Paskelbimo data: 2023-03-03

Universalios padangos „KLEBER Quadraxer 3“

Universalios padangos „KLEBER Quadraxer 3“ – tai „Michelin“ grupės aukštos kokybės vidutinės klasės universalios padangos. 

Universalios padangos „KLEBER Quadraxer 3“

Kuo išskirtinės universalios padangos „KLEBER Quadraxer 3“?
„KLEBER Quadraxer3“ – atnaujinta „Quadraxer2“ modelio versija dėl optimizuotų parametrų ir protektoriaus konstrukcijos pasirūpina vairavimo ramybe ir saugumu bet kokiomis oro sąlygomis. Daugiau nei dešimties metų patirtis universalių padangų srityje leido gamintojui sukurti „Quadraxer3“ – veiksmingą sprendimą besikeičiančioms oro sąlygoms, kuris nereikalauja sezoninio padangų keitimo.

Prisitaikantis gumos mišinys, naudojamas naujo modelio padangoms, suteikia galimybę išlaikyti optimalius važiavimo parametrus tiek ant sausos, vasarinės kelio dangos, tiek pereinamuoju laikotarpiu, kai kelio danga yra šlapia, o taip pat tuomet, kai kelias yra padengtas sniegu.

Savaime blokuojančios lamelės standina protektorių, o tai pagerina padangos savybes ant sausos kelio dangos ir pagreitina transporto priemonės saugaus sustabdymo procesą. Kryptinis „V“ raidės formos protektoriaus raštas puikiai „įsigraužia“ į apsnigtą kelio dangą ir užtikrina vairavimo saugumą, net ir susidūrus su staigiu snygiu.

Lygūs padangos šonai ir specialiai profiliuoti šoniniai protektoriaus grioveliai suteikia galimybę efektyviai išsklaidyti važiavimo metu generuojamą triukšmą, todėl kelionės su „Quadraxer3“ padangomis bus dar komfortiškesnės. Protektoriaus susidėvėjimo rodyklė palengvina padangos susidėvėjimo įvertinimą ir užtikrina dar saugesnę eksploataciją.

„KLEBER Quadraxer3“ – tai įdomus pasiūlymas universalių padangų asortimente, kuris pasižymi daugybe technologinių pranašumų ir užtikrina dar aukštesnį saugumo lygį bei tylų ir tolygų važiavimą.


Universalių padangų „KLEBER Quadraxer 3“ privalumaiVažinėdami su universalios padangos „KLEBER Quadraxer 3“ jausitės užtikrintai bet kokiomis sąlygomis:

  • Visiškai patikima važiuojant per sniegą.
- Su sniegu gerai sukimbantys aukščiausios kokybės mišiniai, kuriuos KLEBER gamina remdamasi savo žieminių padangų gamybos patirtimi.
- Gerą sukibimą užtikrinanti struktūra (V forma, daugiau briaunų).

  • Stabilumas ir saugumas sausame ir šlapiame kelyje esant bet kokiai oro temperatūrai, nes:
- geriau šalinamas vanduo, palyginti su ankstesnės kartos gaminiais;
- naudojama užsiblokuojančiųjų įrantų technologija, gerinanti standumą ir efektyvumą ant sausos kelio dangos.

  • Europoje kuriamos ir gaminamos mūsų padangos – naudingas pasirinkimas.
Su universaliomis padangomis „KLEBER Quadraxer 3“:

  • Sutaupykite laiko, vietos ir nesirūpinkite padangų keitimu.
  • Visiškai saugu, net jei oras staiga pasikeičia.
  • Važiuokite ypač patogiai:
- labai gera triukšmingumo klasė;
- važiavimo komfortiškumą užtikrinanti glotni sienelė.
  • Nesudėtinga automobilio priežiūra:
- ypatinga konstrukcija, skirta 17 colių ir didesniems ratlankiams apsaugoti nuo šoninių smūgių;
- patogus stebėti protektoriaus sudilimo indikatorius;
- lengvai įskaitomi dydžio parametrai.