Elektros įranga

Engitech

„Engitech“ asortimentą sudaro variklio dalys, kuro įpurškimo sistemos dalys, variklio degalų tiekimo ir  valdymo komponentai (elektropneumatiniai vožtuvai, EGR vožtuvai, MAP jutikliai, moduliniai įsiurbimo kolektoriai, degalų tiekimo siurbliai, vakuuminiai siurbliai ir t. t.).

Gamintojo svetainė

Hella

HELLA gamina ir tiekia automobilių apšvietimo elementus, elektroninius elementus, atsargines dalis ir priedus antrinei automobilių dalių rinkai. 

Gamintojo svetainė

Osram

OSRAM yra vienas iš didžiausių pasaulyje apšvietimo sistemų gamintojų. Lemputės naudojamos ne tik gaminant naujas transporto priemones, bet ir antrinėje rinkoje. Be plataus standartinių OEM kokybės lempučių asortimento, OSRAM taip pat siūlo specialias automobilių lemputes.

Gamintojo svetainė

Valeo

„Valeo“ turi 12 gamybos linijų; įmonė gamina sankabų įjungimo sistemas, valytuvų sistemas, apšvietimo ir signalizacijos, stabdžių, uždegimo sistemas, variklio termistorius, oro kondicionavimo sistemas, kintamosios srovės generatorius ir variklių paleidiklius, apsaugos sistemas, elektroniką, jungiklius, elektros įrangos priedus. 

Gamintojo svetainė