Paskelbimo data: 2023-05-19

„Michelin Primacy 4“ vasarinės padangos – ilgalaikis saugumas

„Michelin Primacy 4“ – tai vasarinės padangos, kurios užtikrina efektyvesnį stabdymą ant šlapios kelio dangos ir ilgalaikį saugumą. Esate lengvojo automobilio savininkas ir ieškote padangų, kurios užtikrina vairavimo saugumą nepriklausomai nuo protektoriaus susidėvėjimo lygio?

„Michelin Primacy 4“  vasarinės padangos

Pagrindinės „MICHELIN Primacy 4“  vasarinių padangų savybės


Šios padangos pakeitė visame pasaulyje vertinamas padangas „Michelin Primacy 3“ ir degalus taupančias „Michelin FuelSaver+“. Esate lengvojo automobilio savininkas ir ieškote padangų, kurios užtikrina vairavimo saugumą nepriklausomai nuo protektoriaus susidėvėjimo lygio? Padangos „MICHELIN Primacy 4“ pateisins jūsų lūkesčius.

„Primacy 4“ protektoriaus raštas buvo optimizuotas efektyvumo ir patvarumo atžvilgiu. Šiuolaikiškas protektorius, palyginti su ankstesniu modeliu „Primacy 3“, dėl 22 proc. didesnio paviršiaus kur kas geriau pašalina iš padangų didesnį vandens kiekį lyjant. Net ir susidėvėjęs inovatyvus protektorius užtikrins didelį atsparumo slydimui lygį važiuojant šlapiu paviršiumi .

Naujausios kartos didelio našumo gumos mišinys leidžia „Michelin Primacy 4“ užtikrinti išskirtinį stabdymo efektyvumą ant šlapios kelio dangos ne tik tuomet, kai padangos dar naujos, bet ir protektoriui nusidėvėjus, be to, tai neturi įtakos padangos ilgaamžiškumui.

„Michelin Primacy 4“ naujovė – padangos susidėvėjimo rodiklis, kuris padeda nustatyti, kada ji turi būti keičiama. Ši funkcija užtikrina didesnį važiavimo saugumą, nes lengva įvertinti, kada padangos nebetinkamos naudoti ir reikia pirkti naujas.

„Michelin Primacy 4“ vasarinės padangos  sukurtos  taip, kad ilgam užtikrintų saugumą


  • Tai yra naujausios kartos itin saugios „Michelin“ padangos.
  • Padangos užtikrina ilgalaikį saugumą ir puikų stabilų stabdymą ant šlapios kelio dangos.
  • Tai yra vienos pirmaujančių padangų pagal ilgaamžiškumą savo kategorijoje.
  • Taupiau naudojami degalai ir pasiekiama 20 proc. didesnė rida, palyginti su ankstesnės kartos padangomis.
  • Šios aukščiausios klasės vasarinės „Michelin“ padangos skirtos kasdien važinėti į darbą ar ilgoms šeimos kelionėms.


Puikios stabdymo ant šlapios kelios dangos savybės išlieka ilgą laiką„Michelin EverGrip Technologies“ naudoja naujausią aukštos kokybės gumos mišinį, užtikrinantį puikias stabdymo ant šlapios kelio dangos savybes. Į saugumą orientuotas, optimizuotas skulptūriškas protektorius suteikia 22 proc. daugiau erdvės vandeniui šalinti, kai šlapia, net jei padangos jau nusidėvėjusios7.

Važiuokite jausdami pasitikėjimą visą padangų eksploatavimo laiką ir būkite ramūs, kad jūs ir jūsų keleiviai būsite saugūs net smarkiai lyjant.


Ilga protektoriaus eksploatavimo trukmė„Michelin Primacy 4“ sukurtos taip, kad būtų itin ilgaamžės, o jų eksploatacinės savybės nepablogėtų. Konstrukcija „Max Touch“ maksimaliai padidina sąlytį su kelio paviršiumi, tolygiai paskirstydama greitėjimo, stabdymo ir posūkių jėgas. Džiaukitės 20 proc. didesne rida, palyginti su „Michelin“ padangomis „Primacy 3“, o naudodamiesi pažangiu „Michelin“ protektoriaus nusidėvėjimo indikatoriumi nustatykite, kada padangas laikas pakeisti.