„Hankook“ padangos„Hankook“ padangos yra puikus pasirinkimas visiems metų laikams. Tai patvirtina kasmetiniai pripažintų žurnalų nepriklausomų padangų bandymų rezultataiPavyzdžiui, vienas pirmaujančių Europoje aukštų techninių charakteristikų automobilių žurnalų „Auto Bild Sportscars“ šios įmonės ypač aukštų eksploatacinių savybių žiemines padangas „Winter i*cept evo 3“ pripažino laimėtojomis tarp kitų, žinomų padangų modelių. „Hankook Kinergy 4S2 X“ universaliosios padangos taip pat laimėjo pirmaujančio Europoje visais ratais varomų automobilių žurnalo „Auto Bild Allrad“ bandymuose.


„Hankook“ padangos
„Auto Bild Sportscars“, didžiausio Europos automobilių žurnalo „Auto Bild“ sportinių automobilių filialas, žieminių padangų bandymą laimėjo ypač gerų techninių charakteristikų žieminės padangos Hankook „i*cept evo 3“. „Auto Bild Allrad“, „Auto Bild“ 4×4 atšaka, bandymų laimėtoju taip pat pripažino „Hankook“ produktą „Kinergy 4S2 X“.

„Šie bandymų laimėjimai, taip pat ir kiti puikūs kitų nepriklausomų bandymų rezultatai rodo, kad, būdama aukštos kokybės padangų gamintoja, įmonė gali pasiūlyti ne vieną segmentą, apimantį aukštos kokybės produktų asortimentus, kuriais visada galima pasikliauti net sunkiomis oro sąlygomis“, – sako Sanghoonas Lee, „Hankook Tire Europe“ vadovas.


2021 m. žieminių ir universaliųjų padangų „Hankook“ bandymų rezultatai


ŠaltinisProtektoriusBandymuose naudotas dydisBandymų rezultataiLaida
„Auto Bild Allrad“Kinergy 4S2 X215/65R17 103V„Pavyzdinės“ ir bandymų laimėtojosspal-21
„Auto Bild Sportscars“Winter i*cept evo 3VA: 225/45R18 V  HA: 245/40R18 V„Pavyzdinės“ ir bandymų laimėtojos lapkr-21
padangų apžvalgos„Winter i*cept evo 3“225/40R18 VRedaktorius rekomenduojamos2021-09-27
„Auto Bild Allrad“„Winter i*cept evo 3 X“235/55R18 V„Geros“lapkr-21
„Auto Bild“„Winter i*cept RS 2“205/55R16 H„Geros“2021-40
„Auto Bild“Kinergy 4S2225/50R17 V„Geros“2021-39Bet kokioms oro sąlygoms pritaikytos visureigių padangos Kinergy 4S2 X yra tikrai visapusiškos, joms būdingos vasarinių ir žieminių padangų techninės charakteristikos kintant temperatūrai nesuprastėja. Šios padangos puikiai rieda šlapia, sausa ir snieguota kelio danga. Vokietijos automobilių žurnalo „Auto Bild Allrad“ redaktoriai „Hankook Kinergy 4S2 X“ pripažino šių metų universaliųjų padangų bandymo nugalėtojomis: „Tokios tikrai yra! Padangos, užtikrinsiančios jūsų saugumą visomis oro sąlygomis. Redakcijos komanda nusprendė, kad „Hankook“ gaminamos bandymų nugalėtojos yra „pavyzdinis kompromisas“ (2021-10).

„Hankook“ ypač gerų charakteristikų protektorius Winter i*cept evo 3 yra sukurtas tiek didesnį pravažumą turintiems automobiliams, tiek sportiniams automobiliams, tiek ir prabangiems sedanams. Padangos yra pritaikytos Centrinės ir Vakarų Europos žiemos kelių sąlygoms. Kryptinis dizainas suteikia ne tik puikų ir saugų sukibimą su šlapia ar snieguota danga, bet, be kita ko, padeda efektyviai sumažinti vandens pleišto (kitaip žinomas kaip akvaplaningas) susidarymo riziką. Tai patvirtino ir „Auto Bild Sportscars“: „Puikios eksploatacinės savybės riedant šlapia ar snieguota kelio dangos, gera saugumo riba susidarius vandens pleištui, dinamiškas valdymas ir trumpas stabdymo kelias riedant šlapia ar snieguota kelio danga“ (11/2021). Visa tai užtikrina žieminių padangų žurnalo šių metų bandymų laimėjimą.

„Trumpas stabdymo kelias riedant sausa kelio danga, labai geros eksploatacinės savybės atliekant visus bandymus esant šlapiai kelio dangai, įskaitant vandens pleišto pavojaus bandymą, geriausias subjektyvus valdymas šlapia kelio danga važiuojant ratą žiedu ir labai geras sukibimas atliekant visus bandymus ant sniego“, – patvirtino „Padangų apžvalgų“ žurnalas (2021-09-27) ir savo bandyme „Hankook“ padangas taip pat užkėlė ant pakylos.

Visureigių rinkai Winter i*cept evo 3 X taip pat patikimai pasirodė „Auto Bild Allrad“. Redaktoriai pabrėžė „gerų eksploatacinių savybių potencialą visomis oro sąlygomis, trumpą stabdymo kelią riedant snieguota ir šlapia kelia danga“, „stabilų valdymą sausos ir šlapios kelio dangos sąlygomis“ ir „geras technines charakteristikas už priimtiną kainą“ (2021-11). Mažiems ir kompaktiškiems automobiliams skirtas protektorius „Hankook Winter i*cept RS 2 , kuris nuo išleidimo į rinką jau laimėjo daug apdovanojimų, padarė įspūdį „Auto Bild“ bandytojams dėl gerų eksploatacinių savybių riedant šlapia ir snieguota kelio danga. Jie konkrečiai nurodė šių padangų „labai geras vandens pleišto savybes“ ir „trumpą stabdymo kelią riedant šlapia kelio danga“.

Apie „Hankook Tire“
Įmonė „Hankook Tire“ gamina novatoriškas, apdovanojimus pelnančias, įrodytos aukščiausios kokybės radialines padangas lengviesiems automobiliams, lengviesiems sunkvežimiams, visureigiams, poilsinėms transporto priemonėms, sunkvežimiams ir autobusams, taip pat sportiniams automobiliams (žiedinėms lenktynėms ir raliams). Padangos tiekiamos viso pasaulio rinkoms.

Įmonė siekia užtikrinti pirkėjams pačią aukščiausią produktų kokybę, technologinius pranašumus ir vairavimo malonumą, todėl nuolat investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą (MTP), visame pasaulyje turi penkis MTP centrus ir aštuonias gamyklas. Gamyba Europos regionui vykdoma Racalme (Vengrija) esančioji moderniausioje gamykloje, kuri buvo atidaryta 2007 m. birželį ir yra nuolat plečiama. Šiuo metu maždaug 3000 darbuotojų per metus pagamina iki 19 milijonų padangų lengviesiems automobiliams, visureigiams ir lengviesiems sunkvežimiams.

„Hankook Tire“ Europos būstinė yra įsikūrusi Vokietijoje, netoli Frankfurto prie Maino esančiame Noi Izenburgo mieste. Gamintojas taip pat turi filialus Čekijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Austrijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Serbijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Turkijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Ukrainoje. „Hankook“ produktais kitose rinkose prekiaujama tiesiogiai per regioninius platintojus. „Hankook Tire“ visame pasaulyje turi apie 20 000 darbuotojų ir savo produktus parduoda daugiau nei 180 šalių. „Hankook“ gaminamomis padangomis savo originaliai įrangai pasitiki tarptautiniu mastu pripažinti automobilių gamintojai. Apie 34 proc. įmonės pasaulinių pardavimų sudaro pardavimai Europos ir NVS regionuose. Į pripažintą pasaulinį Dow Joneso tvarios plėtros indeksą (Dow Jones Sustainability Index World, DJSI World) įmonė „Hankook Tire“ įtraukta nuo 2016 m.