Paskelbimo data: 2023-05-19

„Michelin Pilot Sport S5“ – pritaikytos sportiniams automobiliams

„Michelin Pilot Sport S5“ vasarinės padangos – leis užtikrintai pasinaudoti sportinio automobilio galimybėmis važiuojant šlapia ir sausa kelio danga.

„Michelin Pilot Sport S5“  vasarinės padangos

„Michelin Pilot Sport S5“ vasarinės padangos – iš savo sportinio automobilio išspauskite daugiauAtskleiskite savo automobilio potencialą su „Michelin“ padangomis „Pilot Sport S 5“, sukurtomis bendradarbiaujant su automobilių gamintojais, siekiant užtikrinti tikslų valdymą bei įspūdingą sukibimą kelyje ir trasoje.

  • „Michelin“ vasarinės kelių ir trasų padangos keičia didelio padangų našumo sampratą.
  • Padangos pritaikytos reikliausiems sportinių automobilių gamintojams.
  • Itin tikslus valdymas užtikrina patikimą kontrolę.
  • Viena esminių savybių – išskirtinis sukibimas tiek su šlapia, tiek sausa kelio danga.
  • Šios aukštos kokybės padangos skirtos naudoti įvairiuose keliuose ir trasose.
„Michelin Pilot Sport S5“ vasarinės padangos – a
utomobilių gamintojams pritaikytas dizainas
Išbandykite neprilygstamas „Michelin“ kelių ir trasų padangų „Pilot Sport S 5“ eksploatacijos savybes. Šios vasarinės padangos pritaikytos prestižinių sportinių automobilių gamintojų reikmėms, todėl jas renkasi tokie aukštos klasės transporto priemonių gamintojai kaip „Corvette“, „Ferrari“, „Lucid“, „Mercedes-AMG“, „Porsche“ ir „Tesla“. Sukūrus „Michelin Pilot Sport S5“, supersportinių padangų eksploatacinės charakteristikos apibrėžtos iš naujo.„Michelin Pilot Sport S5“ vasarinės padangos – itin tikslus valdymas, užtikrinantis ryžtingą kontrolęPajuskite tikrąją savo automobilio galią įsigiję MICHELIN vasarines padangas „Pilot Sport S 5“, kuriose pritaikyta technologija „Dynamic Response“, užtikrinanti ypač jautrų valdymą. Ši technologija, kuriai naudojama hibridinė aramido ir nailono juosta, kelyje leidžia meistriškai ir užtikrintai valdyti automobilį mėgaujantis dideliu vairavimo efektyvumu.

„Michelin Pilot Sport S5“ padangos – išskirtinis sukibimas su šlapia ir sausa kelio dangaDvigubo sportinio protektoriaus dizainas su technologija „Bi-Compound“ dėl didelių protektoriaus blokų užtikrina maksimalų sukibimą kelyje. Gumos mišinys ir dideli išilginiai grioveliai užtikrina geresnį sukibimą su šlapia kelio danga.