Boge

„Boge“ yra dujinių amortizatorių, cilindrinių spyruoklių, pakabos komponentų ir važiuoklės tvirtinimo elementų gamintojas. 1907 m. įkurta „Boge“ dabar yra „ZF Friedrichshafen AG“ dalis ir didžiausias Europoje originalių amortizatorių gamintojas.

Greitis ir galia yra niekas be tikslumo ir valdymo. Tai užtrunka ilgus metus – įmonė žino, nes jie yra kiekviename „Boge“ amortizatoriuje. Naudodami „Boge“ galite suteikti amortizatoriams technines charakteristikas, tiksliai pritaikytas automobilių pramonės reikmėms. Kiekvienas iš jų puikiai tinka transporto priemonei, ašies tipui ir spyruokliniam dizainui. Tai reiškia, kad galite suteikti savo klientams patobulintą vairavimo našumą ir užtikrinti geriausią įmanomą saugumą.

Naudodami aukštos kokybės medžiagas, sudėtingus apdirbimo procesus ir specialias technologijas, „Boge“ gamina amortizatorius, kurie atitinka visus iššūkius. Naudodami „Boge“, galite pagerinti savo verslo našumą teikdami amortizatorius, kurie kiekvieną kartą atitinka aukščiausią kokybę. Su „Boge“ amortizatoriais jūs turite tikslų sukibimą, valdymą ir dinamiką, kad važiavimas būtų visiškai subalansuotas.