KNIPEX

Mūsų pagrindinė idėja tai specializacija. Tik būdami specialistais galime pasiūlyti mūsų klientams aukščiausią našumą ir išgyventi globalios konkurencijos sąlygomis. Per virš 140 metų sukaupėme apie reples ir jų gamybą labai plačias žinias, kurios atsispindi visuose įmonės KNIPEX įrankiuose.

To, ką žinome šiandieną ir to, ką galime padaryti šiai dienai, nepakaks ateičiai. Todėl nuolat tobuliname visas įmonės sritis: tiek produktų srityje, tiek procesų, tiek mūsų organizacijos ir mūsų įgūdžių srityje.

Kokybė turi reikšmę

Replių gamybos tikslumas turi lemiamą reikšmę jų veikimui: be tinkamo tikslumo negali būti kalbos apie nepriekaištingą kirpimą, griebimą ir lenkimą, o taip pat apie darbą be laisvumo. Tikslios tolerancijos, kurių išlaikymą užtikriname naudodami šiuolaikišką gamybos technologiją, suteikia mums galimybę išlaikyti griežtus kokybės reikalavimus.

Šiuos reikalavimus įgyvendiname atlikdami griežtus matavimus ir testus po atskirų gamybos etapų ir viso proceso pabaigoje. Naudojame šiuolaikiškiausią matavimo techniką ir ilgalaikes testavimo sistemas, o taip pat įprastus praktinius testus atliekamus rankiniu būdu.

Tam, kad mūsų replės atitiktų vartotojų reikalavimus ir mūsų aukštus standartus, naudojame tik pasirinktus plieno lydinius valcuotus pagal mūsų specifikacijas.

Inovacijos su „think tank”

Visuomet geresnės replės – tai pirminis principas, kurio įgyvendinimui naudojame mūsų kompetenciją ir kūrybiškumą. Projektuojame naujas reples ir optimizuojame esamus modelius, kad darbas būtų dar našesnis ir lengvesnis.

Tai skatina mus nuolat ieškoti netradicinių sprendimų, kurie apibrėžia naujus standartus: nauji jėgos perkėlimo būdai, lengvesnis ir greitesnis aptarnavimas, įvairių funkcijų apjungimas viename įrankyje bei išradingas problemų sprendimas specialiems pritaikymams. Tai taupo energiją ir laiką bei suteikia galimybę pasiekti geresnius darbo rezultatus mažesnėmis pastangomis.

Virš 400 įrenginių tai mūsų profesionalios patirties, sukauptos per kartas, rezultatas. Daugelį jų gaminame patys, o perkami yra pritaikyti mūsų specialiems poreikiams. Daugelyje atvejų patys kuriame programinę įrangą mūsų įrenginių valdymui ir aptarnavimui.

Pagaminta Vupertalyje Vokietijoje

Gaminame tiktai Vokietijoje, gamykloje esančioje Vupertalyje.

Dėl vertikalaus gamybos diapazono siekiančio beveik 100% galime kontroliuoti visus etapus bei tiesiogiai juos įtakoti ir gerinti tam, kad būtų pasiekta kuo aukščiausia kokybė.

Nuo produkto idėjos iki pagamintų replių pristatymo mūsų klientams: viskas vienoje vietoje. Trumpi atstumai ir tiesioginis dialogas užtikrina glaudų visų procesų koordinavimą ir suinteresuotų  darbuotojų bendradarbiavimą.