Trapecinio diržo įtempimo guolis

4max

4MAX yra „Inter Cars SA“ platintojo prekių ženklo atsarginės dalys. Bendradarbiaujančios bendrovės, gaminančios „4max“ prekių ženklo prekes, yra gerai žinomos gamyklos, jau daug metų dirbančios su kitais populiariais prekių ženklais. Visi įmonės verslo partneriai turi tinkamus kokybės sertifikatus – jie tiekia pirmojo surinkimo linijose naudojamus gaminius daugeliui automobilių gamintojų.

Gamintojo svetainė

BTA

BTA asortimente rasite ratų guolių komplektus, integruotas stebules, stebules be guolių bei montavimo elementus: riebokšlius, stebulių veržles, įvores bei daugelį kitų. Taip pat BTA asortimente yra trapecinių ir juostinių diržų įtempimo bei varančiųjų guolių, pagamintų iš aukščiausios kokybės medžiagų. BTA asortimentas – atsarginės dalys, susijusios su transporto priemonių guoliais.

Gamintojo svetainė

Contitech

Hanoveryje įsikūrusi „ContiTech Antriebssystemme GmbH“ yra vienas iš pirmaujančių pavarų diržų gamintojų. Bendrovė tiekia įvairiausius aukščiausios kokybės automobilių diržus:  krumplinius diržus, daugiatrapecius diržus, trapecinius diržus, diržų rinkinius su ritiniais, vandens siurbliais ir kt., populiariausių modelių automobiliams. Pneumatinės pakabos pagalvės – „ContiTech Luftfedersysteme GmbH“. 1955 m. „ContiTech“ pirmoji Europoje pradėjo gaminti pneumatines pakabos pagalves ir iki šiol yra didžiausias šių gaminių gamintojas mūsų žemyne. 

Gamintojo svetainė

Dayco

„Dayco“ asortimentą sudaro krumpliniai diržai, diržų rinkiniai, trapeciniai diržai ir visų markių automobiliams skirtos guminės žarnos, alkūniniai velenai, pavaros mechanizmai. „Dayco“ gamina variklio ir pavaros sistemų dalis lengviesiems automobiliams, komerciniam transportui, žemės ūkio technikai bei motociklam.

Gamintojo svetainė

Diesel technic

„DT Spare Parts“ prekės ženklo platų asortimentą sudaro: variklio, aušinimo, kuro, išmetimo, sankabos, pakabos, stabdžių, pavarų dėžės, valdymo, elektros sistemų dalys, ašys ir kėbulo dalys sunkvežimiams, autobusams bei kitai sunkiajai technikai.

Gamintojo svetainė

Diesel technic

„DIESEL TECHNIC Group“ yra pasaulyje vienas didžiausių įvairiausių atsarginių dalių, skirtų komercinėms transporto priemonėms, gamintojų, veikiančių antrinėje automobiliams skirtų gaminių rinkoje. Platų gaminių asortimentą sudaro daugiau nei 22 000 sunkiasvorių krovininių transporto priemonių ir autobusų gaminių. Gaminiai tinka šių markių transporto priemonėms: DAF, MAN, MERCEDES-BENZ, SCANIA, RENAULT ir VOLVO. 

Gamintojo svetainė

Gates - paskirstymo diržų ekspertai

1911 m. Charles Gates Kolorado valstijos mieste Denveryje įsteigė „Gates Company“. Jo brolis John savo automobiliui

Gamintojo svetainė

SKF

Bendrovė SKF yra didžiausias pasaulyje gaminių, sprendimų ir paslaugų tiekėjas guolių, sandarinimo ir kitose pramonės srityse, susijusiose su sukamuoju judėjimu. Beveik šimto metų patirtis guolių ir sandariklių srityse neabejotinai užtikrina aukščiausią siūlomų gaminių ir paslaugų kokybę. 

Gamintojo svetainė

Swag

Bendrovė  „SWAG Autoteile GmbH“ siūlo originaliai įrangai prilygstančios kokybės gaminius: sinchronizavimo sistemos elementus (ritinėlius, kreiptuvus, įtempiklius),  sinchronizavimo grandines (IWIS), pakabos ir vairo sistemų elementus, dujinius amortizatorius, guminius-metalinius elementus, vandens siurblius, elektros įrangą, sankabas.

Gamintojo svetainė