Paskelbimo data: 2017-10-24

HANKOOK atidarė nuosavą žieminių padangų bandymų poligoną Suomijoje

Aukštos kokybės padangų gamintojas HANKOOK TIRE oficialiai atidarė nuosavą europietiškai žiemai skirtų padangų bandymo poligoną TECHNOTRAC Ivalo mieste Suomijoje. Jis įsikūrė maždaug 300 kilometrų nuo šiaurės poliarinio rato. Šį poligoną pastatė suomių kompanija TEST WORLD. Bandymų poligonas žymi naują etapą HANKOOK TIRE istorijoje ir rodo, kad HANKOOK žieminės padangos ne tik kuriamos ir gaminamos Europoje, bet ir išbandomos realiomis Europai būdingomis sąlygomis.

Poligone yra lygi stabdymo, sukibimo ir šoninio stabilumo ant ledo ir sniego dangos trasa, dvi vingiuotos sniego trasos subjektyviems vertinimams, kurios skirtos tam, kad HANKOOK žieminės padangos atitiktų Vokietijos PREMIUM segmento automobilių gamintojų reikalavimus. Taip pat poligone yra sukurta tobula infrastuktūra su biurais, konferencijų salėmis ir net aukščiausio lygio autoservisu kartu su dideliu sandėliu. Ivalo buvo pasirinktas dėl ilgos ir stabilios žiemos. Beje, šis poligonas yra labiausiai į šiaurę nutolęs padangų bandymų centras pasaulyje.   

Dėl naujojo TECHNOTRAC bandymų centro, HANKOOK turės galimybę užtikrinti savo technologijų, naujų medžiagų, padangų protektorių ir profilių kokybę, bei suteikti jiems išskirtinumą. Poligono infrastruktūra leidžia išbandyti 2000 padangų komplektų, didinant testavimo sąlygų tikslumą. Tai leidžia greitai reaguoti į rinkos ir klientų poreikius Europoje.

HANKOOK TIRE nuo pat savo gyvavimo pradžios buvo susitelkę į tyrimus bei produktų kūrimą ir tai leido tapti vienu iš padangų technologijų lyderių pasaulinėje rinkoje. Kompanija nuolat ir agresyviai investavo į tyrimus bei inovatyvias technologijas ir taip užsitikrino savo, kaip padangų technologijų ir aukščiausios kokybės lyderio poziciją.

„TECHNOTRAC Ivalo mieste yra dar vienas kompanijos technologijų stiprybės įrodymas – sako HANKOOK TIRE viceprezidentas bei generalinis direktorius Seung-Hwa Suh - šioje greitai besikeičiančioje verslo aplinkoje, mes sugebėjome prisitaikyti, aktyviai pristatydami įvairiems klientų poreikiams pritaikytus produktus, todėl ir toliau sieksime įgyti stiprių tyrimų ir plėtros pajėgumų kaip pasaulinis PREMIUM padangų prekės ženklas“.