Paskelbimo data: 2017-01-10

Apollo

„Apollo“ – tai vienas iš sparčiausiai besivystančių biudžetinės klasės padangų gamintojų pasaulyje. Įmonė apima prekės ženklus „Apollo Tyres“ Indijoje, „Apollo Vredestein“ Europoje bei padangų eksportą į daugiau nei 100 šalių.

„Apollo“ asortimente rasite padangas, skirtas lengviesiems automobiliams, komerciniam transportui, taip pat žemės ūkio ir statybinei technikai. „Vredestein“ padangos pasižymi puikia kokybe, aukštu saugumo lygiu ir išskirtiniu raštu. „Apollo“ gamina populiariausių matmenų vasarines, žiemines ir demisezonines padangas. Daugelį metų įmonė bendradarbiauja su pirmaujančiu italų projektavimo biuru „Giugiaro Design“. Šio bendradarbiavimo rezultatas – tai vasarinės padangos: „Ultrac Vorti R“, „Ultrac Vorti“, „Ultrac Cento“, „Ultrac Sessanta“, „Ultrac Suv Sessanta“, „Sportrac 5“, taip pat žieminės: „Wintrac Xtreme“, „Wintrac4Xtreme“, „Wintrac Nextreme SUV“ ir „Wintrac Xtreme S“.

SAUGUMAS IR KONFORTAS

Gaminant „Apollo“ padangas, ypatingas dėmesys yra skiriamas vairuotojų, jų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumui bei komfortui. Padangos „Apollo“ turi tarptautinius kokybės sertifikatus. Pagamintos padangos, prieš patekdamos į rinką, išlaiko daugybę griežtų kokybės ir atsparumo testų specializuotuose tyrimų centruose.