Apšvietimas

4max

4MAX yra „Inter Cars SA“ platintojo prekių ženklo atsarginės dalys. Bendradarbiaujančios bendrovės, gaminančios „4max“ prekių ženklo prekes, yra gerai žinomos gamyklos, jau daug metų dirbančios su kitais populiariais prekių ženklais. Visi įmonės verslo partneriai turi tinkamus kokybės sertifikatus – jie tiekia pirmojo surinkimo linijose naudojamus gaminius daugeliui automobilių gamintojų.

Gamintojo svetainė

Cartechnic

„Cartechnic“ yra „ATR Germany“ („Inter Cars“ yra šios bendrovių grupės narė nuo 1999 m.) prekių ženklas. Dabartinį „Cartechnic“ gaminių asortimentą sudaro: akumuliatoriai, aušalai, autoservisų cheminės medžiagos, alyvos, lemputės, langų plovimo skysčiai ir t. t. 

Gamintojo svetainė

Diesel technic

„DIESEL TECHNIC Group“ yra pasaulyje vienas didžiausių įvairiausių atsarginių dalių, skirtų komercinėms transporto priemonėms, gamintojų, veikiančių antrinėje automobiliams skirtų gaminių rinkoje. Platų gaminių asortimentą sudaro daugiau nei 22 000 sunkiasvorių krovininių transporto priemonių ir autobusų gaminių. Gaminiai tinka šių markių transporto priemonėms: DAF, MAN, MERCEDES-BENZ, SCANIA, RENAULT ir VOLVO. 

Gamintojo svetainė

Hella

HELLA gamina ir tiekia automobilių apšvietimo elementus, elektroninius elementus, atsargines dalis ir priedus antrinei automobilių dalių rinkai. 

Gamintojo svetainė

Osram

OSRAM yra vienas iš didžiausių pasaulyje apšvietimo sistemų gamintojų. Lemputės naudojamos ne tik gaminant naujas transporto priemones, bet ir antrinėje rinkoje. Be plataus standartinių OEM kokybės lempučių asortimento, OSRAM taip pat siūlo specialias automobilių lemputes.

Gamintojo svetainė

OSRAM naujiena – efektyvesnės ir ilgaamžės rūko žibintų lemputės

Naujiena iš OSRAM - LEDriving rūko žibinto lemputės H8 / H11 / H16.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

TYC

Taivano gamintojas, tiekiantis automobilių apšvietimo elementus. TYC gamyklų gaminami elementai įgijo daugelio pagrindinių originalios apšvietimo įrangos gamintojų pasitikėjimą. Šiuo metu TYC pateikia didelį tradicinių žibintų, LED ir ksenono žibintų asortimentą, o jų kokybė prilygsta originalios įrangos kokybei.

Gamintojo svetainė

Kategorijos

„Cartechnic“ akumuliatoriai

„Cartechnic“ gaminių asortimentą sudaro: akumuliatoriai, antifrizai, autoservisų cheminės medžiagos, alyvos, lemputės, langų plovimo skysčiai ir t. t. „Cartechnic“ yra „ATR Germany“ („Inter Cars“ yra šios bendrovių grupės narė nuo 1999 m.) priklausantis prekės ženklas.

Gamintojo svetainė