Paskelbimo data: 2023-05-19

„LAUFENN X FIT AT LC01“ – puikus sukibimas su šlapiu gruntu

„LAUFENN X FIT AT LC01“ – didesnio pravažumo automobilių ir mažos keliamosios galios sunkvežimių universaliosios padangos.

„LAUFENN X FIT AT LC01“ universalios padangos

Kokiomis savybėmis pasižymi „LAUFENN X FIT AT LC01“ universalios padangos?Didesnio pravažumo automobiliuose ir mažos keliamosios galios sunkvežimiuose sumontuotos padangos X FIT AT vairuotojus džiugina įspūdingu sukibimu ir geresniu pravažumu ne tik kelyje, bet ir bekelėje.


Savybės:

  • Atsparios išorės poveikiui.
  • Geresnis sukibimas ir stabdymas.
  • Geresnis sukibimas grubiai važiuojant bekele.
  • Puikus sukibimas su šlapiu gruntu.
„LAUFENN X FIT AT LC01“ universalios padangos – pagrindinės savybės bekelėje„LAUFENN X FIT AT LC01“ universalių padangų konstrukcija užtikrina optimalų transporto priemonės manevringumą važiuojant ne tik keliais, bet ir bekele.

X FIT AT gruntkibių griovelis yra su stačiais kraštais, todėl šių padangų protektoriuje neįstringa akmenukų, keliančių išorinio pažeidimo pavojų.

Pažangi konstrukcija, padedanti mėgautis važiavimu visais metų laikais.
4 apskritiminiai grioveliai, saugumas ir ratlankio briauna


Per keturis plačius griovelius veiksmingai šalinamas vanduo, todėl esant šlapiai kelio dangai sumažėja vandens pleišto susidarymo tikimybė.

„LAUFENN X FIT AT LC01“ universalios padangos užtikrina saugų važiavimą nelygiu bekelės gruntu.

Į padangos kraštą įlieta ratlankio apsaugos briauna padeda išvengti išorinių smūgių sukeliamos žalos, atsirandančios važiuojant nelygiu gruntu, ir iš dalies apsaugo automobilio ratlankius.


Kokia „LAUFENN X FIT AT LC01“ universalių padangų sandara?X FIT AT gaminamos pagal specialiai sukurtą didesnio pravažumo automobilių ir mažos keliamosios galios sunkvežimių padangų technologiją, skirtą pagerinti transporto priemonės reagavimą į vairavimo veiksmus ir padangų patvarumą.