Aušinimas

4max

4MAX yra „Inter Cars SA“ platintojo prekių ženklo atsarginės dalys. Bendradarbiaujančios bendrovės, gaminančios „4max“ prekių ženklo prekes, yra gerai žinomos gamyklos, jau daug metų dirbančios su kitais populiariais prekių ženklais. Visi įmonės verslo partneriai turi tinkamus kokybės sertifikatus – jie tiekia pirmojo surinkimo linijose naudojamus gaminius daugeliui automobilių gamintojų.

Gamintojo svetainė

Aisin

AISIN tiekia sankabos sistemos, aušinimo sistemos, transmisijos, variklio, stabdžių sistemos ir kėbulo dalis tiek naujų automobilių gamybai, tiek antrinei rinkai.

Gamintojo svetainė

Corteco

„Corteco“ asortimentą sudaro vožtuvų riebokšliai, radialiniai riebokšliai, galvučių tarpinės ir varžtai, skriemuliai, salono filtrai, pakabos, pavaros ir kėbulo virpesių slopinimo elementai, amortizatorių pagalvės bei velenų elastinės jungtys, stabdžių žarnelės.

Gamintojo svetainė

Delphi

„Delphi“ asortimentą sudaro vairo mechanizmo ir pakabos sistemos dalys, stabdžių sistemos (stabdžių diskai, trinkelės, kt.) dalys, aušinimo sistemos dalys, variklio valdymo sistemos (lambda zondai, common rail purkštuvai ir purkštukai, jutikliai, EGR vožtuvai, kaitinimo žvakės, uždegimo ritės ir kt.) dalys.

Gamintojo svetainė

Diesel technic

„DT Spare Parts“ prekės ženklo platų asortimentą sudaro: variklio, aušinimo, kuro, išmetimo, sankabos, pakabos, stabdžių, pavarų dėžės, valdymo, elektros sistemų dalys, ašys ir kėbulo dalys sunkvežimiams, autobusams bei kitai sunkiajai technikai.

Gamintojo svetainė

Diesel technic

„DIESEL TECHNIC Group“ yra pasaulyje vienas didžiausių įvairiausių atsarginių dalių, skirtų komercinėms transporto priemonėms, gamintojų, veikiančių antrinėje automobiliams skirtų gaminių rinkoje. Platų gaminių asortimentą sudaro daugiau nei 22 000 sunkiasvorių krovininių transporto priemonių ir autobusų gaminių. Gaminiai tinka šių markių transporto priemonėms: DAF, MAN, MERCEDES-BENZ, SCANIA, RENAULT ir VOLVO. 

Gamintojo svetainė

Elring

„Elring“ tiekia cilindrų bloko galvutės sandariklius, cilindro galvutės varžtų rinkinius, spindulinius riebokšlius ir vožtuvo koto sandariklius, įvairias tarpines, sandarinimo mišinius bei sandariklių rinkinius. „Elring“ asortimento dalys skirtos tiek lengviesiems automobiliams, tiek komerciniam transportui.

Gamintojo svetainė

Kolbenschmidt

Bendrovė yra pirmaujantis varikliuose naudojamų dalių ir panašių gaminių tiekėjas tokiems prekių ženklams, kaip KOLBENSCHMIDT, PIERBURG ir „TRW Engine Components“. „Kongsberg“ automobilių pramonės gaminiai suteikia didesnį vairavimo malonumą ir pagerina transporto priemonės konstrukciją. Jie taip pat pasižymi derama kokybe už pagrįstą kainą.

Gamintojo svetainė

Magneti Marelli

„Magneti Marelli Aftermarket“ („Fiat Group“) yra pirmaujantis atsarginių dalių ir diagnostikos prietaisų, skirtų antrinei automobilių dalių rinkai, tiekėjas. Gaminių asortimentą sudaro daugiau nei 30 tūkst. produktų, įskaitant elektrinius ir elektroninius produktus, mechaninius produktus, kėbulo dalis, eksploatacines medžiagas, diagnostikos sistemas ir prietaisus.

Gamintojo svetainė

MEYLE

„Wulf Gaertner Autoparts AG“ naudoja MEYLE prekių ženklą, gamindama ir tiekdama aukščiausios kokybės tinkamai išbandytas atsargines dalis lengviesiems automobiliams, autofurgonams ir komercinėms transporto priemonėms. Bendrovė didmeninę prekybą vykdo daugiau nei 120 šalių visuose žemynuose.

Gamintojo svetainė

Nissens

NISSENS yra vienas iš didžiausių pasaulyje radiatorių ir aušinimo sistemų elementų gamintojų. Bendrovė gamina viską, kas susiję su šilumos mainais lengvuosiuose automobiliuose, komercinėse transporto priemonėse ir sunkvežimiuose. Gaminių asortimentui taip pat priklauso sudėtingi sprendimai ir šiluminės sistemos, skirtos kariuomenei, pramonei ir žemės ūkiui. 

Gamintojo svetainė

NRF

NRF įkurta 1927 m. Bendrovė gamina ir tiekia produktus, skirtus šiluminėms sistemoms, naudojamoms automobilių ir geležinkelių pramonėje. Pažangi technologija suteikia galimybę gaminti elementus, naudojamus tiek nedideliuose automobiliuose, tiek didžiausiose transporto priemonėse ir pramoninėse mašinose. 
Renkatės NRF - renkatės kokybę.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

Pierburg

PIERBURG - įmonė nuo pat pradžių rėmusi automobilių pramonės plėtrą. Įkurta 1909 m., Berlyne.
1928 m. pradėjo gaminti karbiuratorius ir netrukus tapo vieninteliu tiekėju visoms Vokietijos automobilių kompanijoms ir daugeliui tarptautinių automobilių ir variklių gamintojų. 1986 m. bendrovę perėmė „Rheinmetall” grupė.

Gamintojo svetainė

SKF

Bendrovė SKF yra didžiausias pasaulyje gaminių, sprendimų ir paslaugų tiekėjas guolių, sandarinimo ir kitose pramonės srityse, susijusiose su sukamuoju judėjimu. Beveik šimto metų patirtis guolių ir sandariklių srityse neabejotinai užtikrina aukščiausią siūlomų gaminių ir paslaugų kokybę. 

Gamintojo svetainė

Thermotec

„Thermotec“ gaminių asortimentą sudaro aušinimo ir oro kondicionavimo sistemų atsarginės dalys lengviesiems automobiliams, komercinėms transporto priemonėms ir sunkvežimiams. Be kitų dalykų bendrovė siūlo: aušinimo radiatorius, šildytuvus, tarpinius aušintuvus, vandens siurblius, radiatorių ventiliatorius, ventiliatorių mentes.

Gamintojo svetainė