Paskelbimo data: 2023-09-27

Žieminės padangos „HANKOOK Winter i*cept RS3 W462“

„HANKOOK Winter i*cept RS3 W462“ – tai vidutinės klasės žieminės padangos, kuriose sujungiamos naujausios technologijos ir medžiagos, kurios užtikrina ramias keliones esant žemesnėms temperatūroms.

HANKOOK Winter i*cept RS3 W462

Kuo ypatingos „HANKOOK Winter i*cept RS3 W462“ žieminės padangos?Specialiai profiliuotas plačios „V“ raidės formos protektorius dar geriau sąveikauja su apsnigta kelio danga, o į įpjovas įkomponuotas pusiau griovelis užtikrina kryptinį sukibimą įveikiant posūkius.

Pagerintos 3D lamelės padeda padangai dar efektyviau prisitaikyti prie apsnigtos kelio dangos, pagerina stabdymą ir stabilizuoja protektoriaus trinkeles, kad vairuoti būtų galima maksimaliai tolygiai.

Modelis užtikrina puikų vandens nubėgimą. Protektoriaus trinkelių rašte yra specialūs kanalai, pagerinantys skysčio drenažą. Šoniniai grioveliai optimizuoja vandens nukreipimą iš vidurinės dalies į šonus, veiksmingai sausina kontakto plotą ir apsaugo nuo tirpstančio sniego kaupimosi protektoriaus grioveliuose.

Antros kartos „Aqua Pine“ gumos mišinys, pagamintas rafinuotų dervų pagrindu, puikiai tinka važiuoti šlapia kelio danga, nes padidina sukibimą ir vairavimo stabilumą nepalankiomis eismo sąlygomis. Tikslesnis mišinio dalelių išdėstymas turi įtakos tolygiam padangos sustiprinimui, o tai leidžia pasiekti ilgesnę padangos ridą.

„HANKOOK Winter i*cept RS3 W462“ – tai padangos, atitinkančios šiuolaikinių žieminių kelionių reikalavimus. Jos subalansuoja saugumą ant slidžios kelio dangos, sukibimą ant šlapios kelio dangos ir dar ilgesnę ridą bei važiavimo komfortą.