Brembo

„Brembo“ yra pasaulinis itin efektyvių stabdžių sistemų ir jų elementų, skirtų lengviesiems automobiliams, komercinėms transporto priemonėms ir motociklams, projektavimo ir gamybos lyderis.

„Brembo“ grupė – tai pasaulinis lyderis ir pripažintas novatorius automobilinių stabdžių diskų technologijų srityje. „Brembo“ tiekia „high-performance“ stabdžių sistemas pagrindiniams lengvųjų automobilių, komercinio transporto ir motociklų gamintojams visame pasaulyje. Taip pat tiekia sankabas, sėdynes, saugos diržus ir kitus sportiniams automobiliams skirtus komponentus. Be to, „Brembo“ užima lyderio pozicijas automobilių sporte ir jau laimėjo daugiau nei 200 pirmenybių. Šiuo metu „Brembo“ grupė veikia 16 šalių, 3 kontinentuose, turi 22 gamybos ir prekybos įmones. Įmonėje dirba daugiau kaip 9000 darbuotojai, apie 10 % jų yra inžinieriai ir R&D (tyrimų ir plėtros) specialistai.

„BREMBO“ STABDŽIŲ SISTEMOS DALYS LENGVIESIEMS AUTOMOBILIAMS

„Brembo“ gamina stabdžių sistemos dalis tiek populiariausioms transporto priemonėms pagamintoms Europoje, Amerikoje ir Japonijoje, tiek prestižiniams išskirtiniams modeliams. „Brembo“ taip pat siūlo pilną originalios įrangos (OE) asortimentą, kurį renkasi daugelis prestižinių automobilių gamintojų visame pasaulyje. „Brembo“ asortimentą lengvųjų automobilių segmente sudaro stabdžių diskai, stabdžių trinkelės ir visa stabdžių sistema. Atsarginių dalių rinkoje „Brembo“ orientuojasi į platų, patikimą asortimentą, kuris beveik pilnai apima visą Europos lengvųjų automobilių parką.

„BREMBO“ STABDŽIŲ SISTEMOS DALYS KOMERCINIAM TRANSPORTUI

„Brembo“ sukaupė savo technologines žinias ir neprilygstamą patirtį, gamindama itin patikimas stabdžių sistemas kiekvienai komercinių ir pramoninių transporto priemonių kategorijai. Šios transporto priemonės, nesvarbu, ar jos yra lengvosios (iki 6 tonų), ar vidutinės (nuo 6 iki 16 tonų), ar sunkios (virš 16 tonų), reikalauja didesnės stabdymo jėgos, nes stabdymo sistema yra apkraunama pakartotiniais, dažnais kroviniais, kurie vežami įvairiomis sąlygomis. „Brembo“ prekių asortimentą komercinių transporto priemonių segmente sudaro stabdžių diskai, stabdžių trinkelės ir visa stabdžių sistema. Atsarginių dalių rinkoje „Brembo“ orientuojasi į platų, patikimą asortimentą, kuris beveik pilnai apima visą Europos komercinio transporto parką.

„BREMBO“ STABDŽIŲ SISTEMOS DALYS MOTOCIKLAMS

„Brembo“ yra pirmaujanti stabdžių diskų, stabdžių trinkelių ir originalios įrangos cilindrų gamintoja, kurią renkasi tokie motociklų gamintojai kaip „Harley Davidson“, „Ducati“, „BMW“ ir „KTM“.

Jus taip pat gali sudominti:

Valeo

Valeo

„ABE“ – aukšta kokybė

„ABE“ – aukšta kokybė

Lpr

Lpr

BERAL – stabdžių sistemos dalys komerciniam transportui

BERAL – stabdžių sistemos dalys komerciniam transportui