Paskelbimo data: 2024-03-07

„Kormoran“ vasarinių ir universalių padangų asortimentas

„Kormoran“ – tai padangų prekių ženklas, priklausantis vienam didžiausių padangų gamintojų pasaulyje MICHELIN.

„Kormoran“ padangų asortimentas


Vasarinės padangos „Kormoran Road Performance“ 

„Kormoran Road Performance“ – tai ekonominės klasės padanga lengviesiems automobiliams, kuri puikiai tinka naudoti miesto sąlygomis.

Vieno didžiausių pasaulyje padangų gamintojo „Michelin“ indėlis užtikrina puikų šiuolaikinių technologijų ir optimalios pardavimo kainos derinį „Road Performance“ modelio padangose. Projektavimo etape didelis dėmesys buvo skirtas saugumo klausimams, todėl susitelkta į gerą sukibimą bet kokiomis eismo sąlygomis.


Vasarinės padangos „Kormoran Ultra High Performance“

„Kormoran Ultra High Performance“ – tai ekonominės klasės vasarinė padanga, skirta visų populiarių markių lengviesiems ir padidinto galingumo automobiliams. Padanga pasižymi geru sukibimu ir tiksliu transporto priemonės valdymu tiek ant sausos kelio dangos, tiek gausių kritulių metu.

Asimetriškas protektorius yra padalintas į dvi dalis, dėl to jis užtikrina aukštą vairavimo efektyvumą bet kokiomis eismo sąlygomis.


Vasarinės padangos „Kormoran SUV Summer“

„Kormoran SUV Summer“ – tai ekonominės klasės vasarinė padanga, skirta plačiai SUV ir miesto visureigių tipo transporto priemonių gamai, pasižyminti aukštu patvarumo ir saugumo lygiu.

Koncerno „Michelin“ indėlis leido „SUV Summer“ modelio padangose naudoti patobulintas technologijas, kurios dar labiau pagerino vairavimo efektyvumą ir padidino padangos patvarumą.


Universalios padangos „Kormoran AllSeason“

„Kormoran AllSeason“ – tai ekonominės klasės universali padanga, skirta plačiai lengvųjų automobilių gamai. Dėl savo universalių savybių ji pasižymi optimaliais parametrais įvairiomis eismo sąlygomis.

Žuvies griaučių formos kryptinis protektoriaus raštas dėl didelio kiekio skersinių ir centrinių išilginių griovelių efektyviai nuveda vandenį bei tirpstančio sniego purvą, taip užtikrindamas geresnį sukibimą ir efektyvų stabdymą sudėtingomis eismo sąlygomis.
Universalios padangos „Kormoran AllSeason SUV“


„Kormoran AllSeason SUV“ – tai ekonominės klasės universali padanga, skirta plačiai lengvųjų automobilių [AD1] gamai. Dėl savo universalių savybių ji pasižymi optimaliais parametrais įvairiomis eismo sąlygomis.

Žuvies griaučių formos kryptinis protektoriaus raštas dėl didelio kiekio skersinių ir centrinių išilginių griovelių efektyviai nuveda vandenį bei tirpstančio sniego purvą, taip užtikrindamas geresnį sukibimą ir efektyvų stabdymą sudėtingomis eismo sąlygomis.