Elektros sistema

Bosch

„Bosch“ asortimente galite rasti: stabdžių sistemos dalis, oro, alyvos, salono ir kuro filtrus, rites, jungiamuosius laidus ir uždegimo žvakes, akumuliatorius, valytuvus, lemputes, akumuliatorius, programinę diagnostikos įrangą, autoservisų įrangą ir įrankius. Visi šio prekių ženklo produktai gaminami iš kokybiškiausių medžiagų ir su jais atliekami griežti bandymai.

Gamintojo svetainė

Engitech

„Engitech“ asortimentą sudaro variklio dalys, kuro įpurškimo sistemos dalys, variklio degalų tiekimo ir  valdymo komponentai (elektropneumatiniai vožtuvai, EGR vožtuvai, MAP jutikliai, moduliniai įsiurbimo kolektoriai, degalų tiekimo siurbliai, vakuuminiai siurbliai ir t. t.).

Gamintojo svetainė

NGK

Japonijos bendrovė NGK yra pasaulinio masto uždegimo žvakių gamybos lyderis. Dėl savo prekių ženklo NTK, ji taip pat yra pirmaujantis liambda jutiklių gamintojas. Be to, NGK gamina aukščiausios kokybės uždegimo žvakių jungiamuosius laidus ir kaitinimo žvakes. 

Gamintojo svetainė

„Cartechnic“ akumuliatoriai

„Cartechnic“ gaminių asortimentą sudaro: akumuliatoriai, antifrizai, autoservisų cheminės medžiagos, alyvos, lemputės, langų plovimo skysčiai ir t. t. „Cartechnic“ yra „ATR Germany“ („Inter Cars“ yra šios bendrovių grupės narė nuo 1999 m.) priklausantis prekės ženklas.

Gamintojo svetainė