitinka visus automobilių pramonės instituto keliamus reikalavimus.