Castrol

„Castrol“ klientams siūlo kokybiškiausią alyvą, kuri idealiai atitinka jų transporto priemonių reikalavimus.  „Castrol“ yra pasaulinis alyvų, technologinių ir eksploatacinių skysčių gamybos lyderis. Bendrovė įkurta 1899 m.

CASTROL yra vienas iš pirmaujančių premium klasės alyvų, tepalų ir kitų lubrikantų gamintojų bei tiekėjų automobilių rinkoje visame pasaulyje. Kompanijos pagrindinis biuras yra Jungtinėje Karalystėje ir turi atstovybes 46 šalyse visame pasaulyje. Kompanijoje dirba apie 7500 žmonių.

„CATROL“ ASORTIMENTAS

„Castrol“ gamina variklinę alyvą lengviesiems automobiliams, motociklams, komercinėms transporto priemonėms, įskaitant sunkiasvorių krovininių sunkvežimių, kasybos ir žemės ūkio transporto priemones. Taip pat „Castrol“ įmonės gaminiai apima platų mechaninės ir automatinės transmisijos skysčių, grandinės tepalų ir vaškų, aušinimo skysčių, suspensijos skysčių, stabdžių skysčių, tepalų, valiklių ir priežiūros produktų asortimentą.

„Castrol“ variklių alyvą rekomenduoja pirmaujantys pasaulio automobilių gamintojai: „Volkswagen“, „Audi“, „Škoda“, „Seat“, „Ford“, „Volvo“, „Jaguar“, „Land-Rover“, „Honda“, „Koenigsegg“, „Lamborghini“, „Bugatti“, „Aston Martin“. Tai reiškia, kad OEM savo varikliams pasirinko geriausią variklio alyvą. Be to, 12 automobilių gamintojų (įskaitant „Rolls-Royce“) naudoja „Castrol“ variklio alyvą pirmą kartą užpildyti savo naujas, iš gamyklos išvežamas transporto priemones – tai yra neatskiriama aukštos kokybės ir patikimumo patvirtinimo dalis. Taip pat „Castrol“ jau daugiau nei 20 metų tiekia perdavimo sistemų alyvas ir skysčius didžiausioms OEM. Įmonė turi daugiau nei 40 pirmojo užpildymo pozicijų, įskaitant „Getrag“, „ZF“, „Allison“, „Dana“, „GKN“, – tai rodo, kad „Castrol“ yra didelių transporto priemonių gamybos grupių pasirinktas prekės ženklas ir suteikia pasitikėjimo mūsų klientams taip pat rinktis „Castrol“ transmisijos produktus!

Nuolatinės pažangios ir unikalios bandymų galimybės „Castrol“ technologijų centre yra viena iš priežasčių OEM rinktis „Castrol“ savo tepalų technologijų partneriu. Įmonės bendradarbiavimas su OEM, ieškant novatoriškų variklių technologinių sprendimų bei tepalų, užtikrina tai, kad ilgalaikė partnerystė visada pasieks naujų laimėjimų ir nustatys tokius pramonės standartus, kurie galės būti pavyzdžiu visiems kitiems. Patentuotos formulės ir kartu sukurtos specifikacijos yra skirtos naujausiems varikliams ir perdavimo sistemoms, jos yra kuriamos siekiant patenkinti unikalius OEM keliamus technologinius reikalavimus, taip pat atsižvelgiant į aplinkosaugos teisės aktų tendencijas ir ateities technologijas.

„CASTROL“ PRODUKTAI IR PREKĖS ŽENKLAI

Castrol EDGE yra stipriausias ir pažangiausias variklių alyvų asortimentas. Unikalus „Fluid Strength Technology ™“ stiprina alyvą, kad sumažintų metalo/metalo kontaktą. Suteikite daugiau varikliui galios, kad nukeldami našumo riba toliau, pasirinkdami tinkamą „Castrol EDGE“ serijos alyvą.

Iki 75% variklio nusidėvėjimo atsiranda, tuo metu kai variklis šyla iki darbinės temperatūtos. Kai variklis sustoja, alyva paprastai išteka kritines variklio dalies, bet Castrol MAGNATEC protingos molekulės. Jos prilimpa prie variklio kaip magnetas ir suteikia papildomą apsaugos sluoksnį.

„Castrol MAGNATEC“ unikali formulė apsaugo nuo to momento, kai užvesite variklį, taip žymiai sumažinanti variklio nusidėvėjimą.

Variklio nuosėdos  gali užblokuoti gyvybiškai svarbius tepimo kanalus,. Jų užkimšimas gali atimti galios iš variklio ir galiausiai jį sugadinti. „Castrol GTX Double Action“ formulė išvalo senas nuosedas, tuo pačiu apsaugodama nuo naujų nuosėdų susidarymo, geriau nei sunkūs pramonės standartai.

Krovinių gabenimo pramonėje konkurencija gali būti didžiulė, daugybė iššūkių, todėl labai svarbu, kad iš savo automobilio būtų pasiekti geriausi rezultatai ir kad jūsų verslas būtų sėkmingas. Castrol VECTON turi įvairių alyvų, atspindinčių skirtingus verslo prioritetus. Kiekvienas iš jų buvo sukurtas pagal savo stipriąsias puses, suteikiant jums tikrą pasirinkimą, kas patenka į jūsų sunkvežimių variklius.

Šiuolaikiniai varikliai veikia nuolat kintančiomis sąlygomis, kurios veikia variklio darbą. „Castrol VECTON“ unikali „System 5 Technology ™“ prisitaiko prie šių besikeičiančių sąlygų, kad padėtų maksimaliai padidinti našumą penkiose pagrindinėse srityse:

  1. Kuro sąnaudos
  2. Alyvos sunaudojimas
  3. Alyvos keitimo intervalas
  4. Komponentų tarnavimas
  5. Galia

Transmisijos alyva

Kadangi automatinės transmisijos tampa sudėtingesnės, reikia daugiau technologiškai pažangių skysčių, kad būtų užtikrintas transporto priemonės patikimumas. Norint užtikrinti tinkamą jūsų automobilio alyvą, būtina užtikrinti, kad jūsų transmisija veiktų taip, kaip suprojektuota, ir palaiko našumą visą automobilio eksploatavimo laiką.

CASTROL TRANSMAX Z

Pilnai sintetinis automatinis transmisijos skystis

CASTROL TRANSYND

Vietoj ATF TQ DIII galima naudoti visiškai sintetinį automatinį transmisijos skystį

„CASTROL“ ISTORIJA
Kompaniją 1899-aisiais Londone įkūrė 39-erių Charles „Cheers“ Wakefield. Įmonė tuo metu vadinosi „CC Wakefield & Company“ ir pardavinėjo alyvas traukinių ir sunkiosios technikos pramonei. 
XX a. pradžioje Charles susidomėjo autosportu bei aviacija, todėl jo kompanija pradėjo kurti alyvas būtent šių transporto priemonių varikliams, kurios turėjo būti pakankamai skystos, kad galėtų saugoti variklį nuo pat „šalto“ užvedimo ir efektyviai dirbti esant aukštai darbinei temperatūrai. „CC Wakefield & Company“ tyrėjai atrado, kad į alyvą įpylus ricinos (angl. Castor) aliejaus, jų produktas kuo puikiausiai atliko jam iškeltą užduotį. Produktą jie pavadino CASTROL. 

CASTROL - tai ne tik alyva. Tai skysčių inžinerija.

Jus taip pat gali sudominti:

KNIPEX

KNIPEX

CASTROL - tai ne tik alyva, tai skysčių inžinerija

CASTROL - tai ne tik alyva, tai skysčių inžinerija

TEXTAR

TEXTAR

„Bridgestone“ padangos

„Bridgestone“ padangos