Paskelbimo data: 2017-06-08

Castrol

„Castrol“ yra pasaulinis tepalų, technologinių ir eksploatacinių skysčių gamybos lyderis. Bendrovė įkurta 1899 m., o Lenkijoje veikia nuo 1923 m.  Ji klientams siūlo kokybiškiausius tepalus, kurie idealiai atitinka jų transporto priemonių reikalavimus. 

CASTROL yra vienas iš pirmaujančių prabangių alyvų, tepalų ir kitų lubrikantų gamintojų ir tiekėjų automobilių, gamybos, jūrų, aviacijos, naftos paieškos ir perdirbimo pramonei pasaulyje. Kompanijos pagrindinis biuras yra Jungtinėje Karalystėje ir turi atstovybes 46 šalyse visame pasaulyje. Kompanijoje dirba apie 7500 žmonių.

Kompaniją 1899-aisiais Londone įkūrė 39-erių Charles „Cheers“ Wakefield. Įmonė tuo metu vadinosi „CC Wakefield & Company“ ir pardavinėjo alyvas traukinių ir sunkiosios technikos pramonei.
XX a. pradžioje Charles susidomėjo autosportu bei aviacija, todėl jo kompanija pradėjo kurti alyvas būtent šių transporto priemonių varikliams, kurios turėjo būti pakankamai skystos, kad galėtų saugoti variklį nuo pat „šalto“ užvedimo ir efektyviai dirbti esant aukštai darbinei temperatūrai. „CC Wakefield & Company“ tyrėjai atrado, kad į alyvą įpylus ricinos (angl. Castor) aliejaus, jų produktas kuo puikiausiai atliko jam iškeltą užduotį. Produktą jie pavadino CASTROL.

CASTROL - tai ne tik alyva. Tai skysčių inžinerija.


Pirmasis CASTROL produktas