Elring

„Elring“ tiekia cilindrų bloko galvutės sandariklius, cilindro galvutės varžtų rinkinius, spindulinius riebokšlius ir vožtuvo koto sandariklius, įvairias tarpines, sandarinimo mišinius bei sandariklių rinkinius. „Elring“ asortimento dalys skirtos tiek lengviesiems automobiliams, tiek komerciniam transportui.

„ELRING“ CILINDRŲ BLOKO GALVUTĖS SANDARIKLIAI

Tai pagrindiniai komponentai, naudojami sandarinant variklius. „Metaloflex™“, metalo sluoksnių, metalo elastomerų ar metalo ir minkštiklių cilindrų bloko galvutės sandariklio „Ferroflex™“ / „Ferrolastic™“ – „Elring“ siūlo visus konstrukcinius komponentus, pritaikytus atitinkamiems reikalavimams: unikaliai galingiems, taupiems ir aplinkos neteršiantiems varikliams.

„ELRING“ CILINDRO GALVUTĖS VARŽTŲ RINKINIAI

Patikrinta kokybė beveik visiems lengviesiems ir krovininiams automobiliams. Sukomplektuota variklio remontui ir supakuota specialioje pakuotėje su sriegių apsauga. Naujos kartos varikliai pasižymi geresnėmis sandarumo savybėmis, atitinkančiomis jų konstrukciją. Siekiant užtikrinti, kad variklis ir toliau ilgai veiktų, būtina keičiant varžtus su cilindrine galvute atkurti originalią variklio būseną. Šiuo atveju varžtai su cilindrine galvute atlieka elementarią funkciją. Šie varžtai – tai tvirtinimo varžtų su cilindrine galvute konstrukcijos elementai, užtikrinantys būtiną bendrą cilindrų bloko galvutės sandariklio jėgą. Juos naudojant, užtikrinama, kad bet kurioje variklio eksploatavimo padėtyje cilindrų bloko galvutės sandariklio konstrukciją veiks pakankama ir tiksliai paskirstyta prispaudimo jėga. Tai įmanoma tik naudojant naujus sandarinamuosius cilindrų bloko galvučių sandariklius ir varžtus su cilindrine galvute.

„ELRING“ SPINDULINIS RIEBOKŠLIS IR VOŽTUVO KOTO SANDARIKLIAI

Dinaminės tarpinės papildo produktų asortimentą. VSD, RWDR ir IWDR, kurių dalis siūloma su jutikliu, įvairių tipų, sudėties ir matmenų – varikliams, pavaroms ir ašims. Savaime suprantama, patikrinta kokybė.

„ELRING“ TARPINĖS

Papildomos tarpinės – lanksčios sandarinimo sistemos visiems atvejams. Sandarinkite saugiai ir moderniai. „Elring“ siūlo tarpines karteriams, įleidimo ir išmetimo alkūnėms, vandens siurbliams, turbokompresoriams, pavaroms ir ašims.

Tarpinių asortimentas – praktiška ir patikima. Įvairių modelių ir matmenų sandarinamieji žiedai ir vožtuvo koto sandarikliai, kurių asortimentas atitinka klientų poreikius ir yra aiškiai išdėstytas. Visa tai tam, kad atlikdami techninės priežiūros ir remonto darbus viską turėtumėte po ranka.

„ELRING“ SANDARIKLIŲ RINKINIAI

Sukomplektuoti ir paruošti iš karto naudoti. „Elring“ turi parengusi tinkamą sprendimą visapusiškoms ir dalinėms lengvųjų ir krovininių automobilių variklių patikroms atlikti. Poreikius atitinkantys sandariklių rinkiniai, pritaikyti atitinkamų variklių remontui. Pavyzdžiui, kompleksiniai rinkiniai (S), cilindro galvučių rinkiniai (ES), konversiniai variklio karterio rinkiniai (CS), vandens siurblių rinkiniai (WPS), pavarų rinkiniai (GSM). Sutaupykite laiko užsakydami, sandėliuodami ir montuodami.

„ELRING“ SANDARINIMO MIŠINIAI

„Elring“ turi platų komponentų sandarinimo produktų asortimentą, susidedantį iš profesionalams skirtų mišinių, kurie visame pasaulyje naudojami milijonus kartų. „Mūsų puikių eksploatacinių savybių sandarinimo mišiniai yra patvirtinti praktikoje ne tik profesionalų, bet ir meistrų-mėgėjų rate. Daugelis automobilių mechanikų ir entuziastų žino vien tik „Dirko“TM, „Curil“TM arba AFD, nes jiems dirbant niekada nereikėjo jokių kitų produktų, jie visiškai pasitiki „Elring“ kokybe.

KODĖL VERTA PASITIKĖTI „ELRING“ PRODUKTAIS?

  • Jau daugiau nei 130 metų mūsų įmonė savo klientams siūlo geriausią praktiką ir patirtį sandarinimo technologijų srityje.
  • Kompetencija originalios įrangos (OE) srityje: „ElringKlinger“ tiekia dalis pirmajam montavimui ir yra pasaulinis automobilių pramonės technologijų lyderis.
  • Įmonės „Elring“ siūlomi produktai – tai OE kokybė atsarginių dalių rinkoje.
  • Variklių remonto saugumo užtikrinimas tiekiant atsargines dalis, kurių kokybė atitinka OE.
  • Atsarginių dalių asortimentas, orientuotas į rinkos poreikius – ir lengvųjų automobilių, ir sunkvežimių.
  • Tarpiklių rinkiniai, pritaikyti kiekvieno variklio remontui.
  • Aukštos kokybės universalios sandarinimo pastos, siūlomos prekių pavadinimais: „Dirko“™, „Curil“™ ir AFD.
  • Platus sandariklių pasirinkimas „jaunosios klasikos“ ir senoviniams automobiliams, taip pat perdarytiems automobiliams.

„ELRING“ DALYS PAGAL UŽSAKYMĄ

Senoviniai automobiliai, moderniosios klasikos modeliai, lenktyniniai automobiliai, žemės ūkio technika... Bendrovė „ElringKlinger“, pagrindinė tarptautinės automobilių pramonės projektavimo paslaugų ir patvirtintoji automobilių gamybos dalių tiekėja, dega aistra kolekcinėms vertybėms. Visame pasaulyje automobilių dalis tiekianti bendrovė siūlo ypatingą „Elring – Das Original“ prekių ženklo paslaugą: pagal užsakymą gaminamų remontuojamų variklių cilindrų galvų ir specialiosios paskirties sandarinimo tarpiklių, atitinkančių griežčiausius kokybės reikalavimus, tiekimą. Be to, bendrovė gali pagaminti bet kurį reikalingą konstrukcinį variantą.