Paskelbimo data: 2024-02-23

„Ravenol Biosyntolub® Racing Eco“ serija – neutrali CO2 atžvilgiu ir biologiškai iri

Vokietijos tepalų gamintojas „Ravensberger Schmierstoftvertrieb GmbH“ iš Verterio (Vestfalijos) siūlo naują RAVENOL® prekių ženklo „Racing Eco“ asortimentą. Tai iš atsinaujinančių žaliavų gaminami produktai, priklausantys pirmajai CO2 atžvilgiu neutraliai USDA® sertifikatą turinčiai Europos tepalų gamintojo produktų linijai. RAVENOL –pirmasis tokią produktų liniją Europoje turintis prekių ženklas. Iš pradžių bus pristatytos penkios naujos alyvos varikliams ir pavarų dėžėms, o vėliau ketinama plėsti asortimentą skirtingos klampos produktais.

„RAVENOL BIOSYNTOLUB® RACING ECO“ SERIJA – NEUTRALI CO2 ATŽVILGIU IR BIOLOGIŠKAI IRI.

Ką reiškia USDA®?


Tai JAV žemės ūkio departamento (USDA) skiriamas apdovanojimas už sertifikuotą biologinį produktą.

Programa palaiko iš atsinaujinančių žaliavų pagamintų biologinių produktų naudojimą, ja siekiama sumažinti iškastinio kuro naudojimą ir priklausomybę nuo neatsinaujinančių šaltinių. Biologiniai produktai gali sumažinti poveikį aplinkai ir padidinti tvarumą. Sertifikatas ir „USDA BioPreferred“ etiketė mums suteikia galimybę produktus žymėti kaip žalos aplinkai nedarančius ir tvarius produktus.

USDA sertifikatą turinčio biologinio produkto etiketė nurodo biologinį turinį, t. y. kiek procentais produkto sudėtyje yra medžiagų iš atsinaujinančių šaltinių, pvz., augalų, gyvūnų, jūrų arba miškų ūkio žaliavų. Naudojant atsinaujinančias biologines medžiagas nebereikia naudoti naftos pagrindo chemikalų iš neatsinaujinančių šaltinių. Biologiniai produktai yra plačiai prieinami ir tokie patys ar net efektyvesni už tradicinius atitikmenis. Svarbu paminėti, kad suteikiant „USDA BioPreferred“ sertifikatą, yra vertinamas biologinis produkto turinys, o ne jo efektyvumas ar kokybė. Taigi, vartotojai, rinkdamiesi variklio alyvą, taip pat turėtų atsižvelgti ir į kitus veiksnius, pavyzdžiui, specialius transporto priemonės reikalavimus arba gamintojų leidimus.

„Sveikiname „Ravensberger Schmierstoftvertrieb GmbH“ gavus USDA sertifikatą. Jį galima pamatyti ant sertifikuoto biologinio produkto etiketės, – sako „USDA BioPreferred“ programos atstovas Vernell Thompson. – Etiketė skirta skatinti ekonominę plėtrą, kurti naujas darbo vietas ir naujas rinkas žemės ūkio produktams. Tačiau ši etiketė vartotojams ir pirkėjams padeda lengviau rasti biologinius produktus bei apsvarstyti ekologiškesnius pasirinkimus priimant sprendimą pirkti. Savo produktus sertifikuodama per „USDA BioPreferred“ programą, „Ravensberger Schmierstoftvertrieb GmbH“ prisideda prie nuolat ilgėjančio įmonių, kovojančių su netiksliais rinkodaros pareiškimais ir „žaliuoju melu“ bei kartu prisidedančių prie klestinčios bioekonomikos, mažinančios mūsų priklausomybę nuo naftos, sąrašo.


Kokiems produktams suteikiama „Ravenol Biosyntolub® - USDA®“ sertifikuoto biologinio produkto etiketė?
·        1143100 – RAVENOL RACING ECO SYNTHETIC RES SAE 10W-60

·        1143101 – RAVENOL RACING ECO COMPETITION REC SAE 0W-40

·        1143102 – RAVENOL RACING ECO RALLY RER SAE 5W-50

·        1143103 – RAVENOL RACING ECO TRACK RET SAE 5W-40

·        1145010 – RAVENOL RACING GEAR OIL ECO SAE 75W-140

Šiuose produktuose yra nuo 50 % iki 75 % atsinaujinančių žaliavų. Tikslius procentinius dydžius galima rasti ant etiketės esančiame USDA® ženkle.


Ar iš atsinaujinančių žaliavų pagaminta alyva efektyvumu prilygsta įprastiems produktams?
Naujosios RAVENOL REC SAE 0W-40 ir gerai žinomų konkurentų SAE klasės 0W-40 variklio alyvos laboratorinių verčių palyginimas rodo, kad nepaisant atskirų parametrų skirtumų dėl skirtingų bazinių alyvų, poveikis efektyvumui yra minimalus. Abu produktai atitinka API specifikacijų ir ACEA reikalavimus, o RAVENOL REC SAE 0W-40 išsiskiria kaip tradicinių variklio alyvų ekvivalentiškas pakaitalas. RAVENOL REC SAE 0W-40 putojimo charakteristikos, apsaugos nuo dilimo, garavimo nuostolių (NOACK) ir poveikio žemoje temperatūroje savybės yra puikios. Takumas ir galimybė pumpuoti esant neigiamai temperatūrai (0W klampos klasė atitinkamai matuota CCS esant -35 °C ir MRV esant -40 °C) yra 4 960 mPa*s ir 20 600 mPa*s. Tai gerokai žemiau SAE J300 apibrėžtų ribinių verčių 0W klampos klasei. Taigi, produktas pasižymi pirmos klasės charakteristikomis žemoje temperatūroje ir tai padeda sumažinti variklio dilimą jį užvedant žemos temperatūros aplinkoje.


Kaip atpažinti naująjį „Ravenol Biosyntolub Racing Eco“ asortimentą?


1.      USDA (pvz., 74 % atsinaujinančių žaliavų iš RAVENOL REC SAE 0W-40)2.      „BioSyntoLub“3.      „CO2-Neutral“

Jus taip pat gali sudominti:

Naujų ELF serijos produktų kampanija

Naujų ELF serijos produktų kampanija

MOTUL pristato aplinkai draugiškas variklių alyvas

MOTUL pristato aplinkai draugiškas variklių alyvas

Motociklų alyva – kam jos reikia?

Motociklų alyva – kam jos reikia?

Alyva QUARTZ INEO LONG LIFE OW-30 – patikrinta „Long Life“ testuose

Alyva QUARTZ INEO LONG LIFE OW-30 – patikrinta „Long Life“ testuose