Paskelbimo data: 2023-10-17

„Hankook Winter i*cept evo3 X W330A“ žieminės padangos

„Hankook Winter i*cept evo3 X W330A“ – tai naujos vidutinės klasės žieminės korėjiečių gamintojo padangos, skirtos crossover ir SUV tipo transporto priemonėms.

„Hankook Winter i*cept evo3 X W330A“ žieminės padangos

Atsižvelgiant į šio tipo automobilių ypatumus, buvo sukurtos padangos, kurios užtikrina aukštą saugumo lygį ant apsnigtų ir šlapių kelio dangų, taip pat komfortą ir puikų vairavimą ant sausos kelio dangos.


„Hankook Winter i*cept evo3 X W330A“ žieminių padangų išskirtinumasModelis „Winter i*cept evo3 X W330A“ – tai „Winter i*cept evo2 W320“ įpėdinis. Naujame modelyje buvo visiškai pakeistas asimetriškas protektoriaus raštas. Dabartinis kryptinis V raidės formos protektorius užtikrina ypatingą stabdymo ir vairavimo efektyvumą ant apsnigtos kelio dangos.

Platūs protektoriaus blokeliai su daugybe sniego lamelių padidina šoninį padangos pasipriešinimą ir pagerina sukibimą sunkiomis eismo sąlygomis. Protektoriaus drenažo sistema, susidedanti iš skersinių įpjovų ir išilginių griovelių, puikiai pašalina vandenį iš padangos kontakto su danga srities ir apsaugo nuo slydimo vandens paviršiumi.
Optimizuotas gumos mišinys padidina kelionių komfortą sumažindamas važiavimo metu padangų keliamo triukšmo lygį ir geriau slopindamas virpesius.

„Hankook Winter i*cept evo3 X W330A“ – geras pasirinkimas didesnių SUV tipo transporto priemonių vartotojams, kurie tikisi aukšto saugos lygio bei komfortiško ir stabilaus vairavimo žiemos sąlygomis.