BERAL – stabdžių sistemos dalys komerciniam transportui

„Beral“ prekės ženklas gamina stabdžių sistemos dalis komerciniam transportui. „Beral“ priklauso „Federal Mogul“ korporacijai. Jau daugiau nei 60 metų, milijonai sunkvežimių, priekabų ir autobusų stabdo su „Beral“ stabdžių diskais ir trinkelėmis. Šios originalios įrangos (OE) stabdžių dalys yra sukurtos specialiai kiekvienos transporto priemonės stabdžių sistemai, atsižvelgiant į du pagrindinius verslo prioritetus – saugumą ir pelną.

„BERAL“ STABDŽIŲ DISKAI IR TRINKELĖS

„Beral“ stabdžių diskai yra idealiai pritaikyti darbui su „Beral“ stabdžių trinkelėmis bei užtikrina ilgiausią ridą sudėtingomis komercinių transporto priemonių darbo sąlygomis. „Beral“ stabdžių diskai, naudojami kartu su „Beral“ stabdžių trinkelėmis, užtikrina saugų ir patikimą tokių komercinių transporto priemonių, kaip sunkvežimiai, furgonai, priekabos ir autobusai, stabdymą. Pažangi konstrukcija ir gamybos technologijos leidžia šiems stabdžių diskams atlaikyti didžiules trinties jėgas ir apkrovas, pasireiškiančias stabdžių sistemoje. „Beral“ stabdžių diskai, naudojami kartu su „Beral“ stabdžių trinkelėmis, sutrumpina stabdymo kelią bei pasižymi geresniu patvarumu, todėl užtikrina važiavimo saugumą ir išlaidų sumažinimą.os

Su „Beral“ stabdžių diskais atliekami griežti medžiagų bandymai, imitaciniai bandymai laboratorijose ir patikimi bandymai kelyje – taip užtikrinamas optimalus jų veikimas ekstremaliomis sąlygomis.