Paskelbimo data: 2023-05-17

„Hankook Kinergy 4S2 H750“ – patikimas sukibimas su kelio danga

Universalios padangos „Hankook Kinergy 4S2 H750“ – puikus pasirinkimas vairuotojams, kurie renkasi subalansuotą vairavimo stilių, nepaisant orų sąlygų, ir vertina ilgą padangų naudojimo laiką.

Universalios padangos „Hankook Kinergy 4S2 H750“

Kokiomis savybėmis pasižymi universalios padangos „Hankook Kinergy 4S2 H750“?

Modelis „Kinergy 4S2“ sukurtas iš unikalaus gumos mišinio, kurį sudaro silicio dioksidas bei natūralių žaliavų priedai. Tai užtikrina patikimą sukibimą su kelio danga net esant žemai temperatūrai.

Platūs šoniniai protektoriaus grioveliai, susijungiantys kampu centrinėje dalyje, išdėstyti V raidės forma, leidžia efektyviai pašalinti vandenį iš padangos ir užtikrina puikų sukibimą su šlapia kelio danga. Dėl to slydimo vandens paviršiumi rizika gerokai sumažėja.
Poliesterio pluoštas, įkomponuotas į subalansuotą karkaso liniją, padidina padangos standumą bei jos šoninės sienelės atsparumą, o sustiprinta protektoriaus juostos apsauga suteikia optimalų patvarumą. Dėl to padidėja manevravimo tikslumas ir vairavimo komfortas.

Du platūs juostos sluoksniai kartu su stabilia šonine sienele padidina padangos ilgaamžiškumą, dėl to „Hankook Kinergy 4S2 H750“ ilgą laiką ištikimai tarnaus jūsų kelionėse.

Naujajame modelyje projektuotojai papildomai įrengė labai tvirtą vielos karkasą. Tai padaro padangą vientisesnę ir leidžia geriau pritaikyti prie ratlankio.