FA KROSNO

„FA Krosno“ – tai įmonė, turinti ilgametę dujinių spyruoklių gamybos patirtį. Jau nuo 8-ojo XX a. dešimtmečio vidurio, pradėjus veikti gamyklai Krosno mieste, įmonė tiekė savo produkciją pirmiesiems automobilių pramonės klientams. Šiuolaikiniai gamybos metodai ir nuolatinės investicijos į automatizuotas gamybos linijas suteikė galimybę patenkinti net reikliausių klientų lūkesčius. Šiuo metu „FA Krosno“ tiekia produktus daugeliui pirmaujančių gamintojų ir žinomų platintojų. Plėsdama dujinių spyruoklių automobilių pramonei asortimentą, įmonė taip pat kuria spyruokles statybos pramonei, baldų gamybai, žemės ūkio technikai, jachtų gamybai ir medicinai.

„FA Krosno“ – tai įmonė, kurioje unikalus darbuotojų kolektyvas daro karjerą projektuodamas ir kurdamas naujus rinkoje paklausius produktus. Kvalifikuotas kolektyvas nustato naujus patikimumo kokybės standartus, vertinamus automobilių pramonėje ir daugelyje kitų šakų.

Klientų reikalavimai ir pageidavimai yra įvertinami jau projektavimo etape. Taip sukuriami idealūs sprendimai naudojantiems dujines spyruokles „FA Krosno“. Tarptautiniai pardavimų ir techninės paramos biurai Lenkijoje ir Vokietijoje suteikia galimybę visada būti arti klientų. „FA Krosno“ produktai išsiskiria kokybe ir efektyvumu. Dėl patogios padėties Vidurio Europoje ir plataus logistikos tinklo įmonė užtikrina greitą ir savalaikį tiekimą.

ILGAMETĖ PATIRTIS

„FA Krosno“ yra sukaupusi ilgametę pneumatinių spyruoklių gamybos patirtį. Viskas prasidėjo aštunto XX a. dešimtmečio viduryje. Atidariusi gamyklą Krosne, mūsų bendrovė pradėjo tiekti dalis pirmiesiems transporto priemonių rinkos pirkėjams.

IŠSKIRTINĖ KOMANDA

Išskirtinė bendrovės „FA Krosno“ komanda darbuojasi projektuodama ir kurdama naujus rinkoje paklausius produktus. Mūsų kvalifikuoti specialistai kelia patikimumo ir kokybės kartelę ir jų darbo rezultatai ypač gerai vertinami ne tik transporto priemonių, bet kitose pramonės srityse.

NUOLAT ŠALIA SAVO KLIENTŲ

Turėdami tarptautinės prekybos ir projektavimo padalinius Lenkijoje ir Vokietijoje, mes nuolat esame šalia savo klientų. Pirkėjai mus renkasi dėl kokybiškos ir efektyvios produkcijos. Mūsų gaminiams būdingas puikus kainos ir kokybės santykis. Esame įsikūrę patogioje vietoje – Centrinėje Europoje ir turime platų logistikos tinklą, todėl prekes pristatome greitai ir laiku.

KO REIKALAUJAME IŠ SAVĘS

Milijonai patikimai veikiančių ir techninės priežiūros nereikalaujančių „FA Krosno“ pneumatinių spyruoklių kiekvieną dieną naudojama begalėje įvairiausių mechanizmų. Mūsų prioritetas – kompetentingos konsultacijos ir už konkurencingą kainą parduodama kokybiška ir patikima produkcija. Mūsų įsipareigojimas laikytis griežčiausių kokybės standartų patvirtintas ISO 9001 ir IATF 16949 atitikties sertifikatais.

Šių standartų laikymasis ir mūsų principai yra būtent tai, dėl ko daug pramonės ir transporto priemonių gamybos srities įmonių, prireikus pneumatinių spyruoklių, kreipiasi į mus. Su visais savo klientais, darbuotojais ir tiekėjais bendraujame atsižvelgdami į jų lūkesčius ir bendradarbiavimą grindžiame tarpusavio pasitikėjimu ir abipuse nauda. Kartu esame atsakingi už mūsų aplinką. Esame įsipareigoję atsakingai naudoti bendruosius išteklius ir turime tai patvirtinantį ISO 14001 atitikties sertifikatą.