Federal Mogul

„Federal-Mogul Corporation“ yra JAV bendrovė, kurianti, gaminanti ir tiekianti gaminius, skirtus automobiliams, komerciniam transportui, aviacijos ir kosmoso, jūrų ir geležinkelių transportui, visureigiams bei pramonės, žemės ūkio ir energijos gamybos sistemoms. 

Įmonė „Federal-Mogul Holdings Corporation“ (NASDAQ: FDML) – tai pasaulyje pirmaujanti produktų ir paslaugų, skirtų lengviesiems automobiliams, komerciniam transportui ir sunkvežimiams, laivynui, geležinkelių ir oro laivyno  technikai, energetikos ir kitoms pramonės sritims, tiekėja gamintojams ir aptarnaujančioms įmonėms. Įmonės produktai ir paslaugos įgalina mažinti degalų sąnaudas ir teršalų emisiją bei padidina saugumo lygį.

Įmonė „Federal-Mogul“ veikia per du nepriklausomus verslo vienetus, kurių generaliniai direktoriai atsiskaito „Federal-Mogul“ Stebėtojų tarybai.

„Federal-Mogul Motorparts“ parduoda ir platina pasaulinei atsarginių dalių rinkai bei naujų automobilių rinkai įvairius daugiau nei 20 pasaulyje pripažintų prekės ženklų produktus. Prekės ženklai ir produktai, kuriuos galima įsigyti antrinėje atsarginių dalių rinkoje: valytuvai ANCO; OE kokybę atitinkančios dalys ir skysčiai „Beck / Arnley“; degimo sistemos BERU®*; degimo žvakės, valytuvai ir filtrai „Champion“; filtrai „Interfil“, variklių dalys AE, „Fel-Pro“, „FP Diesel“, „Goetze“, „Glyco“, „Nüral“, „Payen“ir „Sealed Power“; vairo mechanizmų ir pakabos dalys MOOG bei stabdžių sistemų dalys „Ferodo“, „Jurid“ ir „Wagner“. 

Įmonės „Federal-Mogul“ grupė „Powertrain“ projektuoja ir gamina pavaros ir saugumo sistemų elementus, skirtus lengviesiems automobiliams, sunkiajai technikai, bei kitas detales transporto ir pramonės srityse.

Įmonė „Federal-Mogul“ buvo įkurta 1899 metais Detroite, o jos centrinis biuras yra Saufylde (Southfield), Mičigano valstijoje, JAV. Įmonėje dirba daugiau nei 53 000 darbuotojų visame pasaulyje.