„Kleber“ padangos

Vienam didžiausių padangų gamintojų pasaulyje MICHELIN priklausantis prekės ženklas.

„Kleber“ – tai padangų gamintojas iš Prancūzijos, priklausantis prancūzų koncernui „Michelin“. „Kleber“ gamina aukštos kokybės padangas lengviesiems automobiliams, lengvosioms komercinėms ir žemės ūkio transporto priemonėms. Dėl ilgametės patirties pramonės sektoriuje, žinių apie automobilių rinkos poreikius, plačių tyrimų galimybių ir rūpinimosi gaminių kokybe klientai daugelyje pasaulio šalių labai teigiamai vertina šio prekių ženklo žiemines ir vasarines padangas. Jas renkasi ir kai kurie prancūziškų automobilių gamintojai.

KLEBER padangos– daugiau kaip 100 metų gamybos patirtis ir MICHELIN technologijos

„Kleber“ – tai gamintojas, padangų rinkoje veikiantis jau daugiau nei 100 metų. Jo patirtis ir per daugelį metų įgytos žinios leidžia kurti padangas, atitinkančias net ir reikliausių vairuotojų poreikius. Priklausymas „Michelin“ grupei suteikė gamintojui galimybę semtis įkvėpimo ir visapusiškai pasinaudoti pačiomis moderniausiomis technologijomis, todėl vasarinės, žieminės ir universaliosios padangos „Kleber“ yra vienos perkamiausių vidutinės klasės padangų. Prekių ženklas yra pasiekęs istorinių laimėjimų, sukėlusių padangų rinkos revoliuciją pasaulyje. Vienas didžiausių – tai 1951 m. pristatytos pirmosios bekamerės padangos.

KLEBER padangos – saugumas svarbiausia

Prancūzų gamintojo vidutinės klasės produktai yra populiarūs daugiausia dėl to, kad vairuotojams užtikrina saugumą bet kokiomis, net ir pačiomis sudėtingiausiomis, sąlygomis. „Kleber“ taip pat bendradarbiauja su automobilių gamintojais, todėl įmonės padangos yra standartiškai montuojamos tam tikruose „Citroen“ ir „Peugeot“ modeliuose.

Žieminės, universaliosios ir vasarinės KLEBER padangos

„Kleber“ prekių ženklas siūlo žiemines, vasarines ir universaliąsias padangas labai įvairiems automobiliams. Visų tipų lengvųjų, visureigių ir didesnės variklio galios automobilių, taip pat mikroautobusų savininkai ras sau tinkamą padangų modelį.

Verta paminėti, kad bendrovė „Kleber“ taip pat gamina padangas žemės ūkio transporto priemonėms.

Faktai apie „Kleber“ padangų gamintoją

Prekių ženklo ištakos siekia 1910 m., kai Kolombo mieste netoli Paryžiaus bendrovė „BFGoodrich“ įkūrė padangų gamyklą, kurioje pradžioje ir buvo gaminamos padangos. Oficialus „Kleber“ pavadinimas vartojamas nuo 1945 m. Dabartinis prekių ženklo pavadinimas yra kilęs iš Paryžiaus gatvės Avenue Kléber, kurioje po Antrojo pasaulinio karo buvo atidaryta bendrovės būstinė. Svarbiausia naujovė, kurią mums pateikė ši įmonė, neabejotinai yra visiems žinomos padangos be kamerų – po kelerių metų bandymų 1951 m. buvo pradėta masinė gamyba padangų, kurioms nereikėjo atskiros oro kameros, todėl jos buvo paprastesnės naudoti ir suteikė didesnį važiavimo komfortą, nei anksčiau naudotos padangos. Po 30 metų San Reme su padangomis „Kleber“ į pergalę atriedėjo pirmoji moteris, laimėjusi pasaulio čempionatą, – Michèle Mouton. Aštuntajame dešimtmetyje bendrovės talismanu tapo boksininkas, nes padangoms „Kleber“ galima priskirti jiems būdingas savybes – ištvermę, tikslumą, vikrumą ir paprastą valdymą. „Kleber“ siūlo aukštos kokybės vasarines ir universaliąsias padangas komercinėms transporto priemonėms ir lengviesiems automobiliams. Šiuo metu prekių ženklas „Kleber“ priklauso grupei „Michelin“. Reiklūs automobilių vairuotojai vertina „Kleber“ vasarines padangas Dynaxer. Suprojektuotos taip, kad užtikrintų kuo geresnį sukibimą lietaus metu, šios padangos puikiai pasiteisina ir važiuojant sausa kelio danga. Įdomus pasiūlymas yra ir žieminės padangos Krisalp.

Gaminami padangų modeliai: