Paskelbimo data: 2023-10-10

Žieminės padangos „HANKOOK Winter i*cept ION IW01“„HANKOOK Winter i*cept ION IW01“ – tai vidutinės klasės žieminės padangos, kurios užtikrina judėjimo efektyvumą bet kokiomis sąlygomis ir pasižymi mažesniu pasipriešinimu riedėjimui, todėl jos yra puikus pasirinkimas elektrinėms transporto priemonėms.


Žieminės padangos „HANKOOK Winter i*cept ION IW01“


Kuo ypatingos Žieminės padangos „HANKOOK Winter i*cept ION IW01“?

Evoluciniu vadinamas protektoriaus gumos mišinys, pagamintas iš didelės koncentracijos silicio dioksido bei ekologiškų medžiagų, suteikia padangai puikių savybių dėl sumažėjusio pasipriešinimo riedėjimui. Tačiau mažesnis pasipriešinimas riedėjimui nemažina transporto priemonės vairavimo efektyvumo, bet padidina jos ridą.

Puikų manevravimą ant apsnigtos kelio dangos užtikrina optimizuotas protektoriaus raštas. Žieminės lamelės, išdėstytos specialiu kampu, užtikrina stabilų stabdymą bei patikimą manevravimą net ir tokiomis situacijomis, kai kelio danga nėra idealiai sausa ir užtikrinanti gerą sukibimą.

Lamelių įvairovė – 2D grioveliai centrinėje dalyje ir 3D grioveliai padangos briaunose (kraštuose) – garantuoja saugumą bet kokiu atveju, nes leidžia geriau prisitaikyti prie kintančių eismo sąlygų.

Efektyvų protektoriaus drenažą lemia vadinamosios vandens lamelės, t. y. specialūs kanalai, įkomponuoti į protektoriaus raštą. Lamelės puikiai pašalina vandenį iš kiekvieno padangos kampelio užtikrindamos nenutraukiamą sukibimą ir apsaugodamos nuo slydimo vandens paviršiumi.

Modelyje „Winter i*cept ION IW01“ naudojama ir triukšmo mažinimo technologija „Hankook SoundAbsorberTM“. Specialiai parinktas pakaitomis išdėstytų protektoriaus blokų derinys leidžia efektyviai išsklaidyti keliamą triukšmą – tyliau važiuoti yra gerokai maloniau.

„HANKOOK Winter i*cept ION IW01“ – tai naujas padangų, skirtų transporto priemonėms su alternatyviomis pavaromis, standartas. Modelyje naudojamų technologijų įvairovė suteikia dar daugiau galimybių, leidžia išlaikyti visišką vairavimo saugumą ir pasiekti dar didesnę ridą.