„Continental“: Premium klasės padangos


„Continental“ gamina premium klasės padangas lengviesiems, lengviesiems krovininiams automobiliams, komerciniam transportui bei motociklams. „Continental“ yra vienas didžiausių padangų lengviesiems automobiliams, lengviesiems krovininiams automobiliams ir komerciniam transportui gamintojų Europoje ir ketvirtas pasaulyje originalių ir atsarginių padangų lengviesiems automobiliams gamintojas.

Įkurta 1871 m. Hanoveryje, Vokietijoje, „Continental“ korporacija yra viena svarbiausių automobilių pramonės tiekėjų pasaulyje. Turėdami daugiau nei 200 000 kvalifikuotų darbuotojų 310 įmonių 51 šalyje mes reikšmingai prisidedame prie automobilių pramonės progreso. Taip pat savo gaminiais ir paslaugomis mes užtikriname saugų ir ekonomiškai bei ekologiškai efektyvų mobilumą.


PADANGOS KOMERCINIAM TRANSPORTUISavo gamyklose visame pasaulyje „Continental“ gamina įvairiausias padangas skirtingoms transporto priemonėms, kelio sąlygoms ir kliento poreikiams, taip pat ir skirtingiems vairuotojams.

„Continental“ gaminių asortimente yra sunkvežimių ir autobusų padangos, o taip pat specialioms transporto priemonėms skirtos padangos. Šis „Continental“ verslo padalinys iš vien tik padangų gamintojo išaugo iki sprendimų teikėjo, siūlančio tokias paslaugas ir sprendimus kaip „ContiLifeCycle“™, „ContiPressureCheck“™ ir „Conti360°“, taip padėdamas „Continental“ klientams optimizuoti savo verslą.


„VISION ZERO“Nuo geriausio stabdymo iki nulio žūčių, nulio sužalojimų ir nulio avarijų

Kaip viena didžiausių saugumo ekspertų pasaulyje, „Continental“ sau išsikėlė ambicingą tikslą, įgyvendinamą per tris nuoseklius etapus: pradėjus nuo geriausio stabdymo pasiekti nulinį žūčių skaičių, nulinį sužalojimų skaičių ir, galiausiai, nulinį avarijų skaičių. Ir dėl svarių priežasčių. Tik „Continental“ žino visas stabdymo proceso detales – nuo stabdžių pedalo iki padangos.

Saugumas kelyje prasideda ten, kur padangos paliečia žemę. Pagarsėjusi kaip padangų specialistė, „Continental“ jau daugiau nei šimtmetį gerina saugumą viso pasaulio keliuose. Dėl to „Continental“ nori, kad kuo daugiau vairuotojų sužinotų apie saugumo naudą, kurią jie gauna naudodami modernias, su pakankamu protektoriaus gyliu ir iki tinkamo slėgio pripūstas padangas.

Be savo pažangių padangų „Continental“ automobilių pramonės grupė jau sukūrė perversmą sukėlusias technologijas, kurias šiandien aptiksite daugumoje moderniausių automobilių: ABS, ESC, EBA ir kt. Ir tai tik pradžia. Automobiliams tampant vis išmanesniais, dabar kaip niekad anksčiau realia tapo galimybė pasiekti „Vision Zero“.

„Continental“ didžiuojasi, galėdama panaudoti savo visapusę kompetenciją pagrindinių saugumo keliuose technologijų srityje ir taip klodama kelią į „Vision Zero“.


„CONTINENTAL“ PADANGOS – AUKŠČIAUSI STANDARTAIKaip prekės ženklas su paveldu, „Continental“ kompanija turi didelį žinių ir kompetencijos bagažą, todėl yra viena pirmaujančių pasaulyje aukščiausios klasės padangų gamintojų ir tiekėjų automobilių pramonei. Po daugelį metų vykdytų tyrimų ir bandymų „Continental“ įsitikino, kad padangos yra ne tik vienas svarbiausių automobilio elementų, bet ir daro didžiulę įtaką stabdymo jėgai. Štai kodėl „Continental“ niekada nenustoja tobulinti savo gaminių asortimento, nes siekia užtikrinti puikų padangų stabdymą, maksimalų saugumą ir didžiausią vairavimo komfortą.

Kad įgyvendintų šiuos savo tikslus, „Continental“ savo padangas išbando bandymų trasose visame pasaulyje, įskaitant ir „Contidrom“, įmonės namų trasą šalia Hanoverio. Šioje trasoje, kur įrengta pirmoji pilnai automatizuota padangų bandymų sistema AIBA, bandymai ant sausos ir šlapios kelio dangos gali būti vykdomi ištisus metus. Kurdami ir bandydami savo aukščiausios kokybės padangas, „Continental“ atsižvelgia į visus ir kiekvieną saugos ir eksploatacinių savybių aspektą. Tai dar kartą patvirtinama nepriklausomų bandymų visame pasaulyje metu, kur ne kartą „Continental“ padangos buvo įvertintos geriausiai. Be to, „Continental“ padangas nuolat privalomai tikrina automobilių gamintojai, kad įsitikintų, jog jos atitinka aukščiausius reikalavimus, nes tik tuomet jos patvirtinamos originalia įranga. Rezultatas: Europoje beveik kas trečias naujas automobilis pro gamyklos vartus išvažiuoja su „Continental“ padangomis.


„Continental“ klientai – produkcijos patikimo įrodymas Verta pabrėžti, kad „Continental“ klientai yra žymiausi automobilių gamintojai: BMW, „Volvo“, „Renault“, „Honda“, „Porsche“, „Volkswagen“ ir „Toyota“. „Continental“ prekių ženklo asortimente rasite produktų, kurie yra pritaikyti bet kuriai automobilio rūšiai. Įmonės patikimumą taip pat patvirtina faktas, kad jos padangas renkamasi sportiniams automobiliams, nes jos pasižymi dideliu atsparumu ir patvarumu. Nustatyta, kad kas trečio naujo automobilio padangos yra „Continental“

Pagrindinis prekių ženklo tikslas – kurti aukščiausios kokybės produktus, užtikrinančius važiavimo saugumą. Kad „Continental“ produktai yra patikimi ir inovatyvūs, patvirtina ir jų populiarumas rinkoje. 

Gamintojas tiekia universalias, žiemines ir vasarines padangas. Tarp „Continental“ produktų – padangos ne tik lengviesiems automobiliams, bet ir, kaip minėta, sportiniams automobiliams, visureigiams, sunkvežimiams ir net motociklams. Jų asortimentas yra labai platus. „Continental“ produktų galima rasti ir šiais pavadinimais: „Matador“, „Barum“, „Sportiva“ ar „Viking“.  


Vokiška kokybė – prekių ženklo „Continental“ gaminių išskirtinumasĮmonė „Continental“, prisijungusi kitas įmones, tapo didžiausia pasaulyje stabdžių sistemų, pneumatikos elementų bei saugos sistemų gamintoja. Be standartinių, galima įsigyti ir specialių įmonės gaminamų padangų. 

Įmonė gamina padangas ir kelių bei kalnų dviračiams. Šio gamintojo asortimente rasite padangų specialioms transporto priemonėms, pavyzdžiui, ekskavatoriams. Todėl be jokių sunkumų kiekvienas gali pasirinkti padangas pagal savo poreikius. Tinkamo produkto įsigijimas – tai saugios ir sėkmingos kelionės garantas. Su keliu automobilį jungia vien padangos, tad nuo jų priklauso sukibimas su kelio danga, jų veikimas gali būti lemtingas pavojingoje situacijoje. Taigi, pirkdami aukštos kokybės produktą, investuojate į savo ir keleivių saugumą.  

Įmonė suteikia savo produktams net septynerių metų garantiją. Tai – dar vienas įrodymas, kad jie yra patikimi. Prieš pirkdami padangas turite žinoti, kad dėl kiekvienos jų yra atliekami griežti testai, užtikrinantys, kad gaunate geriausią, saugų produktą. Testus atlieka tiek pati įmonė „Continental“ , tiek ir kitos išorinės įmonės, o tai užtikrina dar didesnį patikimumą. 

Jus taip pat gali sudominti:

„Kleber“ padangos

„Kleber“ padangos

COMMA – variklinės alyvos ir aušinimo skysčių gamintojas

COMMA – variklinės alyvos ir aušinimo skysčių gamintojas

Blic

Blic

FA KROSNO

FA KROSNO