C.E.I.

C.E.I projektuoja ir gamina įvairias stabdžių ir vairo sistemų atsargines dalis (traukes, vairo svirtis, stabdžių diskus, torsionus), dantračius, krumpliaračius, perdavimo pavaras ir diferencialus sunkvežimiams. Taip pat atlieka šių gaminių kokybės kontrolę.

Lygiai prieš penkiasdešimt metų C.E.I. pradėjo konstruoti krumplines pavaras ir kūginius krumpliaračius, tinkamus FIAT-OM sunkvežimiams, kurie vėliau pervadinti į „Iveco“. Iš pradžių bendrovė užsiėmė ir žemės ūkio traktorių bei žemės kasimo technikos atsarginių dalių konstravimu, tačiau vėliau veiklą nukreipė į kitų Europos gamintojų sunkvežimių parką.

NAUJŲ ATSARGINIŲ DALIŲ PROJEKTAVIMAS

Šiandien C.E.I. yra labiausiai patyrusi šios pramonės šakos bendrovė, kurios pagrindinė veiklos sritis – naujų atsarginių dalių projektavimas Europos gamintojų technikai.

Bendrovė įsikūrusi 20 000 kvadratinių metrų ploto patalpose, o bendras plotas siekia 50 000 kv. m.

Ekonominė zona, kurioje C.E.I. vykdo savo veiklą, yra ne tik vadinamojo Emilijos regiono „automobilininkų slėnio“ centre, bet ir pakavimo įmonių slėnyje, tarp reduktorių gamybos įmonių. Čia yra daugybė gamintojų ir subrangovų, padedančių bendrovei veikti lanksčiai ir užtikrinti, kad sandėlyje būtų bent 90 % visų katalogo prekių.

INVESTICIJOS Į NAUJUS PRODUKTUS

C.E.I. yra šeimos verslas, nesinaudojantis investuotojų paslaugomis. Tai reiškia, kad įmonė gali laisvai investuoti į, jos nuomone, strategines sritis. Ji nevaržoma finansinių rodiklių ar investuoto kapitalo grąžos ir gali rinktis net ilgalaikes strategijas.

Dėl to į technologijas ir naujus gaminius kasmet investuojama apie 10 % apyvartos. Jei kalbėsime apie kokybę, pakanka paminėti, kad 20 % darbuotojų užsiima moksliniais tyrimais ir inžinerine veikla, o dar 20 % dirba visų gaminių kontrolės ir bandymo grandyse.

Dėl to C.E.I. produkcija patenkintų klientų skaičius kasmet nuolat auga.