Alyva

4max

4MAX yra „Inter Cars SA“ platintojo prekių ženklo atsarginės dalys. Bendradarbiaujančios bendrovės, gaminančios „4max“ prekių ženklo prekes, yra gerai žinomos gamyklos, jau daug metų dirbančios su kitais populiariais prekių ženklais. Visi įmonės verslo partneriai turi tinkamus kokybės sertifikatus – jie tiekia pirmojo surinkimo linijose naudojamus gaminius daugeliui automobilių gamintojų.

Gamintojo svetainė

Castrol

„Castrol“ klientams siūlo kokybiškiausią alyvą, kuri idealiai atitinka jų transporto priemonių reikalavimus.  „Castrol“ yra pasaulinis alyvų, technologinių ir eksploatacinių skysčių gamybos lyderis. Bendrovė įkurta 1899 m.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

COMMA – variklinės alyvos ir aušinimo skysčių gamintojas

„Comma“ yra variklinės alyvos ir aušinimo skysčių gamintoja. Jos produktai yra gaminami Jungtinėje Karalystėje iš aukščiausios kokybės žaliavų, naudojant tik patvirtintas bazines alyvas ir specialiai pritaikytus priedų paketus, gaunamus iš „Lubrizol“, „Infineum“ ir „Chevron“. Kiekvienas produktas skirtas užtikrinti maksimalų variklių patikimumą, efektyvumą ir ilgiausią eksploatavimo trukmę.

Gamintojo svetainėPDF_CATALOGUE

Kategorijos

Elf

Prekės ženklas ELF gamina variklių ir pavarų dėžių alyvą lengviesiems automobiliams bei komerciniam transportui. ELF alyva tinka beveik kiekvieno modelio automobiliams. ELF yra koncernui „TOTAL“ priklausantis prekės ženklas. „TOTAL“– tai vienas didžiausių pasaulyje energetikos šakos koncernų, užsiimančių naftos ir gamtinių dujų gavyba, gabenimu bei platinimu didmeninėse rinkose bei mažmeninėje prekyboje.

Gamintojo svetainė

Liqui Moly

„Liqui Moly“ gaminių asortimentą sudaro įvairios variklinės alyvos, atitinkančios griežčiausias automobilių gamintojų normas ir reikalavimus, įvairūs degalų ir alyvos priedai, autoservisų cheminės medžiagos, automobilių kosmetikos priemonės, šiai pramonės sričiai skirtos alyvos ir tepalai, įvairūs gaminiai, skirti motociklams. 

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Motul

„Motul“ įmonė „Swan & Finch“, įkurta 1853 metais Niujorke kaip Johno D. Rockfellerio naftos koncerno dalis, nuo pat veiklos pradžios gamino tepimo priemones.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

MOTUL pristato aplinkai draugiškas variklių alyvas

Tepalų ir transporto priemonių priežiūros specialistė įmonė MOTUL plečia savo produktų asortimentą ir pristato tris naujas, tvarias ir išteklius tausojančias didelio našumo alyvas hibridiniams automobiliams ir motociklams.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Naujų ELF serijos produktų kampanija

Neseniai ELF papildė savo asortimentą daugybe visiškai naujų produktų. Gerą reputaciją pelnęs ir su motorinių transporto priemonių sportu siejamas prekių ženklas jau daugelį metų pabrėžia, kad naujausi gaminiai turi geriausių Vokietijos, Anglijos ir Amerikos automobilių gamintojų (pvz., „BMW“, „Ford“, „Jaguar“, „Mercedes“, „Porsche“ ir „Volkswagen“) pritarimą. Dėl to galima sakyti, kad ELF sujungia visus automobilių entuziastus, nesuskirstant jų pagal šalis.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Ravenol

RAVENOL yra viena iš dinamiškiausių ir didžiausius pasaulyje pajėgumus turinčių bendrovių, gaminančių aukščiausios kokybės tepalinius produktus. Bendrovė klientams siūlo įvairius tepalus ir valymo priemones, įskaitant automobilių ir sunkvežimių variklines alyvas, lenktyninių automobilių alyvas, automatinių bei mechaninių pavarų dėžių ir varančiųjų ašių transmisines alyvas, taip pat žemės ūkio mašinų produktus, hidraulines alyvas, pramonines alyvas, specialius tepalus, itin gerų eksploatacinių savybių tepalus, automobilių priežiūros priemones, valiklius, žiemai skirtas chemines medžiagas ir variklio aušalą (antifrizą).

Gamintojo svetainė

Kategorijos

REVLINE

REVLINE prekės ženklas turi aukščiausios kokybės automobilių alyvas, kurios skiriasi nuo kitų tos pačios rūšies produktų rinkoje. REVLINE tepalų patikimumas užtikrinamas aukščiausios kokybės priedų paketu ir daugiapakopiu žaliavų ir gatavų produktų kokybės kontrole.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Total

„TOTAL“– tai vienas didžiausių pasaulyje energetikos šakos koncernų, užsiimančių naftos ir gamtinių dujų gavyba, gabenimu bei platinimu didmeninėse rinkose bei mažmeninėje prekyboje. „TOTAL“ koncerno ir jam priklausančio prekės ženklo „ELF“ logotipas vairuotojams visų pirma asocijuojasi su variklių ir pavarų dėžių alyva, naudojama beveik kiekvieno modelio automobiliams.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

„Ravenol Biosyntolub® Racing Eco“ serija – neutrali CO2 atžvilgiu ir biologiškai iri

Vokietijos tepalų gamintojas „Ravensberger Schmierstoftvertrieb GmbH“ iš Verterio (Vestfalijos) siūlo naują RAVENOL® prekių ženklo „Racing Eco“ asortimentą. Tai iš atsinaujinančių žaliavų gaminami produktai, priklausantys pirmajai CO2 atžvilgiu neutraliai USDA® sertifikatą turinčiai Europos tepalų gamintojo produktų linijai. RAVENOL –pirmasis tokią produktų liniją Europoje turintis prekių ženklas. Iš pradžių bus pristatytos penkios naujos alyvos varikliams ir pavarų dėžėms, o vėliau ketinama plėsti asortimentą skirtingos klampos produktais.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

„Ravenol“ tapo oficialiu „Mercedes-AMG Motorsport“ tiekėju

„Ravenol“ logotipas nuo šiol puikuosis ant „Mercedes-AMG Performance“ automobilių. „Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH“ komercinis prekių ženklas yra oficialus tiekėjas Afalterbacho našumo ir sportinių automobilių prekių ženklo „Customer Racing“ programoje. Naujoji partnerystė sustiprina bendradarbiavimą, kuris jau vyksta komandų lygmeniu. „Mercedes-AMG“ klientų komandos lenktyninius automobilius ne kartą puošė „Ravenol livery“ atributika. Pavyzdžiui, šį DTM sezoną „Mercedes-AMG Team Winward“ lenktyniauja su „Ravenol Mercedes-AMG GT3“ automobiliu, kurį vairuoja jaunasis lenktynininkas Davidas Schumacheris.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

„TotalEnergies“ pristato: geriausias alyvos parinkimo būdas konkrečiam varikliui


Šis alyvos parinkimo metodas yra rekomenduojamas tiek alyvų gamintojų, tiek variklių gamintojų vienintelis pasiteisinantis šiuolaikinėje automobilių pramonėje.

Gamintojo svetainė

Kategorijos