Paskelbimo data: 2023-05-09

„Dębica Passio 2“ – didesnis patvarumas ir konfortiškumas

Vasarinės padangos „Dębica Passio 2“ – garantuoja 20 proc. didesnį patvarumą, palyginti su ankstesniais modeliais. Pagerintos beveik visos padangų savybės, ypač susijusios su saugumu, t. y. važiavimas ir stabdymas ant šlapios dangos ir mažesnė vandens pleišto susidarymo tikimybė.

Vasarinės padangos „Dębica Passio 2“

Kas būdinga „Dębica Passio 2“ vasarinėms padangoms?„Dębica Passio 2“ modelio vasarinės padangos, kurios yra ypač veiksmingos ant bet kokios kelio dangos, puikiai tinka kompaktiškiems (vidutinio dydžio ir mažiems) automobiliams. Naujosios „Passio“ linijos padangos garantuoja tikslų automobilio atsaką į vairavimo veiksmus, komfortiškumą ir važiavimo saugumą visai šeimai.

Šiuolaikiški sprendiniai, taikomi gaminant padangas „Passio 2“, pavyzdžiui, optimalus gruntkibių išdėstymas ir padangos kontūras, nuo kurių priklauso slėgio pasiskirstymas ir subalansuotas padangos sąlyčio su keliu plotas, garantuoja stabilesnes darbines savybes ir ilgaamžiškumą. Tikslus protektoriaus elementų išdėstymas ne tik mažina padangų dėvėjimąsi, bet ir gerina sukibimą su keliu, todėl automobilis ant šlapios dangos sustoja greičiau.


„Dębica Passio 2“ padangų gruntkibiai yra vingiuoti, todėl jų perimetras yra ilgesnis. Dėl šios savybės sukibimas su šlapia kelio danga stabdant yra geresnis. Standesnė padangos konstrukcija (karkasas ir gruntkibiai šonuose) gerina automobilio atsaką į vairavimo veiksmus ir užtikrina didelį važiavimo komfortą. Vidurinio gruntkibio jungiamieji elementai jungia pagrindinių briaunų gruntkibius, todėl protektorius yra standesnis. Dėl to protektorius nuolat, net ir staigiai sukant, liečiasi su kelio paviršiumi.

Plačiais išilginiais „Dębica Passio 2“ grioveliais lengvai šalinamas vanduo, todėl šioms padangos būdinga mažesnė vandens pleišto susidarymo tikimybė, o dėl didesnio skaičiaus spindulinių griovelių efektyviau pašalinamas vanduo iš padangos šonų.

„Projektuojant „Dębica Passio 2“ iškeltas pagrindinis tikslas – pagerinti darbines savybes išlaikant tokį patį saugumo lygį ir konkurencingą kainą. Kitaip tariant, naujosios padangos turėjo atitikti pirkėjų lūkesčius. Pirkėjų apklausos parodė, kad pirmiau išvardytos savybės jiems buvo svarbios. Tikiu, kad padangos „Dębica Passio 2“ bus ne mažiau sėkmingos nei jų pirmtakės ir taip pat populiarios tarp Lenkijos ir kitų Europos šalių vairuotojų“, – sakė „Tire Company Dębica S.A.“ komercijos direktorius Leszekas Szafranas.

Vasarinės padangos „Dębica Passio 2“ gaminamos 12 populiariausių dydžių. Tai sudaro 80 proc. visos vasarinių padangų paklausos Lenkijoje. „Tire Company Dębica S.A.“ gaminamomis naujosiomis padangomis bus prekiaujama beveik visoje Europoje.