BTA

BTA asortimente rasite ratų guolių komplektus, integruotas stebules, stebules be guolių bei montavimo elementus: riebokšlius, stebulių veržles, įvores bei daugelį kitų. Taip pat BTA asortimente yra trapecinių ir juostinių diržų įtempimo bei varančiųjų guolių, pagamintų iš aukščiausios kokybės medžiagų. BTA asortimentas – atsarginės dalys, susijusios su transporto priemonių guoliais.

BTA gaminiuose yra sumontuoti tik garsiausių japonų gamintojų guoliai. Be to, BTA siūlo varančiųjų velenų atramas ir kryžmes. Gaminiai kuriami lengviesiems automobiliams ir komercinėms transporto priemonėms, pagamintoms Europoje, Azijoje ir JAV.

BTA prekės ženklo sunkvežimių guoliai yra kruopščiai bandomi „Intermeko Europe“ sp. Z o.o. laboratorijoje. Atliktų bandymų rezultatai vienareikšmiškai patvirtina, kad BTA produktų kokybė jokiais atžvilgiais neatsilieka nuo gamintojų, tiekiančių produktus pirmajam montavimui, guolių kokybės.

BTA prekės ženklas atsarginių dalių rinkoje gyvuoja jau daugelį metų. Pradžioje jis buvo susijęs su produktų tiekimu lengvųjų automobilių rinkai, tačiau laikui bėgant, įgyjant klientų pasitikėjimą, siūlomų dalių asortimentas buvo išplėstas – taip pat pasirodė sunkvežimiams skirtos dalys. Šiuo metu „Inter Cars“ tinklo prekybos vietose galima rasti kompleksinį BTA guolių asortimentą. BTA asortimento pagrindą sudaro ratų guolių remonto rinkiniai ir integruotos stebulės, tinkamos daugeliui transporto priemonių. Sunkvežimių rinkai skirtas BTA asortimentas kartu apima ir ratų stebules bei guolius, skirtus tiek patiems automobiliams, tiek ir puspriekabėms.