Paskelbimo data: 2017-10-02

„Continental“: Premium klasės padangos

„Continental“ gamina premium klasės padangas lengviesiems, lengviesiems krovininiams automobiliams, komerciniam transportui bei motociklams. „Continental“ yra vienas didžiausių padangų lengviesiems automobiliams, lengviesiems krovininiams automobiliams ir komerciniam transportui gamintojų Europoje ir ketvirtas pasaulyje originalių ir atsarginių padangų lengviesiems automobiliams gamintojas.

Įkurta 1871 m. Hanoveryje, Vokietijoje, „Continental“ korporacija yra viena svarbiausių automobilių pramonės tiekėjų pasaulyje. Turėdami daugiau nei 200 000 kvalifikuotų darbuotojų 310 įmonių 51 šalyje mes reikšmingai prisidedame prie automobilių pramonės progreso. Taip pat savo gaminiais ir paslaugomis mes užtikriname saugų ir ekonomiškai bei ekologiškai efektyvų mobilumą.

PADANGOS KOMERCINIAM TRANSPORTUI

Savo gamyklose visame pasaulyje „Continental“ gamina įvairiausias padangas skirtingoms transporto priemonėms, kelio sąlygoms ir kliento poreikiams, taip pat ir skirtingiems vairuotojams.

„Continental“ gaminių asortimente yra sunkvežimių ir autobusų padangos, o taip pat specialioms transporto priemonėms skirtos padangos. Šis „Continental“ verslo padalinys iš vien tik padangų gamintojo išaugo iki sprendimų teikėjo, siūlančio tokias paslaugas ir sprendimus kaip „ContiLifeCycle“™, „ContiPressureCheck“™ ir „Conti360°“, taip padėdamas „Continental“ klientams optimizuoti savo verslą.

„VISION ZERO“

Nuo geriausio stabdymo iki nulio žūčių, nulio sužalojimų ir nulio avarijų

Kaip viena didžiausių saugumo ekspertų pasaulyje, „Continental“ sau išsikėlė ambicingą tikslą, įgyvendinamą per tris nuoseklius etapus: pradėjus nuo geriausio stabdymo pasiekti nulinį žūčių skaičių, nulinį sužalojimų skaičių ir, galiausiai, nulinį avarijų skaičių. Ir dėl svarių priežasčių. Tik „Continental“ žino visas stabdymo proceso detales – nuo stabdžių pedalo iki padangos.

Saugumas kelyje prasideda ten, kur padangos paliečia žemę. Pagarsėjusi kaip padangų specialistė, „Continental“ jau daugiau nei šimtmetį gerina saugumą viso pasaulio keliuose. Dėl to „Continental“ nori, kad kuo daugiau vairuotojų sužinotų apie saugumo naudą, kurią jie gauna naudodami modernias, su pakankamu protektoriaus gyliu ir iki tinkamo slėgio pripūstas padangas.

Be savo pažangių padangų „Continental“ automobilių pramonės grupė jau sukūrė perversmą sukėlusias technologijas, kurias šiandien aptiksite daugumoje moderniausių automobilių: ABS, ESC, EBA ir kt. Ir tai tik pradžia. Automobiliams tampant vis išmanesniais, dabar kaip niekad anksčiau realia tapo galimybė pasiekti „Vision Zero“.

„Continental“ didžiuojasi, galėdama panaudoti savo visapusę kompetenciją pagrindinių saugumo keliuose technologijų srityje ir taip klodama kelią į „Vision Zero“.

„CONTINENTAL“ – AUKŠČIAUSI STANDARTAI

Kaip prekės ženklas su paveldu, „Continental“ kompanija turi didelį žinių ir kompetencijos bagažą, todėl yra viena pirmaujančių pasaulyje aukščiausios klasės padangų gamintojų ir tiekėjų automobilių pramonei. Po daugelį metų vykdytų tyrimų ir bandymų „Continental“ įsitikino, kad padangos yra ne tik vienas svarbiausių automobilio elementų, bet ir daro didžiulę įtaką stabdymo jėgai. Štai kodėl „Continental“ niekada nenustoja tobulinti savo gaminių asortimento, nes siekia užtikrinti puikų padangų stabdymą, maksimalų saugumą ir didžiausią vairavimo komfortą.

Kad įgyvendintų šiuos savo tikslus, „Continental“ savo padangas išbando bandymų trasose visame pasaulyje, įskaitant ir „Contidrom“, įmonės namų trasą šalia Hanoverio. Šioje trasoje, kur įrengta pirmoji pilnai automatizuota padangų bandymų sistema AIBA, bandymai ant sausos ir šlapios kelio dangos gali būti vykdomi ištisus metus. Kurdami ir bandydami savo aukščiausios kokybės padangas, „Continental“ atsižvelgia į visus ir kiekvieną saugos ir eksploatacinių savybių aspektą. Tai dar kartą patvirtinama nepriklausomų bandymų visame pasaulyje metu, kur ne kartą „Continental“ padangos buvo įvertintos geriausiai. Be to, „Continental“ padangas nuolat privalomai tikrina automobilių gamintojai, kad įsitikintų, jog jos atitinka aukščiausius reikalavimus, nes tik tuomet jos patvirtinamos originalia įranga. Rezultatas: Europoje beveik kas trečias naujas automobilis pro gamyklos vartus išvažiuoja su „Continental“ padangomis.

Continental automobilių dalys

„Continental“ gaminių asortimentas apima pavarų diržus, elektroninių ir hidraulinių stabdžių bei važiuoklės valdymo sistemas, jutiklius, pažangias pagalbos vairuotojui sistemas, saugos oro pagalvių elektronines dalis ir jutiklius bei elektronines pneumatinės pakabos sistemas, priekinio stiklo ir priekinių žibintų apiplovimo sistemas. Bendrovė tiekia įvairiausius aukščiausios kokybės automobilių diržus:  krumplinius diržus, daugiatrapecius diržus, trapecinius diržus, diržų rinkinius su ritiniais, vandens siurbliais ir kt., populiariausių modelių automobiliams.

Didžiausias dėmesys skiriamas aukštam sistemos išmanumo lygiui ir jos dalių integravimui į saugos koncepciją „ContiGuard“. Važiuoklės ir saugos padalinyje visame pasaulyje dirba virš 38 000 žmonių, o padalinio pardavimų pajamos 2014 m. siekė apie 7,5 milijardo eurų.