Oro kondicionavimas

4max

4MAX yra „Inter Cars SA“ platintojo prekių ženklo atsarginės dalys. Bendradarbiaujančios bendrovės, gaminančios „4max“ prekių ženklo prekes, yra gerai žinomos gamyklos, jau daug metų dirbančios su kitais populiariais prekių ženklais. Visi įmonės verslo partneriai turi tinkamus kokybės sertifikatus – jie tiekia pirmojo surinkimo linijose naudojamus gaminius daugeliui automobilių gamintojų.

Gamintojo svetainė

Delphi

„Delphi“ asortimentą sudaro vairo mechanizmo ir pakabos sistemos dalys, stabdžių sistemos (stabdžių diskai, trinkelės, kt.) dalys, aušinimo sistemos dalys, variklio valdymo sistemos (lambda zondai, common rail purkštuvai ir purkštukai, jutikliai, EGR vožtuvai, kaitinimo žvakės, uždegimo ritės ir kt.) dalys.

Gamintojo svetainė

Nissens

NISSENS yra vienas iš didžiausių pasaulyje radiatorių ir aušinimo sistemų elementų gamintojų. Bendrovė gamina viską, kas susiję su šilumos mainais lengvuosiuose automobiliuose, komercinėse transporto priemonėse ir sunkvežimiuose. Gaminių asortimentui taip pat priklauso sudėtingi sprendimai ir šiluminės sistemos, skirtos kariuomenei, pramonei ir žemės ūkiui. 

Gamintojo svetainė