Paskelbimo data: 2023-09-05

Aukštos kokybės žieminės padangos „KLEBER Krisalp HP3“

Žieminės padangos „KLEBER Krisalp HP3“ – vienos geriausiai vertinamų padangų.

Žieminės padangos „KLEBER Krisalp HP3“

Jų savybės puikiai atsiskleidžia sunkiomis eismo sąlygomis. Padangų žymėjimai M+S (purvas ir sniegas) bei 3PMFS (3 kalnų viršūnių ir snaigės simbolis) patvirtina europietiškų reikalavimų sukibimui su apsnigta danga atitiktį.


Žieminės padangos „KLEBER Krisalp HP3“ – geresnis efektyvumas ant šlapios kelio dangosKryptinis V raidės formos protektoriaus raštas bei vandens nutekėjimo kanalai „Toboggan“ padidina vandens ir purvo pašalinimo efektyvumą ir mažina slydimo vandens paviršiumi (aquaplaning) tikimybę.Pažangesnė konstrukcija, palyginti su ankstesne modelio „Krisalp HP2“ versija, leido pakelti sukibimo su šlapia kelio danga žymėjimo klasę iš C į B.
Žieminės padangos „KLEBER Krisalp HP3“ – puikus manevringumas ant sniego ir apledėjusio kelioOptimaliai išdėstytos „KLEBER Krisalp HP3“ protektoriaus lamelės užtikrina aukštesnį saugumo lygį ir vairavimo komfortą apsnigtais keliais. Palyginti su ankstesniu modeliu „Kleber Krisalp HP2“, naujos padangos pasižymi didesniu efektyvumu ant apledėjusios ir šlapios kelio dangos.

Dėl naujo gumos mišinio funkcinių elastomerų pagrindu padangos yra plastiškesnės ir dėl to geriau sukimba su apledėjusia kelio danga. Kartu buvo pagerintas stabdymo efektyvumas ant ledo ir beveik metru sutrumpintas stabdymo kelias, palyginti su ankstesnės kartos modeliu.