Paskelbimo data: 2023-05-04

„KLEBER Dynaxer UHP“ padangos – vairavimo komfortas už gerą kainą

„KLEBER Dynaxer UHP“ – tai vasarinės padangos, konstruktorių dvejus metus kurtos siekiant užtikrinti dar geresnį sukibimą su kelio danga ir sutrumpinti stabdymo kelią. Jos buvo projektuojamos taip, kad tiktų daugeliui lengvųjų automobilių.

„KLEBER Dynaxer UHP“ vasarinės padangos

„KLEBER Dynaxer UHP“ vasarinės padangos – kodėl verta rinktis?Asimetriškas protektorius su dviem plačiais išilginiais grioveliais ir daugybe griovelių protektoriaus šonuose pagerina sukibimą su kelio danga įveikiant posūkius ir efektyviai išstumia vandenį iš tos padangos vietos, kuri susiliečia su danga, o tai veiksmingai apsaugo nuo hidrodinaminio slydimo. Pagal europietišką stabdymo ant šlapios dangos vertinimo sistemą dauguma padangų parametrų priskirti A klasei.

Optimizuotas ypač patvaraus protektoriaus gylis pailgina padangos ridą, todėl „Dynaxer UHP“ naudosite ne vieną sezoną. Inovatyvi protektoriaus savaiminio blokavimo technologija padidina vairavimo stabilumą įveikiant posūkius ir važiuojant didesniu greičiu, be to, sumažina pasipriešinimą riedėjimui, o tai lemia ir mažesnes degalų sąnaudas. Didesnis transporto priemonės energinis efektyvumas – tai kartu ir mažesnė aplinkos tarša.

„KLEBER Dynaxer UHP“ – tai puikus pasirinkimas vairuotojams, kurie vertina aukštą saugumo lygį bei vairavimo komfortą už patrauklią kainą.