Ravenol

RAVENOL yra viena iš dinamiškiausių ir didžiausius pasaulyje pajėgumus turinčių bendrovių, gaminančių aukščiausios kokybės tepalinius produktus. Bendrovė klientams siūlo įvairius tepalus ir valymo priemones, įskaitant automobilių ir sunkvežimių variklines alyvas, lenktyninių automobilių alyvas, automatinių bei mechaninių pavarų dėžių ir varančiųjų ašių transmisines alyvas, taip pat žemės ūkio mašinų produktus, hidraulines alyvas, pramonines alyvas, specialius tepalus, itin gerų eksploatacinių savybių tepalus, automobilių priežiūros priemones, valiklius, žiemai skirtas chemines medžiagas ir variklio aušalą (antifrizą).

„Ravenol“ jau 71 metus kuria, gamina ir tobulina tepimo priemones, kurios atitinka skirtingus  klientų poreikius. Aukščiausių parametrų ir puikios kokybės užtikrinimas yra pagrindinis įmonės inžinierių ir darbuotojų tikslas, kuriant naujausių normų reikalavimus atitinkančius produktus. Vakarų Vokietijos mieste Werther esančiose laboratorijose ir gamybos vietose yra tiriamos, testuojamos ir gaminamos „Ravenol“ alyvos ir tepalai.

Įmonės „Ravenol Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH“ strategija apibrėžia alyvų ir tepalų gamybą vienoje gamybos vietoje ir suteikia galimybę nuolatos išlaikyti aukštą produktų kokybę. Visą gamybos procesą stebi kokybės kontrolės sistema, kuri suteikia aukštos kokybės garantiją kiekviename gamybos etape: nuo žaliavų iki paruoštos produkcijos. Mūsų bazinės alyvos visuomet pasižymi puikiais parametrais, o mūsų priedų receptai – tai puikių „Revanol“ alyvų parametrų pagrindas.

„Ravenol“ alyvos yra rekomenduojamos pirmaujančių automobilių pramonės gamintojų: „Daimler Chrysler-Mercedes Benz“ (MB) , ZF, „General Motors“ (GM), „Aisin Warner“, „Jatco“, VW, „BMW Porsche“, MAN, „Scania“, „Volvo“, MTU, „Deutz“, „Steyr Motors“ ir „Cummins“.

Produktų asortimente siūlomos transmisijų alyvos automatinėms (ATF) ir mechaninėms pavarų dėžėms, automobilių variklių alyvos, motociklų variklių alyvos (MA2), alyvos motoroleriams, aušinimo skysčiai ir jų koncentratai G11 ir G12+, dirbtuvių chemijos produktai, kosmetinės priemones ir techninių tepalų gama.

Ravenol alyvą galite įsigyti čia